Juniorka na úvod jara porazila Jablonec

18.02.2013 / B tým

První jarní mistrák se juniorce SK Sigma Olomouc podařil výtečně. Náš tým v 18. kole Juniorské ligy porazil doma na umělé trávě Jablonec rozdílem tří branek. Netrvalo dlouho a Sigma šla do vedení. V 11. minutě rozehrál standardku z levé strany Zahradníček a Plšek hlavou skóroval. Také druhou branku Hanáků dal záložník. Ve 22. minutě si Habusta projel obranou až do zakončení a prostřelil vybíhajícího gólmana. Do pauzy mohl být náskok Sigmy ještě lepší. Ale proti Plškovi vyběhl na hranici vápna brankář včas a Svozilovu hlavičku zastavil na brankové čáře stoper. Po přestávce na čtyři minuty svitla hostům naděje, to když v 59. minutě po přímém kopu snížili. Ovšem v 63. se prosadil po přímém kopu kapitán Svozil a Sigma měla znovu náskok dvou branek. Ten se zvýšil po devíti minutách, když se Rolinc v šestnáctce obtočil kolem protihráče a tvrdou střelou pečetil hanáckou výhru. „S výsledkem určitě musím být spokojený. Hrál se dobrý fotbal nahoru dolů. Jablonec byl agresivní na míč, měl dobrou přechodovou fázi a nebezpečné standardní situace. My jsme tam dali naši fotbalovost a kvalitu, myslím, že se to utkání muselo líbit,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc jun. – Jablonec jun. 4:1 (2:0) Branky: 11. Plšek, 22. Habusta, 63. Svozil, 72. Rolinc – 59. Hronek. Rozhodčí: Proske. ŽK: Svozil – Hronek. Diváci: 120. SK Sigma: Reichl – Hála, Ješko, Svozil, Machalický – Zahradníček (83. Holub), Plšek, Habusta, Falta (70. Nešický) – Rolinc, Schmidt (90. P. Ševčík). Trenér Augustin Chromý. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Chromý: Hráli jsme proti zkušenému mužstvu. Bod beremeChromý: Hráli jsme proti zkušenému mužstvu. Bod bereme
| 05.08.2022
Béčko znovu neporaženo. Z Jihlavy veze na Hanou bodBéčko znovu neporaženo. Z Jihlavy veze na Hanou bod
Béčko v pátek čeká další zápas F:NL. Hrát bude v JihlavěBéčko v pátek čeká další zápas F:NL. Hrát bude v Jihlavě
| 04.08.2022
Utkání dopadlo tak, jak jsme chtěli, řekl po výhře Slaměna Utkání dopadlo tak, jak jsme chtěli, řekl po výhře Slaměna
| 31.07.2022
Chromý: Výhra na úvod je důležitá pro sebevědomí hráčůChromý: Výhra na úvod je důležitá pro sebevědomí hráčů
Béčko zahájilo sezonu výhrou. Spartu srazil SlaměnaBéčko zahájilo sezonu výhrou. Spartu srazil Slaměna
Béčko v neděli rozehraje druhou ligu proti rezervě SpartyBéčko v neděli rozehraje druhou ligu proti rezervě Sparty
| 29.07.2022
Příprava béčka: vyrovnaná bilance 2 výhry, 2 remízy, 2 prohry Příprava béčka: vyrovnaná bilance 2 výhry, 2 remízy, 2 prohry