Aktuality

Při utkání s Libercem vyhrál tým i fanoušci

07.04.2006 / A tým

Jarní část sezóny pokračovala pro Sigmu 23. kolem v domácím prostředí s vedoucím týmem I. Gambrinus ligy Slovanem Liberec. V Olomouci panovalo jarní počasí, bohužel i jarní voda o sobě dala vědět. Především nedaleké městské části Černovír a Lazce měli jiné starosti než ty fotbalové. Hned v úvodu utkání dali fans hráčům radu výrazným transparentem na tribuně Východ, jak přijít ke slávě. Radu si vzali hráči zřejmě k srdci. Porazili Slovan brankou Martina Horáčka 1 – 0 a potěšili tak i fanoušky, kteří nevyhráli v našich soutěžích. Soutěže na stadionu Doprovodný program pro diváky zahájil opět speaker Mirek Skácelík, který připomněl divákům na stadionu v pravidelném okénku „Ohlédnutí zpět“ předchozí duel s plzeňskou Viktorkou. Moderátor Majlo poté vylosoval soutěžící s Olomouckým dnem hodem míčků mezi diváky a uvedl na plochu sličné cheerleaders agentury HIT. Ty poté přivítali hráče obou týmů v doprovodu našich fotbalových nadějí. Poločasová přestávka začala tradičně, soutěží Olomouckého dne. Z majitelů tenisáků Olomouckého dne se dostavili oba, pánové Jan Hrabal ze Skrbeně a Miloš Sanetrník z Toveře. Ani jeden neměl odvahu střelit si 33.333,- Kč. Vsadili na jistotu, ale ani jeden si nevystřelil 1111,- Kč! Oba ale získali náš klubový kalendář, volnou sázku v hodnotě 100,- Kč do sázkové kanceláře Chance a každý vstupenku na koncert kapely NO NAME od Radia Hity. Na hřiště se poté dostali soutěžící s Elektroprivat Vaďura, vylosovaní v průběhu 1. poločasu z řad držitelů permanentek. Kopali opět dva soutěžící, byť se jeden z nich nedostavil. Šanci tak dostal jeden dobrovolník z tribun. Pánové Tomáš Kopp a Lukáš Strážnický, oba z Olomouce, však neměli štěstí. Minivěže a vysavač zůstává tedy pro utkání se Spartou. Získali aspoň „ceny útěchy.“ CD od rádia Apollo, volnou sázku v hodnotě 100,- Kč od sázkové kanceláře Chance, klubový kalendář a slevu 15% na nákup v prodejnách Elektroprivat Vaďura. Oba navíc cenný suvenýr, míče adidas, kterými soutěž probíhala! Jeden s podpisem Radima Kučery a druhý s podpisy všech hráčů. Ve 2. poločase jsme ještě vylosovali dvě výherní čísla Fotbal INFO, která najdete vždy na titulní straně vpravo nahoře. Výherci, Dušan Dvořák ze Starého Města a Miloslav Kreml z Olomouce, získali každý poukázku v hodnotě 555,- Kč na konzumaci do jedné z restaurací sítě Pavlík Group. SMS soutěž Při utkání probíhalo také sms hlasování o nejlepšího hráče utkání. Partnerem soutěže o nejlepšího hráče utkání, která probíhá při každém domácím utkání Sigmy, je SPORTBAR HERNA SIGMA. Stačilo poslat jméno hráče formou sms zprávy na mobilní telefonní číslo 721 101 351. Soutěž je vyhodnocena ještě v průběhu utkání a tři vylosovaní účastníci jsou kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla. Výherci obdrží od partnera soutěže hodnotné ceny, kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 500, 300 a 200 Kč a navíc každý volnou sázku do sázkové kanceláře Chance v hodnotě 100,- Kč! A nejbližší pobočku v Olomouci najdete právě ve Sportbaru Sigma, na Lazecké ulici 55! A vy, kteří si zakoupíte vstupenku na každé utkání Sigmy, získáte volnou sázku v hodnotě 20,- Kč od sázkové kanceláře Chance, neváhejte a spojte příjemné s užitečným právě na Lazecké ulici 55, ve Sportbaru herně Sigma! Při utkání s Libercem jste si nejlepším hráčem zvolili Tomáše Lovásika, našeho brankáře, který udržel týmu čisté konto i přes několik vyložených šancí soupeře. Tři vylosovaní výherci byli kontaktováni sms zprávou. Soutěž na rozhlasových vlnách Vstupenky na utkání Sigmy můžete také získat v telefonické soutěži s našimi mediálními partnery. Radia Hity a Apollo soutěží před každým domácím zápasem Sigmy. Na utkání s Libercem se tak usmálo štěstí na Petra Podhorného a Kateřinu Chmelkovou z Přáslavic, Otu Daňka ze Svitav a Olomoučany Martina Prucka, Ondřeje Horého, Libora Skopala, Martina Tlacha a Marcelu Freisovou. Všichni získali po dvou vstupenkách a bulletin Fotbal INFO k tomu v naší klubové prodejně Fanshop. Tipovací soutěže Výsledky tipovací soutěže pro návštěvníky internetových stránek byly již zveřejněny. Takže jen na připomenutí. Ze správných tipů byli vylosováni tito fanoušci: Ondřej Navrátil z Lutína, Václav Přikryl z Olomouce a Michal Král ze Spálova. Podobnou soutěž jsme připravili i pro zástupce médií. Úkol spočíval „pouze“ ve správném tipu výsledku utkání. Svou úlohu zvládla hned sedmička zástupců médií. Pánové Michal Chytil z deníku Aha, Miroslav Strouhal z deníku Právo, Jaroslav Hubička taktéž z Práva, Rostislav Hellemann z České televize, Jan Kolečkář z televize ZZIP, Lukáš Kalabis ze stejné „firmy“ a Pavel Kohoutek z měsíčníku Hattrick obdrželi klubové dárkové pouzdro psacích potřeb, klubový blok a kalendář. Všem výhercům ještě jednou blahopřejeme.A tým - další aktuality:

