Tipsport.cz

Aktuality

Fanshop SK Sigma v novém

05.10.2013 / Ostatní

Postupnou změnou k hezčímu prochází v posledních týdnech klubová prodejna fanshop na Andrově stadionu. Obchod SK Sigma Olomouc je nový zvenku i zevnitř, sice ještě zbývá něco dodělat, ale už nyní je proměna fanu zjevná. V hezčím fanšopu je kromě nového interiéru také nový prodejce výrobků značky Adidas. „V srpnu jsme získali nového obchodního partnera, kterým je firma HZH Zlín, která má v našem fanšopu fotbalovou speciální prodejnu výrobků Adidas. Slouží k vybavení nejen všech členů našeho klubu, ale je k dispozici i fotbalové veřejnosti z Olomoucka a okolí,“ řekl David Holly, marketingový manažer SK Sigma Olomouc. „Od začátku sezony prošel fanšop úpravami, každý z fans SK Sigma to pozná na první pohled. Tak se přijďte podívat,“ podotkl. Klubovou prodejnu SK Sigma ještě čeká nový přístřešek před vchodovými dveřmi a vylepšení přístupového chodníku. Klubová prodejna fanshop na Andrově stadionu má otevřeno od 10 do 17 hodin ve všední dny, od 9 do 12.00 v sobotu. A devadesát minut před začátkem domácích utkání našeho áčka.
SK Sigma bude mít místo v Šantovce Ve spolupráci s novým partnerem SK Sigma Olomouc, kterým je společnost Kajot Bet, bude mít náš klub v Galerii Šantovka menší Fanshop v podobě vitrín. Zde si návštěvníci budou moci koupit veškeré reklamní a propagační předměty klubu, část bude zaměřená na historii SK Sigma. Nedílnou součástí toho všeho je Sport Bar Sigma s kavárnou v pěší zóně nejvyššího patra Šantovky, kde bude k dispozici velká LED obrazovka, na které poběží sestřihy našich domácích utkání, všech gólů, historické okamžiky, rozhovory a další zajímavosti. „Chtěli bychom zde pořádat v pravidelných intervalech propagační akce s hráči a trenéry pro širokou veřejnost,“ dodal marketingový manažer David Holly. O průběhu stavby a termínu otevření budeme fanoušky SK Sigma informovat.
Více fotografií najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomoucDalší aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná