Juniorka remizovala se Sokolovem

17.02.2012 / B tým

Třetiligový tým SK Sigma Olomouc B odehrál přípravný zápas s druholigovým Sokolovem. Utkání skončilo nerozhodným výsledkem. V dresu juniorky poprvé nastoupil Ezequiel Palomeque Mena (1992), obránce z Kolumbie. Další přípravný zápas hraje béčko v pondělí doma proti Znojmu (13.00). Juniorka šla v utkání proti soupeři z vyšší soutěže po trefě Pančocháře do vedení. Hostům se podařilo srovnat poté, co se sražená střela stala pro brankáře nechytatelnou. Poločas skončil remízou jedna k jedné. Ve druhé půli měly oba týmy šance, ale stav už se neměnil. Pětadvacet minut před koncem nastoupil Kolumbijec Mena. "Nevedl si špatně, situace, které měl, vyřešil dobře," řekl trenér SK Sigma B Martin Kotůlek. Béčko dokázalo uhrát se silným soupeřem dobrý výsledek. "Pro nás to bylo dobré utkání. Hrálo se tvrdě, bylo to běhavé. Znovu byl vidět posun dopředu, ale stále je tam spousta zbytečných nepřesností," podotkl Kotůlek. SK Sigma Olomouc B – Sokolov 1:1 (1:1) Branka: 20. Pančochář. Rozhodčí: Peřina. SK Sigma B: Šustr – F. Přikryl (46. Vavřík), Koutný (46. Dreksa), Ješko (64. Mena), Můčka – Bernard, Plšek, Štětina, Habusta, Pančochář – A. Ševčík. Trenér Martin Kotůlek.

B-tým ve druhé lize: Vydařený start a přechod hráčů do áčkaB-tým ve druhé lize: Vydařený start a přechod hráčů do áčka
| 15.11.2022
Béčko těsně podlehlo JihlavěBéčko těsně podlehlo Jihlavě
| 11.11.2022
Béčko se s podzimem rozloučí v pátek doma proti JihlavěBéčko se s podzimem rozloučí v pátek doma proti Jihlavě
| 10.11.2022
Odstartoval předprodej na páteční zápas béčkaOdstartoval předprodej na páteční zápas béčka
| 07.11.2022
B-tým venku padl. S Táborskem prohrál 0:2B-tým venku padl. S Táborskem prohrál 0:2
| 06.11.2022
Béčko čeká výjezd na jih Čech. Hrát bude proti TáborskuBéčko čeká výjezd na jih Čech. Hrát bude proti Táborsku
| 05.11.2022
Béčko dvakrát srovnalo. S Vyškovem remizovalo 2:2Béčko dvakrát srovnalo. S Vyškovem remizovalo 2:2
| 28.10.2022
B-tým v pátek doma na Andrově stadionu změří síly s VyškovemB-tým v pátek doma na Andrově stadionu změří síly s Vyškovem
| 27.10.2022
Béčko uhrálo v Chrudimi bezbrankovou remízuBéčko uhrálo v Chrudimi bezbrankovou remízu
| 22.10.2022
B-tým má před sebou těžké utkání v ChrudimiB-tým má před sebou těžké utkání v Chrudimi