Hráči k utkání přistoupili zodpovědně. Jezdili do konce, těšilo JílkaHráči k utkání přistoupili zodpovědně. Jezdili do konce, těšilo Jílka
| 27.05.2023
Vít Beneš: Chtěli jsme se kvůli fanouškům rozloučit pozitivněVít Beneš: Chtěli jsme se kvůli fanouškům rozloučit pozitivně
| 27.05.2023
Vítězná tečka na závěr. Sigma v Ďolíčku zdolala BohemiansVítězná tečka na závěr. Sigma v Ďolíčku zdolala Bohemians
| 27.05.2023
Hráči Sigmy podpořili nemocnou LexinkuHráči Sigmy podpořili nemocnou Lexinku
| 26.05.2023
Sezonu zakončí áčko Sigmy sobotním zápasem proti BohemiansSezonu zakončí áčko Sigmy sobotním zápasem proti Bohemians
| 26.05.2023
Jílek: Výkony v nadstavbě jsou dobrým příslibem do nové sezonyJílek: Výkony v nadstavbě jsou dobrým příslibem do nové sezony
| 24.05.2023
Hanáci podlehli Sešívaným v pětigólové přestřelce. Sigma - Slavia 2:3Hanáci podlehli Sešívaným v pětigólové přestřelce. Sigma - Slavia 2:3
| 23.05.2023
Vnímáme, že šanci na 4. místo pořád máme, řekl Sláma před SlaviíVnímáme, že šanci na 4. místo pořád máme, řekl Sláma před Slavií
| 22.05.2023
Poslední domácí zápas sezony! Áčko hraje v úterý proti SlaviiPoslední domácí zápas sezony! Áčko hraje v úterý proti Slavii
| 22.05.2023
Sigma pomůže Lexince. Každý gól se počítáSigma pomůže Lexince. Každý gól se počítá
| 22.05.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná