Tipsport.cz

Nováčkem v SK Sigma Ondřej Sukup

30.12.2012 / A tým

Zcela novou tváří v prvoligovém týmu SK Sigma Olomouc bude pravonohý obránce Ondřej Sukup (*1988). Na Hanou přestupuje z druholigového Znojma, které trénuje náš bývalý hráč, kapitán i trenér Leoš Kalvoda. Ten Ondřeje hodnotil jen v samých superlativech, takže budeme nováčkovi Modré laviny přát, aby byl v SK Sigma úspěšný minimálně stejně, jako Leoš Kalvoda. K dokončení kontraktu už zbývají jen formality, kluby jsou dohodnuty, hráč v SK Sigma podepíše v brzkém čase dlouhodobější smlouvu. Ondřej Sukup je odchovancem Slovácka, od roku 2010 byl hráčem Znojma. Nastupuje většinou na pravém kraji obrany nebo zálohy, ale nečiní mu problém hrát také zleva. Kdo je Ondřej Sukup Narozen: 8. 12. 1988 Post: obránce Výška/váha: 178 cm/70 kg Bilance ve 2. lize: 58 utkání/2 branky Dosavadní působiště: 1. FC Slovácko, FK Šardice (2009-2010), 1. SC Znojmo (2010-2012) SK Sigma Olomouc v síti Google +

Tipovačka: Kdo bude střelcem 1000. gólu? Vyhrajte mobilní telefon!Tipovačka: Kdo bude střelcem 1000. gólu? Vyhrajte mobilní telefon!
| 21.04.2021
Začátek nám nevyšel, týmu jsem ale dál věřil, řekl MacíkZačátek nám nevyšel, týmu jsem ale dál věřil, řekl Macík
| 20.04.2021
Hanáci vydřeli bod ve 2. poločase. Sigma remizovala v Budějovicích 2:2Hanáci vydřeli bod ve 2. poločase. Sigma remizovala v Budějovicích 2:2
Program zápasů aneb anglické týdny před námiProgram zápasů aneb anglické týdny před námi
| 19.04.2021
28. kolo: Sigma jede dobýt České Budějovice28. kolo: Sigma jede dobýt České Budějovice
Hrál jsem po delší době, užil jsem si to, řekl ZifčákHrál jsem po delší době, užil jsem si to, řekl Zifčák
| 17.04.2021
Gól Zifčáka na tři body nestačil. Sigma remizovala s Teplicemi 1:1Gól Zifčáka na tři body nestačil. Sigma remizovala s Teplicemi 1:1
Greššák podstoupil operaci kýly, Yunis utrpěl zranění koleneGreššák podstoupil operaci kýly, Yunis utrpěl zranění kolene