Tipsport.cz

Devatenáctka SK Sigma venku remizovala

23.11.2013 / SCM

Na jedenadvacet zápasů prodloužil sérii neporazitelnosti tým SK Sigma Olomouc U 19. Ve 21.kole celostátní ligy dorostu devatenáctka v Teplicích 2:2, branky dali Jakub Vichta a Ondřej Ševčík. O výhru přišli hosté poněkud smolně čtyři minuty před koncem. Sigma po prvním poločase vedla. Ve 25.minutě se trefil po rohu Kalvacha hlavou O. Ševčík. Sedm minut před přestávkou po přihrávce Bzirského přidal druhou branku Vichta. Ten musel ještě před poločasem pro zranění střídat. V 55.minutě domácí snížili po standardce poté, co brankář Neuer již držel míč, ale byl atakován a Teplice z toho daly gól. V 86.minutě Sigma přišla o vítězství, když inkasovala po centrovaném míči ze strany. „Bylo to bojovné utkání na těžkém terénu. Na bahně jsme prakticky nemohli hrát svůj fotbal, nešlo kombinovat. Těší mě, že jsme prodloužili sérii neporazitelnosti, ale i tento zápas se dal vyhrát,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. Teplice U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 2:2 (0:2) Branky Sigmy: 25. O. Ševčík, 38. Vichta. SK Sigma U 19: Neuer – Nedoma, O. Ševčík, Řehák, Jemelka – Bzirský, Kalvach, Banovec (67. Weinlich), Vichta (44. Yunis) – Buchvaldek (74. Danis), Žák. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Týmy U19 a U17 doma jednoznačně přehrály ZlínTýmy U19 a U17 doma jednoznačně přehrály Zlín
| 23.10.2021
Tým U19 veze z Příbrami bod, sedmnáctka zvítězila čtyřmi brankamiTým U19 veze z Příbrami bod, sedmnáctka zvítězila čtyřmi brankami
| 18.10.2021
Osmnáctka vyhrála nad Zbrojovkou, šestnáctka proti Brnu bez boduOsmnáctka vyhrála nad Zbrojovkou, šestnáctka proti Brnu bez bodu
| 10.10.2021
Osmnáctka proti Zlínu bez bodu, šestnáctka přišla o výhru v závěruOsmnáctka proti Zlínu bez bodu, šestnáctka přišla o výhru v závěru
| 03.10.2021
Týmy U19 a U17 změřily síly s PardubicemiTýmy U19 a U17 změřily síly s Pardubicemi
| 02.10.2021
Osmnáctka i šestnáctka proti Frýdku vítěznéOsmnáctka i šestnáctka proti Frýdku vítězné
| 25.09.2021
Týmy U19 a U17 proti Slavii neuspělyTýmy U19 a U17 proti Slavii neuspěly
Kategorie U10 pořádala turnaj v Kostelci na Hané Kategorie U10 pořádala turnaj v Kostelci na Hané
| 23.09.2021
Osmnáctka zvítězila nad Slováckem, šestnáctka je bez bodůOsmnáctka zvítězila nad Slováckem, šestnáctka je bez bodů
| 19.09.2021
Sedmnáctka vyzrála na Zbrojovku Brno, devatenáctka uhrála remízuSedmnáctka vyzrála na Zbrojovku Brno, devatenáctka uhrála remízu