Tipsport.cz

Aktuality

Návštěvnost webu roste, služby se zlepšují

09.02.2007 / Ostatní

Oficiální internetové stránky klubu byly spuštěny na jaře 2001. Současnou podobu získaly až v průběhu roku 2004, kdy došlo k rozšíření redakčního týmu a zavedení nových služeb pro Vás, fanoušky Sigmy. Náš klub, jako jeden z prvních, představil na českém internetu textový online přenos a sekci Zeptejte se, kde mají příznivci možnost pokládat dotazy vedení klubu. I díky aktuálnosti a nabízeným službám oblíbenost stránek www.sigmafotbal.cz neustále roste. Zatímco na konci roku 2004 se návštěvnost blížila deseti tisícům za měsíc, během ledna tohoto roku jsme zaznamenali přes čtyřiačtyřicet tisíc přístupů (každý návštěvník je započítáván jen jednou denně). O oblíbenosti našeho klubu svědčí i nejnovější výsledky exkluzivního průzkumu společnosti Median pro MF DNES, v němž se náš klub umístil v pětici nejoblíbenějších klubů na 4. místě (1. Sparta, 2. Slavia, 3. Baník Ostrava, 4. Sigma Olomouc, 5. Slovan Liberec). Stále se zvyšující návštěvnost internetových stránek je výsledkem dlouhodobé práce v klubu, který věří ve stejnou tendenci i v návštěvnosti na Andrově stadionu. Do začátku fotbalového jara chybí měsíc, a proto se klub již zabývá připomínkami a stížnostmi fanoušků z podzimní části sezóny. Většina z nich byla vyřešena. Stánkový prodej se suvenýry na tribunách probíhá již třetí sezónu. Rezavějící schodiště hlavní tribuny byla nahrazena novými. Na téže tribuně byla vybudována nová sociální zařízení. Malá rozptylová zóna na ochozu hlavní tribuny byla vyřešena v závěru minulého roku. Ne všechny nedostatky se však podařilo odstranit. "Zlepšit by se měla informovanost fanoušků o domácích utkáních Sigmy. Stále je také problémová nedostatečná kapacita občerstvovacích míst a jejich skromná nabídka," vyjmenovává nedostatky marketingový manažer Martin Rak a vzápětí doplňuje: "Fanoušci často volali po méně tradičním sortimentu na prvoligových fotbalových stadionech jako jsou grilovaná kuřata, steaky z grilu či pizza. Pokusíme se jim vyjít maximálně vstříc." Další novinkou na stadionu by mohla být velkoplošná obrazovka, o jejíž koupi Sigma vážně uvažuje. Klub chce dále zlepšovat úroveň služeb na Andrově stadionu a pomoci tomu můžete i Vy. Napište do diskuse pod tímto článkem či do diskusního fóra (sekce stadion), kterou tribunu navštěvujete nejčastěji a co Vám na ní nejvíce chybí. Příklad: chodím na tribunu Východ a chtěl bych při utkání pizzu.Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná