Juniorka Sigmy pokračuje v krasojízdě

02.10.2007 / B tým

Juniorka za umělého osvětlení šla od začátku za výhrou. Z tlaku a mnoha šancí se v první půlce ujala jedna, ve 20. minutě se prosadil Nuc. Po přestávce Kroměříž přidala ve snaze srovnat. A to sedělo brejkové hře hostů. Jenže mladíci v útoku juniorky nedokázali dohrát už ani jedno z přečíslení nebo sólových nájezdů. „Můžeme být spokojeni. Hráli jsme proti silnému soupeři a dokázali splnit cíl, se kterým jsme do utkání šli,“ pochvaloval si trenér Sigmy B Jiří Balcárek. Hosté přitom měli potíže se sestavou, na lavičce měli v Kroměříži pouze dva hráče do pole a náhradního brankáře Bártu. Ten si také zahrál, v 90. minutě šel na hrot. Kroměříž - SK Sigma Olomouc B 0:1 (0:1) Branka: 20. Nuc SK Sigma B: Lovásik - Hrdlovič, Bodeček, Dreksa, Heidenreich - Nuc (88. Gába), Nepožitek, Hořava, Pulkert - Petr (90. Bárta), Klesnil (60. Michalčák)

Béčko přivítá na úvod F:NL doma SpartuBéčko přivítá na úvod F:NL doma Spartu
| 22.06.2022
Béčko zahájí přípravu v červenci. Utká se s Pardubicemi či KarvinouBéčko zahájí přípravu v červenci. Utká se s Pardubicemi či Karvinou
| 13.06.2022
Shrnutí sezony béčka. Langer kraloval statistikám týmuShrnutí sezony béčka. Langer kraloval statistikám týmu
| 08.06.2022
Béčko se rozloučilo se sezonou vítězstvímBéčko se rozloučilo se sezonou vítězstvím
| 03.06.2022
Béčko čeká poslední zápas v MSFL. V pátek cestuje do JihlavyBéčko čeká poslední zápas v MSFL. V pátek cestuje do Jihlavy
| 02.06.2022
Béčko zvládlo vítězně domácí rozlučku s VratimovemBéčko zvládlo vítězně domácí rozlučku s Vratimovem
| 28.05.2022
Z oslav zpět do akce. B-tým Sigmy v sobotu doma proti VratimovuZ oslav zpět do akce. B-tým Sigmy v sobotu doma proti Vratimovu
| 27.05.2022
Klukům patří velká pochvala, řekl po postupu spokojený ChromýKlukům patří velká pochvala, řekl po postupu spokojený Chromý
| 26.05.2022
Sláma: Gól z penalty nás uklidnil. V závěru jsme výsledek pohlídaliSláma: Gól z penalty nás uklidnil. V závěru jsme výsledek pohlídali