Tipsport.cz

Juniorka SK Sigma remizovala s Boleslaví

25.11.2013 / B tým

V jedenadvacátém kole Juniorské ligy měla juniorka SK Sigma Olomouc doma ze soupeře Mladou Boleslav. Domácí měli více šancí, nakonec jejich duel s prvním týmem tabulky skončil bezbrankovou remízou. Oběma týmům znepříjemňoval život silný vítr, poněkud lépe se s tím vyrovnali domácí, více šancí měla Sigma. V prvním poločase byli blízko ke skórování Kotouč, Vidlička nebo Falta. Na druhé straně jedinou nebezpečnou možností soupeře byla deset minut před pauzou nepřesná střela Šultese. I po přestávce byl obraz hry stejný, aktivnější byla Sigma, ale gól se vstřelit nepovedlo. „Zápas byl hodně ovlivněný počasím. Terén byl dobrý, ale vítr nikdy fotbalu neprospívá. Ale přesto to byl kvalitní zápas, měli jsme dost šancí k tomu, abychom vyhráli, byli jsme nebezpečnější,“ řekl trenér SK Sigma Josef Mucha. SK Sigma Olomouc jun. – Mladá Boleslav jun. 0:0 Rozhodčí: Orel – Arnošt, Horák. ŽK: Svozil, Plšek – Klobása, Bořil. Diváci: 50. SK Sigma jun.: Blaha – Vidlička, Svozil, Kotouč (46. Štěrba), Hýbl (65. Kováč) – Zahradníček, Karaš, Plšek, Richter, Falta (80. Fišer)– Schulmeister. Trenéři Augustin Chromý a Josef Mucha. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Béčko nestačilo na druholigovou LíšeňBéčko nestačilo na druholigovou Líšeň
| 13.02.2021
Útočník B-týmu Jan Fiala spojil svou budoucnost se Sigmou OlomoucÚtočník B-týmu Jan Fiala spojil svou budoucnost se Sigmou Olomouc
| 04.02.2021
Béčko porazilo rezervu SlováckaBéčko porazilo rezervu Slovácka
| 30.01.2021
Béčko opět v akci, přehrálo OpavuBéčko opět v akci, přehrálo Opavu
| 16.01.2021
B-tým Sigmy dnes zahájil zimní přípravné obdobíB-tým Sigmy dnes zahájil zimní přípravné období
| 06.01.2021
Béčko deklasovalo v přátelském utkání Nové SadyBéčko deklasovalo v přátelském utkání Nové Sady
| 17.12.2020
Béčko porazilo v přátelském utkání ŠumperkBéčko porazilo v přátelském utkání Šumperk
| 08.12.2020
Béčko inkasovalo v závěru a prohrálo se SlováckemBéčko inkasovalo v závěru a prohrálo se Slováckem
| 11.10.2020
Béčko podlehlo Dolnímu BenešovuBéčko podlehlo Dolnímu Benešovu
| 05.10.2020
Nedělní zápas B-týmu proti Vyškovu odloženNedělní zápas B-týmu proti Vyškovu odložen