Tipsport.cz

Juniorka vyhrála, Pančochář dal oba góly

13.05.2012 / B tým

Ve čtyřiadvacátém kole Moravskoslezské fotbalové ligy si juniorka SK Sigma Olomouc doma poradila s Brnem B. Hanáci vyhráli 2:0, obě branky dal Josef Pančochář. Ještě se nehrálo ani deset minut a Sigma B vedla. V 9. minutě se rána Plška z přímého kopu odrazila od břevna a Pančochář pohotově dorazil do sítě. Stav mohli navýšit Pančochář, Můčka nebo Bernard, ale nebyli přesní. Na druhé straně musel brankář Šustr také likvidovat jednou nebezpečnou střelu. Minutu před přestávkou přiťukl Habusta míč ve vápně Pančochářovi, který dal výsledku, jak se později ukázalo, konečnou podobu. Po přestávce domácí hostům nedovolili téměř nic, ale další branky už přidat nedokázali. „Mohli jsme dohrát do gólu více šancí. Ze začátku nás podržel Šustr, za stavu jedna nula chytil šanci. Už to vypadalo lépe, fungovalo to tak, jako v přípravě. Byly tam nedostatky, ale už tam bylo tempo a potřebná agresivita. Jen škoda, že jsme opět nebyli produktivnější,“ řekl trenér SK Sigma B Martin Kotůlek. SK Sigma Olomouc B – Brno B 2:0 (2:0) Branky: 9. a 44. Pančochář. Rozhodčí: Tomanec – Ogrodník, Trávníček. Diváci: 110. SK Sigma B: Šustr – F. Přikryl, Ješko, Mena, Můčka – Chlebek (64. Hladík), Habusta, Bernard (76. Vavřík), Plšek (85. Šindelář), Pančochář – A. Ševčík. Trenér Martin Kotůlek. Brno B: Veselý – Matyska, Kršák, Huška, Janoščin – Varaďa, Jukl (71. Stáňa), Simerský, Frimmel – Lapeš (78. Štourač), Kunc (65. Stehlík).

Sláma: Gól z penalty nás uklidnil. V závěru jsme výsledek pohlídaliSláma: Gól z penalty nás uklidnil. V závěru jsme výsledek pohlídali
| 25.05.2022
Dokonáno jest! Béčko porazilo Rosice a míří do druhé ligy! Dokonáno jest! Béčko porazilo Rosice a míří do druhé ligy!
Béčko ve středu doma proti Rosicím. Bodový zisk rovná se postupBéčko ve středu doma proti Rosicím. Bodový zisk rovná se postup
| 24.05.2022
Nejlepší týden v životě. Jáchym Šíp zvládl maturitu i hattrickNejlepší týden v životě. Jáchym Šíp zvládl maturitu i hattrick
| 23.05.2022
Béčko je po drtivé výhře krůček od postupu. Šíp dal hattrickBéčko je po drtivé výhře krůček od postupu. Šíp dal hattrick
| 21.05.2022
Lídr míří do Nového Města! Béčko Sigmy se utká s VrchovinouLídr míří do Nového Města! Béčko Sigmy se utká s Vrchovinou
| 20.05.2022
Béčko udolalo po boji Zlín. Rozhodla penalta v závěruBéčko udolalo po boji Zlín. Rozhodla penalta v závěru
| 15.05.2022
Prodlouží béčko sérii výher? V neděli bude hrát doma se ZlínemProdlouží béčko sérii výher? V neděli bude hrát doma se Zlínem
| 14.05.2022
Béčko Sigmy zvítězilo v Blansku a uniká soupeřům! Béčko Sigmy zvítězilo v Blansku a uniká soupeřům!