Aktuality

Modrá vlna se valí na Most

24.08.2007 / A tým

Zítra čeká olomouckou Sigmu druhý domácí zápas v této sezóně. Po Mladé Boleslavi hostí Andrův stadion soupeře z Mostu. Od 19. hodiny nastoupí naše Sigma proti mostecké cizinecké legii. Přijďte všichni posílit náš tým v boji o tři body a přijďte v modrém! I v nové fotbalové sezóně připravila olomoucká Sigma bohatý doprovodný program pro své diváky a fanoušky. Při utkání s Mladou Boleslaví se rozdávaly ceny a jinak tomu nebude ani v tomto utkání. A jaké soutěže na Vás čekají? Čtěte Fotbal INFO! Pro čtenáře Fotbal INFO, který je k dostání v našem Fanshopu již od pátečního odpoledne, je připravena soutěž s restauracemi sítě Pavlík Group (restaurace Gól v hlavní tribuně Androva stadionu, restaurace Orient Express u hlavního vlakového nádraží a kavárna Mahler na Horním náměstí). Každý kdo si koupí náš slosovatelný zápasový bulletin, má šanci vyhrát poukázku na pohoštění v hodnotě 555,- Kč. Klubový zápasový bulletin Fotbal INFO je k dostání nejen ve Fanshopu, ale před utkáním i u našich kolportérů před stadionem či na tribunách. Poté stačí zkontrolovat číslo v pravém horním rohu titulní strany a sledovat losování dvou výherních čísel na světelné tabuli a v rozhlase stadionu v průběhu druhého poločasu utkání. Výherci se mohou přihlásit po skončení utkání či v dalších dnech v restauraci Gól v hlavní tribuně Androva stadionu. Při prvním utkání si bohaté pohoštění dopřáli pánové Josef Vysloužil a Zdeněk Bromus, oba z Olomouce. Hlasujte o nejlepšího hráče utkání! Pokračuje také sms soutěž o nejlepšího hráče utkání. Ceny od našeho klubu a Herny sportbaru Sigma čekají na tři z Vás, kteří pošlou v průběhu utkání sms zprávu na mobilní telefonní číslo 721 101 351 se jménem hráče. Soutěž bude vyhodnocena ihned po skončení utkání a vylosovaní účastníci budou kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla. Tři výherci obdrží od partnera soutěže kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 300 Kč a plakát týmu Sigmy k tomu! Sportbar Sigma najdete na Lazecké ulici 55. Při utkání s Mladou Boleslaví byli vylosováni pánové Dalibor Šuba a Petr Labounek z Olomouce. Kupte si vstupenku a získejte dárek! Do sezóny vstupují nejen stálí soutěžní partneři, ale i noví. Jedním z nich je restaurace Blues Rock Café, která věnovala na každé utkání poukázku na konzumaci v hodnotě 500,- Kč. Restauraci s příjemným posezením najdete na Bořivojově ulici je 500 m od našeho stadionu. Výherce bude vylosován v průběhu 1. poločasu z prodaných vstupenek a čekají na něj i dárky od našeho klubu a rádia Haná. Navíc každý, kdo přijde na zítřejší utkání, získá dárek. Společnost TIPSPORT, obchodní partner klubu, obdaruje každého, kdo si zakoupí vstupenku, sázkou a tipkartou zdarma. Nová vědomostní soutěž! Pro ty z vás, kteří chodí na náš stadion dříve, jsme od nové sezóny připravili novou vědomostní soutěž. Zhruba 40 minut před úvodním hvizdem rozhodčího odstartuje soutěž pořádaná ve spolupráci našeho klubu a rádia Haná, nového mediálního partnera klubu. Speaker Vám v rozhlase pustí postupně tři písničky a řekne události z historie našeho klubu. Vaším úkolem bude poznat rok, ve kterém tyto písničky vznikly a kdy se události staly. Vaši odpověď pošlete formou sms na náš soutěžní telefon 721 101 351. První dva, kteří správně odpoví, budou ihned kontaktováni. Mimo suvenýrů od našeho klubu a rádia Haná, získají suvenýry od Olomouckého deníku a hlavně možnost zakopat si na branku v soutěži Střelba s Olomouckým deníkem o finanční hotovost! Při utkání s Mladou Boleslaví byly premiérovými výherci Josef Švancara z Olomouce a Jana Kubínová z Dlouhé Loučky. Vystřelte si 50.000,- Kč! Olomoucký deník připravil soutěž s novými pravidly. Každý ze dvou soutěžících má dva pokusy kopu ze středu pokutového území. Jedinou překážkou je pouze „hráčská zeď“. Zvedla se však výše výher: jeden, deset a padesát tisíc korun! Tentokrát se oba soutěžící museli spokojit „jen“ s dárkovými předměty našeho klubu a mediálních partnerů. Hrajte o elektro ceny! Ve druhé části poločasové přestávky se soutěží se společností ELECTRO WORLD. Výherci jsou losováni stejně jako v loňské sezóně tj. z řad majitelů zakoupených permanentek. Pánové Miroslav Hejč z Přerova, který byl náhradníkem z tribuny, ani Jakub Gál z Liboše štěstí neměli. Na památku si tak oba odnesli míče, klubové suvenýry a dárky od našich mediálních partnerů. Soutěžte na internetových stránkách! Sigma rozdávala také ceny v soutěži na internetu! Soutěžíme ke každému utkání. První soutěž v novém ročníku fotbalové ligy přinesla pouze dva výherce. Na tři soutěžní otázky odpověděli správně pouze Tomáš Závodník a Michal Král. Ti získali podepsaný míč, aroma dresík do auta a nový plakát mužstva obdrží. S Mladou Boleslaví se soutěže zúčastnilo stopětadvacet fanoušků Sigmy. Jen patnácti se však podařilo najít správné odpovědi na všechny tři naše otázky. Pět z nich však nesplnilo soutěžní podmínky, a byli z losovacího osudí vyřazeni. Ze zbývajících deseti jsme vylosovali tyto výherce: Ladislav Dudek, Olomouc; Lenka Zatloukalová, Bohuňovice a Karel Okleštěk, Olomouc. Vylosovaní výherci obdrželi plakát mužstva a tričko od partnera soutěže Mercedes-Benz Moravia Centrum Olomouc. Navštivte náš Fanshop! Zaujal nás také výborný nápad skalních příznivců našeho klubu, ke kterému se s nadšením připojujeme a proto vyzýváme všechny: Choďte na zápasy naší Sigmy v modrém oblečení. Vyjádříme tak jednotu a podporu našim hráčům, kteří ji budou při utkáních jistě potřebovat a zároveň ukažme celé republice, že právě u nás, v Olomouci, jsou ti nejlepší fanoušci! V naší prodejně FAN-SHOP nabízíme v klubových barvách dresy, ale i trička s logem klubu, nebo trika "FANS SIGMA, dále trika kolekce Originál 1919 "SUPPORTERS SIGMA OLOMOUC" a další. Přijďte, rádi Vás obsloužíme. Upozornění! Stejně jako při utkání s Mladou Boleslaví bude uzavřena tribuna Jih. Parkoviště bude sloužit pouze držitelům parkovacích karet vydaných SK Sigma. Všem ostatním bude k dispozici louka u vysokoškolských kolejí a tenisových kurtů TJ Milo.A tým - další aktuality:

Zorvan: Smolná porážka, ale Bohemka za výhrou více šlaZorvan: Smolná porážka, ale Bohemka za výhrou více šla
| 23.09.2023
Jílek po Bohemians: Štvou mě dva góly po brejkových situacíchJílek po Bohemians: Štvou mě dva góly po brejkových situacích
| 23.09.2023
Hanáci dvakrát vedli, vrací se ale bez bodů. Bohemians – Sigma 3:2Hanáci dvakrát vedli, vrací se ale bez bodů. Bohemians – Sigma 3:2
| 23.09.2023
Juliš před utkáním: Bohemka má silný tým. Doma ji poženou fanoušciJuliš před utkáním: Bohemka má silný tým. Doma ji poženou fanoušci
| 22.09.2023
O další body bude Sigma v sobotu bojovat v Ďolíčku proti BohemiansO další body bude Sigma v sobotu bojovat v Ďolíčku proti Bohemians
| 22.09.2023
Vstupenky na zápasy s Líšní a Baníkem v prodeji! Vstupenky na zápasy s Líšní a Baníkem v prodeji!
| 19.09.2023
Sigma prožívá nejlepší start do ligy za 32 letSigma prožívá nejlepší start do ligy za 32 let
| 18.09.2023
Inkasovaný gól nás probral, řekl Radim Breite po BudějovicíchInkasovaný gól nás probral, řekl Radim Breite po Budějovicích
| 16.09.2023
Jílek ocenil charakter týmu. Výhrady mám, ale vyhráli jsme zaslouženěJílek ocenil charakter týmu. Výhrady mám, ale vyhráli jsme zaslouženě
| 16.09.2023
Hanáci opět vítězní! Sigma po obratu porazila Dynamo 2:1Hanáci opět vítězní! Sigma po obratu porazila Dynamo 2:1
| 16.09.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri