Juniorka jasně přehrála Příbram

08.08.2013 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc ve 4. kole Juniorské ligy doma jasně přehrála Příbram a zvítězila 3:0. Branky dali Michal Stříž, Tomáš Langer a Aleš Nešický. Výraznou herní převahu měla Sigma od prvních minut. Z mnoha vyložených šancí proměnila jen tři. V 9. minutě se trefil Stříž, ve 36. přidal poté, co Schmidt vymotal celou obranu, střelou do šibenice druhý gól Langer. V 59. minutě zamířil hezky k pravé tyčce Nešický. Hosté mohli být rádi, že dostali jenom tři branky, Sigma další šance nevyužila, čtyři minuty před konce trefil Fišer břevno. „Mám samozřejmě radost. Je to pro mě historický úspěch, protože jsem poprvé vyhrál,“ řekl trenér Radim Kučera. „Bylo to výborné, jsem spokojený. Dostali šanci zase další kluci, hráli výborně, jsem maximálně spokojený. Konečně nám to vyšlo i gólově,“ podotkl. SK Sigma Olomouc jun. – Příbram jun. 3:0 (2:0) Branky: 9. Stříž, 36. Langer, 59. Nešický. Rozhodčí: Nenadál – Kordula, Dohnálek. ŽK: Nešický, Soldát, Dušek, Viták. Diváci: 75. SK Sigma jun.: Reichl – Vavřík, Kotouč, Svozil, Můčka – Stříž (71. Hladík), Weinlich (36. Kubeček), Nešický, Richter, Langer (57. Fišer) – Schmidt (77. Holub). Trenéři Radim Kučera a Augustin Chromý. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Béčko přivítá na úvod F:NL doma SpartuBéčko přivítá na úvod F:NL doma Spartu
| 22.06.2022
Béčko zahájí přípravu v červenci. Utká se s Pardubicemi či KarvinouBéčko zahájí přípravu v červenci. Utká se s Pardubicemi či Karvinou
| 13.06.2022
Shrnutí sezony béčka. Langer kraloval statistikám týmuShrnutí sezony béčka. Langer kraloval statistikám týmu
| 08.06.2022
Béčko se rozloučilo se sezonou vítězstvímBéčko se rozloučilo se sezonou vítězstvím
| 03.06.2022
Béčko čeká poslední zápas v MSFL. V pátek cestuje do JihlavyBéčko čeká poslední zápas v MSFL. V pátek cestuje do Jihlavy
| 02.06.2022
Béčko zvládlo vítězně domácí rozlučku s VratimovemBéčko zvládlo vítězně domácí rozlučku s Vratimovem
| 28.05.2022
Z oslav zpět do akce. B-tým Sigmy v sobotu doma proti VratimovuZ oslav zpět do akce. B-tým Sigmy v sobotu doma proti Vratimovu
| 27.05.2022
Klukům patří velká pochvala, řekl po postupu spokojený ChromýKlukům patří velká pochvala, řekl po postupu spokojený Chromý
| 26.05.2022
Sláma: Gól z penalty nás uklidnil. V závěru jsme výsledek pohlídaliSláma: Gól z penalty nás uklidnil. V závěru jsme výsledek pohlídali