Tipsport.cz

Na závěr prohra s Prešovem

11.02.2010 / A tým

(přidána fotogalerie z dnešního utkání) Páté a poslední utkání mají za sebou hráči Sigmy na soustředění v Turecku. Od 14 hodin hráli v areálu hotelu Poseidon proti sedmému týmu Corgoň ligy 1. FC Tatran Prešov, který vede trenér Roman Pivarník. Prešov je v Turecku teprve od soboty a ladit budou až do 19. února. Zatím odehráli v Beleku jen jedno utkání. V úterý prohráli s rumunským Brašovem 1:2. SK Sigma Olomouc – 1. FC Tatran Prešov 0:2(0:1) Sigma inkasovala z jediné střely Prešova v první půli ve 41. minutě. V první půli bylo naše mužstvo herně lepší, ale málo se pokoušelo o střelbu hlavně ze střední vzdálenosti. V 53. minutě inkasovala Sigma podruhé, když míč uprostřed hřiště ztratil Bajer a soupeř rychlou přihrávkou mezi naši obranu vyslal útočníka, který sám proti Lovásikovi nezaváhal. Sigma měla dále více ze hry, ale nemohla se dostat do tempa, chybělo štěstíčko a také větší agresivita a důraz v zakončení. A když po trestném kopu minul hlavou Dreksa, Ordoš se snažil brankáře přelobovat místo střely podél něj, Hořava se snažil místo střely dovézt míč až do brány. Další střely mířily mimo, zrodila se na hřišti hotelu Poseidon porážka 0:2 v posledním utkání v Turecku. Branky: 41. Bernardo, 53. Katona Sestava: Lovásik (58. Blaha) - Janotka, Dreksa, Škerle, Machalický(85. Navrátil)- Bajer, Kaščák (72. Heidenreich), Hořava, Petr – Šultes, Ordoš (75. Nuc). Trenér Zdeněk Psotka.

Sigma otočila zápas s Trnavou a vítězí na Tipsport Malta CupuSigma otočila zápas s Trnavou a vítězí na Tipsport Malta Cupu
| 21.01.2022
Sigma pokračuje v pátek na Tipsport Malta Cupu duelem s TrnavouSigma pokračuje v pátek na Tipsport Malta Cupu duelem s Trnavou
Lukáš Greššák: Trnava tu má mladý tým, ale s Tirolem hrála velmi dobřeLukáš Greššák: Trnava tu má mladý tým, ale s Tirolem hrála velmi dobře
| 20.01.2022
Radek Látal odchází na hostování do KarvinéRadek Látal odchází na hostování do Karviné
Start na Tipsport Malta Cupu s výhrou. Sigma zdolala Aalborg 3:0Start na Tipsport Malta Cupu s výhrou. Sigma zdolala Aalborg 3:0
| 18.01.2022
Sigma změří dnes síly s dánským AalborgemSigma změří dnes síly s dánským Aalborgem
Jakub Trefil: Návrat do Olomouce beru jako výzvuJakub Trefil: Návrat do Olomouce beru jako výzvu
| 17.01.2022
Sigmáky na Maltě přivítalo sluníčko. V pondělí budou dva tréninkySigmáky na Maltě přivítalo sluníčko. V pondělí budou dva tréninky
| 16.01.2022
Sigma cestuje na Tipsport Malta CupSigma cestuje na Tipsport Malta Cup
Přísná penalta rozhodla. Sigma podlehla Trenčínu 0:1Přísná penalta rozhodla. Sigma podlehla Trenčínu 0:1