Tipsport.cz

Juniorka nestačila na Uničov

25.02.2007 / B tým

Druholigová juniorka SK Sigma Olomouc má za sebou další ne právě povedený zápas. Dnes prohrála v Uničově s účastníkem třetí ligy. Uničov – SK Sigma Olomouc B 4:2 (2:0) Béčko po prvním poločase prohrávalo o dvě branky, ale mohlo to být i o víc. Krátce po změně stran snížil po rohovém kopu Šalamoun. Vyrovnat mohl Řehák, jenže ve dvou vyložených šancích nebyl přesný. Další dvě branky pak přidal Uničov. Osm minut před koncem fauloval Mazouch ve vápně Řeháka a sám postižený pokutový kop proměnil. Branky: 3. Stoklásek, 25. Masopust, 61. Látal, 69. M. Večeřa – 56. Šalamoun, 82. (pen.) Řehák. SK Sigma B: Černý – Kopecký, Plánička, Král, Hrdlovič – J. Schulmeister (40. Lukšík), Nepožitek, Šalamoun, Řehák – Horák, Hrubý (46. Zdráhal). Trenér Jiří Balcárek.

Béčko přehrálo rezervu Slovácka. Prosadili se Fiala a NeuerBéčko přehrálo rezervu Slovácka. Prosadili se Fiala a Neuer
| 18.04.2021
B-tým doplněný hráči U19 sehrál dva zápasy se Slavií Praha BB-tým doplněný hráči U19 sehrál dva zápasy se Slavií Praha B
| 09.04.2021
Béčko nestačilo na druholigovou LíšeňBéčko nestačilo na druholigovou Líšeň
| 13.02.2021
Útočník B-týmu Jan Fiala spojil svou budoucnost se Sigmou OlomoucÚtočník B-týmu Jan Fiala spojil svou budoucnost se Sigmou Olomouc
| 04.02.2021
Béčko porazilo rezervu SlováckaBéčko porazilo rezervu Slovácka
| 30.01.2021
Béčko opět v akci, přehrálo OpavuBéčko opět v akci, přehrálo Opavu
| 16.01.2021
B-tým Sigmy dnes zahájil zimní přípravné obdobíB-tým Sigmy dnes zahájil zimní přípravné období
| 06.01.2021
Béčko deklasovalo v přátelském utkání Nové SadyBéčko deklasovalo v přátelském utkání Nové Sady
| 17.12.2020
Béčko porazilo v přátelském utkání ŠumperkBéčko porazilo v přátelském utkání Šumperk
| 08.12.2020
Béčko inkasovalo v závěru a prohrálo se SlováckemBéčko inkasovalo v závěru a prohrálo se Slováckem