Tipsport.cz

Osmnáctka vyhrála, Žák dal čtyři góly

14.04.2013 / SCM

Ve 21. kole SCM-MSDL U 19 hrál tým SK Sigma Olomouc U 18 doma proti Vítkovicím. Osmnáctka vyhrála vysoko 6:1, čtyřmi góly se blýskl útočník Filip Žák, stačilo mu na ně patnáct minut. Sigma vedla od 28. minuty, když Fišer proměnil sólo, udělal kličku i brankáři a dával do prázdné. Další možnosti k navýšení náskoku domácí nevyužili, takže se dostavil zákonitý trest. Hostům se podařilo sedm minut po přestávce po přímém kopu srovnat. Ale záhy a hodně rychle se to změnilo. Útočník Žák dal během čtyř minut hattrick a bylo hotovo. Pátou branku ještě přidal Stryk a čtyři minuty před koncem dal Žák čtvrtou branku v utkání a šestou Sigmy celkově. SK Sigma Olomouc U 18 – Vítkovice U 19 6:1 (1:0) Branky: 71., 73., 74. a 86. Žák, 28. Fišer, 78. Stryk. Rozhodčí: Drápal. SK Sigma U 18: Chvěja – Lasovský (46. Baďura), Kotouč (64. Stryk), Jemelka, Nedoma – Fišer, Vichta, Banovec, Weinlich (72. Seibert), Šteigl – Žák. Trenér Lukáš Staroba. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Týmy U18 a U16 změřily síly s JihlavouTýmy U18 a U16 změřily síly s Jihlavou
| 07.11.2021
Dorostenci U19 a U17 uzavřeli podzimní část sezóny v Hradci KrálovéDorostenci U19 a U17 uzavřeli podzimní část sezóny v Hradci Králové
| 30.10.2021
Týmy U19 a U17 doma jednoznačně přehrály ZlínTýmy U19 a U17 doma jednoznačně přehrály Zlín
| 23.10.2021
Tým U19 veze z Příbrami bod, sedmnáctka zvítězila čtyřmi brankamiTým U19 veze z Příbrami bod, sedmnáctka zvítězila čtyřmi brankami
| 18.10.2021
Osmnáctka vyhrála nad Zbrojovkou, šestnáctka proti Brnu bez boduOsmnáctka vyhrála nad Zbrojovkou, šestnáctka proti Brnu bez bodu
| 10.10.2021
Osmnáctka proti Zlínu bez bodu, šestnáctka přišla o výhru v závěruOsmnáctka proti Zlínu bez bodu, šestnáctka přišla o výhru v závěru
| 03.10.2021
Týmy U19 a U17 změřily síly s PardubicemiTýmy U19 a U17 změřily síly s Pardubicemi
| 02.10.2021
Osmnáctka i šestnáctka proti Frýdku vítěznéOsmnáctka i šestnáctka proti Frýdku vítězné
| 25.09.2021
Týmy U19 a U17 proti Slavii neuspělyTýmy U19 a U17 proti Slavii neuspěly
Kategorie U10 pořádala turnaj v Kostelci na Hané Kategorie U10 pořádala turnaj v Kostelci na Hané