Tipsport.cz

Juniorka porazila Znojmo

20.02.2012 / B tým

Třetiligový tým SK Sigma Olomouc B dohrával dnes po poledni přípravný zápas odložený vzhledem k mrazům. Na umělce juniorka porazila druholigové Znojmo o jeden gól. Tento týden hraje ještě dva zápasy – ve středu v Šumperku (17.00), v sobotu doma proti Dukle Praha B (13.00). Juniorka po Sokolovu obstála v dalším souboji s týmem z vyšší soutěže. Na umělce béčko vedlo, když ve 12. minutě trefil z voleje Tomeček. Za Znojmo nastoupili v útoku hráči Sigmy Václav Vašíček a Jakub Rolinc, oba naši obranu chtěli neustále zlobit. Dvě možnosti Rolince zmařil brankář Bárta. Do pauzy mohli náskok domácích zvýšit Janotka, Tomeček a Mena, jenže pokaždé jim kousíček chyběl. Minutu po přestávce hosté ztrestali velkou hrubku domácí defenzivy. Když potom Tomeček zahodil své šance, zdálo se, že by duel mohl končit remízou. Ale osm minut před koncem dal vítěznou branku po akci Tomečka s Vavříkem přesnou střelou k zadní tyčce Janotka. "Silný soupeř nás opět dobře prověřil. V závěru už bylo znát, že kluci jsou v náročném programu trošičku unavení. Tento týden máme ještě dvě utkání, ale zvládneme to. Vyhráli jsme, výkon nebyl špatný, takže jsem spokojen. Ale samozřejmě musíme dál pracovat na odstraňování nedostatků," řekl trenér SK Sigma B Martin Kotůlek. SK Sigma Olomouc B – Znojmo 2:1 (1:0) Branky Sigmy: 12. Tomeček, 82. Janotka. SK Sigma B: Bárta – Janotka, Ješko, Mena, Můčka – Vavřík, Habusta, Štětina (70. Pančochář), Plšek (80. F. Přikryl), Tomeček – A. Ševčík (46. Bernard). Trenér Martin Kotůlek.

B-tým doplněný hráči U19 sehrál dva zápasy se Slavií Praha BB-tým doplněný hráči U19 sehrál dva zápasy se Slavií Praha B
| 09.04.2021
Béčko nestačilo na druholigovou LíšeňBéčko nestačilo na druholigovou Líšeň
| 13.02.2021
Útočník B-týmu Jan Fiala spojil svou budoucnost se Sigmou OlomoucÚtočník B-týmu Jan Fiala spojil svou budoucnost se Sigmou Olomouc
| 04.02.2021
Béčko porazilo rezervu SlováckaBéčko porazilo rezervu Slovácka
| 30.01.2021
Béčko opět v akci, přehrálo OpavuBéčko opět v akci, přehrálo Opavu
| 16.01.2021
B-tým Sigmy dnes zahájil zimní přípravné obdobíB-tým Sigmy dnes zahájil zimní přípravné období
| 06.01.2021
Béčko deklasovalo v přátelském utkání Nové SadyBéčko deklasovalo v přátelském utkání Nové Sady
| 17.12.2020
Béčko porazilo v přátelském utkání ŠumperkBéčko porazilo v přátelském utkání Šumperk
| 08.12.2020
Béčko inkasovalo v závěru a prohrálo se SlováckemBéčko inkasovalo v závěru a prohrálo se Slováckem