Tipsport.cz

Juniorka doma opět jen za bod

14.09.2011 / B tým

Druhý domácí zápas v řadě ztratila juniorka SK Sigma Olomouc body. Béčko dnes remizovalo se Zábřehem 1:1. Mnoho šancí se v derby mezi juniorkou a Zábřehem neurodilo. Přišly až v závěru. V 68. minutě hlavičkoval po centru Machalického Ulma, radost mu překazila levá tyčka. V 79. minutě šel místo Jeromeho do hry Klesnil. Stačil se připravit v šestnáctce a po pár sekundách na hřišti, po centru Nuce z přímého kopu, skóroval. Radosti z výhry se domácí ovšem nedočkali, dvě minuty před koncem srovnal Chlebek. SK Sigma Olomouc B – Zábřeh 1:1 (0:0) Branky: 79. Klesnil - 88. Chlebek. Rozhodčí: Sedlář – Fojt, Soukal. ŽK: Coimbra, Ulma - Krejčíř, Rajnoha. Diváci: 128. SK Sigma B: Šustr – Hála, Ulma, Plšek, Machalický - Nuc, Nepožitek, Nešický, Coimbra (62. Pančochář) - Rolinc, Jerome (79. Klesnil). Trenér Martin Kotůlek.

Béčko remizovalo se Zbrojovkou B. Dvě branky vstřelil GrečmalBéčko remizovalo se Zbrojovkou B. Dvě branky vstřelil Grečmal
| 07.05.2021
Béčko přehrálo rezervu Slovácka. Prosadili se Fiala a NeuerBéčko přehrálo rezervu Slovácka. Prosadili se Fiala a Neuer
| 18.04.2021
B-tým doplněný hráči U19 sehrál dva zápasy se Slavií Praha BB-tým doplněný hráči U19 sehrál dva zápasy se Slavií Praha B
| 09.04.2021
Béčko nestačilo na druholigovou LíšeňBéčko nestačilo na druholigovou Líšeň
| 13.02.2021
Útočník B-týmu Jan Fiala spojil svou budoucnost se Sigmou OlomoucÚtočník B-týmu Jan Fiala spojil svou budoucnost se Sigmou Olomouc
| 04.02.2021
Béčko porazilo rezervu SlováckaBéčko porazilo rezervu Slovácka
| 30.01.2021
Béčko opět v akci, přehrálo OpavuBéčko opět v akci, přehrálo Opavu
| 16.01.2021
B-tým Sigmy dnes zahájil zimní přípravné obdobíB-tým Sigmy dnes zahájil zimní přípravné období
| 06.01.2021
Béčko deklasovalo v přátelském utkání Nové SadyBéčko deklasovalo v přátelském utkání Nové Sady
| 17.12.2020
Béčko porazilo v přátelském utkání ŠumperkBéčko porazilo v přátelském utkání Šumperk