Tipsport.cz

Aktuality

Předprodej vstupenek na reprezentaci

19.08.2010 / Ostatní

Kvalifikační utkání ME 2012, které sehraje Česká fotbalová reprezentace proti Litvě 7. září 2010 od 20:15 hodin v Olomouci, se blíží. Pořadatelem utkání je pochopitelně Českomoravský fotbalový svaz a jeho marketingová agentura STES, ale část vstupenek zůstane v prodeji i v Olomouci. O aktuální informace k předprodeji jsme požádali Martina Raka, manažera a člena klubového představenstva Sigmy. Otázka, která naše fanoušky asi nejvíce zajímá: budou se vstupenky prodávat i v Olomouci? Ano, budou, ale jen malá část kapacity stadionu. Pořadatelem utkání je pochopitelně ČMFS a STES. Náš klub pronajal stadion a byl pověřen prodejem části vstupenek, která nám bude přidělena. Vstupenky jsou již tedy k dispozici? Vstupenky jsou vytištěny. Svaz, STES i nový oficiální Fanclub reprezentace si stále vybírají vstupenky pro svou potřebu a prodej v Čechách. Ty budou dnes (pozn.: čtvrtek) zaslány do Prahy, zbylá část bude dána do předprodeje v Olomouci. Dobře a jsou již známé podrobnosti k předprodeji vstupenek v Olomouci? Ano, dnes jsme konečně dostali potvrzenou informaci k termínu zahájení předprodeje. Ten zahájíme v pondělí 23. 8. od 10 hodin na čtyřech pokladnách u Fanshopu našeho stadionu. Jaká bude cena vstupenek? Cenové kategorie jsou dvě, ale do prodeje v Olomouci se z výše uvedených důvodů dostane pouze jedna - nekryté sezení v ceně 350 Kč. Bude prodej nějak omezen? Určitě. Jak jsem uvedl, náš klub pronajal stadion a poskytuje svazu a STESu servis včetně prodeje části lístků. Protože půjde o malou část kapacity stadionu, kryté sezení jsme vůbec nedostali, stanovili jsme regulační opatření. O jaká opatření jde? Každý člen Věrnostního programu SK Sigma Olomouc bude mít možnost si koupit na jednu permanentní vstupenku jednu vstupenku. Časově bude tato nabídka omezena do soboty 28. 8. 12:00 hodin. Vstupenky, které nebudou využity, půjdou v pondělí 30. 8. do prodeje. Tento předprodej bude probíhat na dvou pokladnách. Na zbylých dvou pokladnách bude volný předprodej, který bude omezen nákupem dvou vstupenek na osobu. Pevně však věříme, že ze vstupenek odebraných svazem bude část vrácena do olomouckého předprodeje, kde stále registrujeme obrovský zájem. Předprodej na reprezentaci: - bude probíhat na 4 pokladnách u Fanshopu stadionu Sigmy od pondělí 23. srpna 2010 od 10:00 do 17:00 hod. - 2 pokladny budou vyhrazeny členům Věrnostního programu SK Sigma Olomouc, zbylé 2 pokladny potom ostatním zájemcům. Cena vstupenek: 350 Kč (nekryté sezení)


OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná