Tipsport.cz

Aktuality

Na řadě je další Viktoria

18.04.2008 / A tým

Po FC Viktoria Plzeň přijíždí do Olomouce FK Viktoria Žižkova. Minulý víkend Sigma na Andrově stadionu porazila 1:0 Západočechy, dnes od 17.00 je na řadě tým z hlavního města. V utkání 26. kola Gambrinus ligy čekají náš tým téměř stejné personální problémy, jako v domácím utkání proti Plzni. Spousta hráčů je znovu nebo stále zraněných. „Před zápasem proti Plzni to byly absence na poslední chvíli. Dva dny před utkání se nám na předzápasovém tréninku zranili Rýdel a Štěpán. V den utkání se pak Rossi utvrdil v tom, že mu zranění nedovolí hrát a navíc přišel Bajer s tím, že je nemocný. A za pár hodin toho moc nenacvičíte,“ řekl trenér Sigmy Martin Pulpit. Sigma ale bodový úkol zvládla a získal pro závěr sezony potřebný klid. „Tým si byl vědom toho, jak se zápas proti Plzni důležité vyhrát. A vzhledem k ostatním výsledkům se také ukázalo, že byl. Pro zbytek sezony tak máme relativní klid, což by se mělo přenést i na mužstvo v podobě lepšího herního projevu,“ uvedl Pulpit. V sezoně 2007/2008 se našemu týmu zatím nedaří dávat hodně branek. „Jednou musí přijít zápas, ve kterém se to zlomí. Ale tohle je skutečně náš největší problém. Bylo to vidět i v Uničově. Vyhráli jsme dva nula, ovšem mělo to být tak minimálně šest sedm,“ řekl Pulpit. „Děláme skutečně maximum pro zlepšení koncovky. Na jaře prakticky trénujeme jenom ofenzivu,“ podotkl Pulpit. K utkání proti Žižkovu už bude připraven záložník Lukáš Bajer. Hrát ale nebudou Filip Rýdel (sval), Vojtěch Štěpán (sval) a Michal Hubník (stop na dva zápasy za 8 žlutých karet). Nejistý je start Daniela Rossiho. „Uvidíme, jak se nám sestavu podaří dát dohromady. Během posledního týdne jsme museli hodně improvizovat. Po vítězství nad Plzní můžeme hrát v klidu a bez nervů,“ řekl Pulpit. Vyhrávejte s Fotbal INFO! Startuje nám druhá polovina fotbalové sezóny 2007/2008 a stejně jako v její první části jsme pro Vás, čtenáře Fotbal INFO, připravili celou řadu soutěží! Pokračuje sms soutěž o nejlepšího hráče utkání. Ceny opět od našeho klubu a Herny sportbaru Sigma. Do sezóny vstupují stálí soutěžní partneři, ale i noví. Soutěžíme s restaurací Blues Rock Café na Bořivojově ulici (500 m od našeho stadionu), dále s restaurací Gól v hlavní tribuně Androva stadionu a kavárnou Mahler na Horním náměstí. Každý kdo si koupí náš slosovatelný zápasový bulletin, má opět šanci vyhrát poukázku na pohoštění v hodnotě 555,- Kč. Jak na to? Kupte si náš klubový zápasový bulletin Fotbal INFO ve Fanshopu, od našich kolportérů před stadionem či na tribunách, zkontrolujte si číslo v pravém horním rohu této strany a sledujte 2 výherní čísla na světelné tabuli a v rozhlase stadionu v průběhu druhého poločasu utkání. Výherci se mohou přihlásit po utkání či v dalších dnech v restauraci Gól v hlavní tribuně Androva stadionu. Dnes vyhráváte právě s kavárnou Mahler. Diváci na Andrově stadionu opět vyhrávali! Další domácí duel má před sebou hanácký tým. Poslední utkání svěřenci trenéra Pulpita výsledkově zvládli, když porazili Viktorii Plzeň 1 – 0. Fanoušci Sigmy vyhrávali také. V soutěžích, které pro ně klub připravil. Ti z vás, kteří přišli na náš stadion dříve, se mohli opět zúčastnit vědomostní soutěže. Zhruba 40 minut před úvodním hvizdem rozhodčího startovala soutěž pořádaná ve spolupráci našeho klubu a rádia Haná, mediálního partnera klubu. Speaker Mirek Skácelík Vám v rozhlase pustil postupně tři písničky a sdělil události z historie našeho klubu. Vaším úkolem bylo poznat rok resp. fotbalovou sezónu, ve kterém tyto písničky vznikly a kdy se události staly. Nápověda zazněla pochopitelně i z klubové historie. Svůj tip na sezónu zaslali nejrychleji formou sms na náš soutěžní telefon 721 101 351 pánové Matěj Špajz z Olomouce a Radek Najdekr z Křelova. Mimo suvenýrů od našeho klubu a rádia Haná, získali suvenýry od Olomouckého deníku a hlavně možnost zakopat si na branku v soutěži Střelba s Olomouckým deníkem o finanční hotovost v přestávce utkání! Každý soutěžící měl pouze dva pokusy ze středu pokutového území. Jedinou překážkou byla „hráčská zeď“. Výhry jsou stále stejné a lákavé: 1000, 10000 a 50000 Kč! Ani jeden ze soutěžících však nemířil přesně. Dalším bodem programu bylo předání ceny od partnera utkání, společnosti HORNBACH, vylosovanému držiteli vstupenky. Suvenýry od našeho klubu, našich partnerů a společnosti HORNBACH si převzal Josef Zástěra z Olomouce. Následovala soutěž se společností ELECTRO WORLD. Soutěžící byli losováni z řad majitelů zakoupených permanentek. Každý má možnost zakopat si na branku a vystřelit si tak televizor, domácí kino či cd přehrávač! Oba si navíc odnesli repliku míče adidas pro nadcházející ME v Rakousku a Švýcarsku, klubové suvenýry a dárky od našich mediálních partnerů. Dostavili se tentokrát oba vylosovaní. A dobře udělali. Jiří Králík z Olomouce si vystřelil cd přehrávač! Martin Lukáč z Velkého Újezdu nemířil přesně! Ve 2. poločase jsme ještě losovali dvě výherní čísla našeho zápasového bulletinu Fotbal INFO, která najdete na titulní straně vpravo nahoře. Dva vylosovaní vyhrávají poukázku v hodnotě 555,- Kč na konzumaci do jedné z restaurací sítě PAVLÍK GROUP. O svou výhru se zatím nepřihlásil ani jeden výherce. Svou soutěž mají i zástupci médií. Jejich úkolem bylo tipnout přesný výsledek utkání. Správně tipovali: Ondřej Kubát, esports.cz, Petr Košák, ZZIP, Anna Němcová, ZZIP, Roman Směták, Právo, Maria Kunová, Radio Haná, Zdeněk Hrubý, Gól, Jaroslav Hubička, Právo, Svatopluk Hudec, Právo a Libor Teichmann, MF Dnes. Partnerem další soutěže, tentokrát esemeskové, o nejlepšího hráče utkání, je Sportbar herna Sigma. Stačí poslat jméno hráče formou sms zprávy na mobilní telefonní číslo 721 101 351. Soutěž byla vyhodnocena ihned po skončení utkání. Nejlepším hráčem byl zvolen autor jediné branky Laco Onofrej. Tři vylosovaní účastníci byli kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla. Výherci obdrží od partnera soutěže kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 300 Kč a sadu hráčských karet! Sportbar Sigma najdete na Lazecké ulici 55. Do uzávěrky tohoto vydání se nedostavil ani jeden výherce. Soutěže na internetu k utkání s Plzní se zúčastnilo 96 registrovaných uživatelů. Správně odpovědělo 42. Správné odpovědi: 2004-2005, Michal Daněk - West Bromwich Albion, ano. Vylosování byli: Radek Pospíchal, z Olomouce, Zbyněk Grygar z Dubu nad Moravou a Petr Pacák ze Štěpánova. Získali dárkové tašky se suvenýry od našeho klubu a našich obchodních partnerů. Všem výhercům gratulujeme!A tým - další aktuality:

Sigma pokračuje v pátek na Tipsport Malta Cupu duelem s TrnavouSigma pokračuje v pátek na Tipsport Malta Cupu duelem s Trnavou
| 21.01.2022
Lukáš Greššák: Trnava tu má mladý tým, ale s Tirolem hrála velmi dobřeLukáš Greššák: Trnava tu má mladý tým, ale s Tirolem hrála velmi dobře
| 20.01.2022
Radek Látal odchází na hostování do KarvinéRadek Látal odchází na hostování do Karviné
| 20.01.2022
Start na Tipsport Malta Cupu s výhrou. Sigma zdolala Aalborg 3:0Start na Tipsport Malta Cupu s výhrou. Sigma zdolala Aalborg 3:0
| 18.01.2022
Sigma změří dnes síly s dánským AalborgemSigma změří dnes síly s dánským Aalborgem
| 18.01.2022
Jakub Trefil: Návrat do Olomouce beru jako výzvuJakub Trefil: Návrat do Olomouce beru jako výzvu
| 17.01.2022
Sigmáky na Maltě přivítalo sluníčko. V pondělí budou dva tréninkySigmáky na Maltě přivítalo sluníčko. V pondělí budou dva tréninky
| 16.01.2022
Sigma cestuje na Tipsport Malta CupSigma cestuje na Tipsport Malta Cup
| 16.01.2022
Přísná penalta rozhodla. Sigma podlehla Trenčínu 0:1Přísná penalta rozhodla. Sigma podlehla Trenčínu 0:1
| 14.01.2022
Sigmu v Tipsport lize čeká v pátek výjezd do TrenčínaSigmu v Tipsport lize čeká v pátek výjezd do Trenčína
| 13.01.2022

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná