David Rojka už zase střílí

19.07.2007 / B tým

V přípravném utkání, které v Uničově sehrála juniorka Sigmy Olomouc, se trefil do sítě po zranění útočník David Rojka. Uničov – SK Sigma B 2:2 (1:2) Rojkova branka z 25. minuty utkání poslala béčko Sigmy už do dvougólového vedení, když před ním skóroval stoper Lukáš Bodeček. Domácí Uničov však nesložil zbraně a zlepšenou hrou v druhé půli dokázal vyrovnat. Lví podíl na tom měl autor obou branek Michal Večeřa. "První půle se mi líbila. Druhá už nebyla herně dobrá. Ukázalo se, že někteří hráči na třetí ligu ještě nemají," vyjádřil se trenér Sigmy B Jiří Balcárek. Branky: 29. a 77. Večeřa - 11. Bodeček, 25. Rojka. Rozhodčí: Gulajev. Diváci: 100. Uničov: Levý (46. Uvízl) - R. Řehák, Poštulka, Vejvoda, Vaníček - Dušek, Toman, Martinka, Novosad (46. Niessner) - Večeřa, Garstka (13. Macár). Trenér Zdeněk Strouhal. Sigma B: Bárta - König (67. Hrdlovič), Šalamoun, Bodeček, Stroupek - Hořava, Volf (46. Kuba), Michalčák, Lukšík (46. Horák) - Rojka(46. Bernard), Klesnil (46. Hrubý). Trenér Jiří Balcárek.

Béčko bude v sobotu čelit Frýdku-MístkuBéčko bude v sobotu čelit Frýdku-Místku
| 26.01.2023
Béčko zdolalo Uničov 4:2. Fiala se blýskl hattrickemBéčko zdolalo Uničov 4:2. Fiala se blýskl hattrickem
| 21.01.2023
Uničov dalším soupeřem béčka v přípravěUničov dalším soupeřem béčka v přípravě
| 20.01.2023
Béčko v souboji ligových rezerv prohrálo se Slováckem 2:5Béčko v souboji ligových rezerv prohrálo se Slováckem 2:5
| 14.01.2023
Druhou prověrkou béčka v přípravě bude rezerva SlováckaDruhou prověrkou béčka v přípravě bude rezerva Slovácka
| 13.01.2023
Vítězný start přípravy. B-tým zdolal Kvítkovice 2:0Vítězný start přípravy. B-tým zdolal Kvítkovice 2:0
| 10.01.2023
B-tým v úterý prověří celek třetiligových KvítkovicB-tým v úterý prověří celek třetiligových Kvítkovic
| 09.01.2023
Přípravu na jaro zahájil také B-tým. Sehraje deset zápasůPřípravu na jaro zahájil také B-tým. Sehraje deset zápasů
| 05.01.2023
Béčko bude hrát většinu přípravy doma v Řepčíně. S kým se utká?Béčko bude hrát většinu přípravy doma v Řepčíně. S kým se utká?
| 19.12.2022
B-tým ve druhé lize: Vydařený start a přechod hráčů do áčkaB-tým ve druhé lize: Vydařený start a přechod hráčů do áčka