Tipsport.cz

Jakub Plšek rozhodl o výhře repre U 21

06.06.2013 / A tým

Česká reprezentace U 21 odčinila úterní prohru 0:3 s Rakouskem. Včera na turnaji v Kyjevě porazila Slovinsko 1:0, branku dal záložník SK Sigma Olomouc Jakub Plšek. Nastoupil v základní sestavě, stejně jako další hráč našeho klubu Aleš Nešický. Ten v týmu nahradil původně nominovaného Davida Housku. Plšek i Nešický nastoupil v základní sestavě. Nešický hrál první poločas, Plšek byl střídán v 61. minutě. V úvodním duelu na turnaji proti Rakousku šel Kuba Plšek do hry na druhý poločas, to už bylo za stavu nula dva. Aleš Nešický nastoupil za repre U 21 podruhé, Jakub Plšek už má starty čtyři, poprvé za jedenadvacítku skóroval.

Tři zástupci Sigmy Olomouc v anketě Nejlepší sportovec OlomouckaTři zástupci Sigmy Olomouc v anketě Nejlepší sportovec Olomoucka
| 27.02.2021
Vychází Sigmák k nedělnímu zápasu se Zlínem!Vychází Sigmák k nedělnímu zápasu se Zlínem!
| 26.02.2021
Levý obránce nebo střední záložník? Hlavně chci hrát, říká ZmrzlýLevý obránce nebo střední záložník? Hlavně chci hrát, říká Zmrzlý
| 25.02.2021
21. kolo: Druhé moravské derby v řadě na Andrově stadionu21. kolo: Druhé moravské derby v řadě na Andrově stadionu
80 let Androva stadionu: Západní tribuna80 let Androva stadionu: Západní tribuna
| 23.02.2021
Fotbal přináší krásné i smutné chvíle. Výhru si užíváme, řekl LátalFotbal přináší krásné i smutné chvíle. Výhru si užíváme, řekl Látal
| 21.02.2021
Výhru jsme potřebovali, řekl autor rozhodující branky ChytilVýhru jsme potřebovali, řekl autor rozhodující branky Chytil