Tipsport.cz

Pavel Putík: Postup jsme prohráli už doma

07.09.2002 / A tým

Pavel Putík: Postup jsme prohráli už doma Jediným střelcem olomoucké Sigmy v pohárové odvetě byl Pavel Putík. "Začali jsme dobře, přesně tak, jak jsme si představovali. Dali jsme rychlý gól a domácí byli na kolenou," začal hodnotit sarajevskou odvetu. "Kdybychom přidali druhou branku, bylo by rozhodnuto. Naopak jsme ale ve druhém poločase dostali laciné góly. O postupujícím se ale rozhodovalo v Olomouci, kde jsme měli vyhrát větším brankovým rozdílem," dodal Putík. Putík musel po půl hodině střídat, protože se znovu ozvalo jeho zraněné lýtko, které ho trápí od prvního pohárového utkání."Nebyl jsem zcela fit, proto jsem požádal o střídání. takovéto utkání se nadá hrát na půl plynu a já nadále nemohl hrát tak, jak bych chtěl," vysvětloval Putík, kterého ve 34. minutě střídal Vlček. Olomoucký den, 31. srpna 2002

Hrál jsem po delší době, užil jsem si to, řekl ZifčákHrál jsem po delší době, užil jsem si to, řekl Zifčák
| 17.04.2021
Gól Zifčáka na tři body nestačil. Sigma remizovala s Teplicemi 1:1Gól Zifčáka na tři body nestačil. Sigma remizovala s Teplicemi 1:1
Greššák podstoupil operaci kýly, Yunis utrpěl zranění koleneGreššák podstoupil operaci kýly, Yunis utrpěl zranění kolene
| 16.04.2021
Nové vydání Sigmáka je tady! Nové vydání Sigmáka je tady!
27. kolo: Sigma vyzve v sobotu Teplice27. kolo: Sigma vyzve v sobotu Teplice
| 15.04.2021
Jakub Yunis otevřeně o spolupráci s mentálním koučem nebo studiu arabštinyJakub Yunis otevřeně o spolupráci s mentálním koučem nebo studiu arabštiny
| 14.04.2021
MOL Cup: V případném semifinále narazí Sigma na Spartu PrahaMOL Cup: V případném semifinále narazí Sigma na Spartu Praha
Houska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóněHouska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóně
| 12.04.2021
Houska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rádHouska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rád
| 10.04.2021
Sigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil HouskaSigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil Houska