Aktuality

Dárek? Členství a permanentka na jaro!

13.12.2008 / Ostatní

Již před zahájením této sezóny došlo poprvé v historii klubu k vytvoření programu, který má za cíl odměňovat věrné příznivce Sigmy po celou sezónu. A to nejen slevou na prvoligová utkání, ale celou řadou dalších výhod. Celý systém je šitý Vám na míru, protože mnozí z Vás jsou jeho spoluautory. Posílali jste nám konstruktivní připomínky a diskutovali na našich internetových stránkách. Pro jarní část sezóny 2008/2009 máme pro Vás nabídku vstupu do Věrnostního programu SK Sigma Olomouc. Pokud ji využijete ještě do Vánoc, můžete při nákupech ušetřit s kartou Sphere. A třeba hned v naší klubové prodejně 5%. Členství v našem Věrnostním programu spolu s permanentní vstupenkou je možná dobrý nápad na dárek pod stromeček pro vašeho blízkého. Určitě je také dobré mít jistotu svého místa. V jarní části nás čeká řada atraktivních duelů. Na Andrův stadion přijede např. Sparta, Slavia, Ml. Boleslav a Teplice. Již teď mohu prozradit, že jeden z členů získá ještě před Vánocemi fantastického Ježíška od našeho klubu. Dnes, v sobotu 13.12. 2008, má Věrnostní program 972 členů. Čili šance 972:1, že super dárek bude právě Váš. Ti z Vás, kteří v posledních dnech navštívili Fanshop již viděli, o co jde. Další informace "o Ježíškovi" přineseme již brzy :-) !!! 1. Top klubové členství – cena 800,- Kč vám přináší: - jistotu stálého místa na kryté tribuně Západ či Východ pro všechna domácí prvoligová utkání jarní části sezóny - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 % - volný vstup na domácí utkání juniorky - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010 - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání 2. Standard klubové členství – cena 560,- Kč vám přináší: - jistotu stálého nekrytého místa na tribuně pro všechna domácí prvoligová utkání jarní části sezóny, - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010 - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání. 3. Fan klubové členství – cena 400,- Kč vám přináší: - jistotu stálého místa v sektoru pro domácí fanoušky na všechna domácí prvoligová utkání jarní části sezóny v podobě permanentní vstupenky, - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky, - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010, - ZDARMA vstupenku do sektoru fanoušků na venkovní utkání, - jistotu účasti na fotbalovém turnaji fanoušků Sigmy v malé kopané, - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání. 4. Junior klubové členství – ZDARMA! Přináší vašemu dítěti: - jistotu stálého místa na všechna domácí prvoligová utkání sezóny (v případě volné kapacity vedle svého rodiče), - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky, - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010, - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání, - upozornění: toto členství je pro děti do dvanácti let věku, tedy pro ty, kterým v den registrace nebylo 13 let. 5. Modrobílé členství – cena 300,- Kč vám přináší: - nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %. Upozornění: Klubová věrnostní karta je nepřenosná. Na zadní straně bude hůlkovým písmem uvedeno jméno a příjmení majitele karty. SK Sigma Olomouc povede seznam členů Věrnostního programu s jejich osobními údaji za účelem možnosti zasílat informace o novinkách v klubu. V případě ztráty členské karty či permanentní vstupenky umožní registrace vystavení duplikátu. Partnerem Věrnostního programu našeho klubu se stala společnost EFIN a její karta SPHERE. Tato společnost nám nabídla nejvíce výhod pro Vás všechny, příznivce olomoucké Sigmy. Výhody pramenící z členství a tedy držení členské karty můžete čerpat po celé České i Slovenské republice a to i v internetových obchodech u více než 6500 partnerů po celé České a Slovenské republice! Věřím, že si každý z Vás vybere. Noví zájemci se mohou do Věrnostního programu SK Sigma Olomouc zaregistrovat v naší klubové prodejně Fanshop v pracovní dny od 10 do 17 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin. Vy, co již jste registrováni, nezapomeňte si vyzvednout ve Fanshopu Váš dárek. Prodejna Fanshop bude otevřena až do úterý 23. 12. 17.00 hodin. V roce 2009 se na Vás budeme těšit od pondělí 12. 1. V případě dotazů jsme na tel. čísle 585 220 879, nebo na e-mailové adrese fanshop@sigmafotbal.cz .Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná