Tipsport.cz

Na závěr prohra s Prešovem

11.02.2010 / A tým

(přidána fotogalerie z dnešního utkání) Páté a poslední utkání mají za sebou hráči Sigmy na soustředění v Turecku. Od 14 hodin hráli v areálu hotelu Poseidon proti sedmému týmu Corgoň ligy 1. FC Tatran Prešov, který vede trenér Roman Pivarník. Prešov je v Turecku teprve od soboty a ladit budou až do 19. února. Zatím odehráli v Beleku jen jedno utkání. V úterý prohráli s rumunským Brašovem 1:2. SK Sigma Olomouc – 1. FC Tatran Prešov 0:2(0:1) Sigma inkasovala z jediné střely Prešova v první půli ve 41. minutě. V první půli bylo naše mužstvo herně lepší, ale málo se pokoušelo o střelbu hlavně ze střední vzdálenosti. V 53. minutě inkasovala Sigma podruhé, když míč uprostřed hřiště ztratil Bajer a soupeř rychlou přihrávkou mezi naši obranu vyslal útočníka, který sám proti Lovásikovi nezaváhal. Sigma měla dále více ze hry, ale nemohla se dostat do tempa, chybělo štěstíčko a také větší agresivita a důraz v zakončení. A když po trestném kopu minul hlavou Dreksa, Ordoš se snažil brankáře přelobovat místo střely podél něj, Hořava se snažil místo střely dovézt míč až do brány. Další střely mířily mimo, zrodila se na hřišti hotelu Poseidon porážka 0:2 v posledním utkání v Turecku. Branky: 41. Bernardo, 53. Katona Sestava: Lovásik (58. Blaha) - Janotka, Dreksa, Škerle, Machalický(85. Navrátil)- Bajer, Kaščák (72. Heidenreich), Hořava, Petr – Šultes, Ordoš (75. Nuc). Trenér Zdeněk Psotka.

Jakub Yunis otevřeně o spolupráci s mentálním koučem nebo studiu arabštinyJakub Yunis otevřeně o spolupráci s mentálním koučem nebo studiu arabštiny
| 14.04.2021
MOL Cup: V případném semifinále narazí Sigma na Spartu PrahaMOL Cup: V případném semifinále narazí Sigma na Spartu Praha
Houska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóněHouska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóně
| 12.04.2021
Houska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rádHouska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rád
| 10.04.2021
Sigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil HouskaSigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil Houska
26. kolo: Sigma cestuje do Příbrami26. kolo: Sigma cestuje do Příbrami
| 09.04.2021
Gól Sigmy proti Pardubicím měl platit, uvedla Komise rozhodčích FAČRGól Sigmy proti Pardubicím měl platit, uvedla Komise rozhodčích FAČR
| 08.04.2021
Ligový debutant Šíp: Jsem šťastný, ale mám ještě co dohánětLigový debutant Šíp: Jsem šťastný, ale mám ještě co dohánět
| 07.04.2021
Zmrzlý po Slovácku: Zajímavý zápas, šance musíme proměňovatZmrzlý po Slovácku: Zajímavý zápas, šance musíme proměňovat
| 06.04.2021
Brankáři s pomocí tyčí udrželi střelce na uzdě. Sigma – Slovácko 0:0Brankáři s pomocí tyčí udrželi střelce na uzdě. Sigma – Slovácko 0:0