Tipsport.cz

Aktuality

Přijďte Sigmu povzbudit v utkání s Viktorií Plzeň!

06.04.2007 / A tým

V neděli čeká olomouckou Sigmu další domácí utkání. Od 17 hodin ji čeká Viktoria Plzeň. Předprodej vstupenek na toto utkání končí v klubovém Fanshopu v sobotu ve 12 hodin. Nedělní prodej začne od 15. hodiny v pokladnách Androva stadionu. Diváci na Andrově stadionu se mohou opět těšit na tradiční doprovodný program. Přijďte všichni povzbudit svou Sigmu! Doprovodný program při utkání Smolný fotbalový rok 2007 pokračuje! Po porážce doma s Baníkem i v Liberci, přišla bodová ztráta s velmi kvalitní pražskou Slavií. Malou náplastí pro příznivce Sigmy tak opět byl bohatý soutěžní program, ve kterém spousta z Vás uspěla. Před zahájením vlastního programu připomenul speaker, jinak Sigmák tělem i duší, Mirek Skácelík, historii předchozích vzájemných duelů se Slavií v pravidelném rozhlasovém okénku „Ohlédnutí zpět“. Moderátor Majlo poté přivítal diváky na stadionu a vylosoval soutěžící s Olomouckým deníkem hodem tenisáků mezi diváky. Na hrací plochu poté uvedl cheerleaders agentury HIT v klubových barvách Sigmy. Poločasový program zahájil opět mediální partner OLOMOUCKÝ DENÍK. Ten připravuje ke každému utkání soutěž nazvanou Střelba s Deníkem. Jedním účastníkem byl i Zbyněk Štýbnar z Olomouce, jehož bratranec za náš klub hrával, a Kamil Pospíšil z Mezic. Ani jeden však neměl dobrou mušku. Finanční částku si tak neodnesli a museli se spokojit s dárkovými předměty. Partnery utkání byla společnost AAA AUTO a olomoucký HOTEL ALLEY. Vylosovaní držitelé vstupenek, Stanislav Chládek a Lucie Kašparová, oba z Olomouce, získali poukázku v hodnotě 550,- Kč do hotelu Alley na právě probíhající Dny řecké kuchyně! Nový partner této sezóny, společnost ELECTRO WORLD, připravil velice atraktivní ceny. Výherci jsou losováni z řad našich nejvěrnějších tj. majitelů zakoupených permanentek. Tentokrát se dostavili oba vylosovaní, Libor Brokeš z Olomouce a Daniela Solařová z Prusinovic. Pan Libor mířil velmi dobře, ale horní růžek znamenající televizor vždy těsně minul! To slečna Daniela mířila lépe. Vsadila na přízemní střelu a vystřelila si tak MP3 přehrávač! Oba navíc získali míče adidas. Ve 2. poločase se losovaly dvě výherní čísla našeho zápasového bulletinu Fotbal INFO, která najdete vždy na titulní straně vpravo nahoře. Poukázku v hodnotě 555,- Kč na konzumaci do jedné z restaurací sítě PAVLÍK GROUP si vyzvedli oba výherci, Vladimír Mlčoch z Hněvotína a Jan Večeřa z Toveře. Tipovací soutěž jsme připravili i pro zástupce médií. Jejich úkol spočíval „pouze“ ve správném tipu výsledku utkání. Porážku Sigmy, po zkušenostech z utkání s Baníkem, tipovalo více pracovníků médií. Drobné klubové suvenýry si za přesný tip na výsledek odnesli Radek Štěrba z MF Dnes, Martin Malý ze slávistického webu, Richard Šubrt ze slávistického fanklubu, Petr Janeček z iDnes a fotograf Martin Sekanina ze Sempress. Vyhrávejte s bulletinem Fotbal INFO I v jarní části nové sezóny jsme pro čtenáře Fotbal INFO, připravili celou řadu soutěží! Pokračuje sms soutěž o nejlepšího hráče utkání. Ceny opět od našeho klubu a Herny sportbaru Sigma. Restaurace Gól v hlavní tribuně Androva stadionu, Orient Expres u hlavního vlakového nádraží, U Kejklíře a kavárna Mahler na Horním náměstí. Každý kdo si koupí náš slosovatelný zápasový bulletin, má opět šanci vyhrát poukázku na pohoštění v hodnotě 555,- Kč do jedné z výše uvedených restaurací. Jak na to? Kupte si náš klubový zápasový bulletin Fotbal INFO od našich kolportérů před stadionem či na tribunách, zkontrolujte si číslo v pravém horním rohu této strany a sledujte 2 výherní čísla na světelné tabuli a v rozhlase stadionu v průběhu druhého poločasu utkání. Výherci se mohou přihlásit po utkání či v dalších dnech v restauraci Gól v hlavní tribuně Androva stadionu. Novinkou je rubrika "Hrával jsem za Sigmu..." Při utkání s Plzní mohou čtenáři zavzpomínat s Josefem Muchou na dobu jeho působení v Sigmě. Hlasujte o nejlepšího hráče utkání! Partnerem sms soutěže o nejlepšího hráče utkání, která probíhá při každém domácím utkání Sigmy, je Sportbar herna Sigma. Pošlete jméno hráče formou sms zprávy na mobilní telefonní číslo 721 101 351. Soutěž bude vyhodnocena ihned po skončení utkání a tři vylosovaní účastníci budou kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla. Tři výherci obdrží od partnera soutěže kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 300 Kč a plakát týmu Sigmy k tomu! Sportbar Sigma najdete na Lazecké ulici 55. V průběhu celého utkání jste také hlasovali prostřednictvím sms zpráv o nejlepšího hráče zápasu. Soutěž byla vyhodnocena a vyhlášena ihned po skončení utkání nebyli do uzávěrky tohoto čísla známí. Nejlepším hráčem, stejně jako při utkání s Baníkem Ostrava, se dle Vašeho hlasování stal Melinho. Všichni, nejen výherci, se již mohou těšit na novinky. Stolní fotbal, šipky a kulečník jsou již v provozu! Soutěž o vstupenky na utkání Sigmy Vstupenky na utkání Sigmy můžete také získat v telefonické soutěži s našimi mediálními partnery. Radia Hity a Apollo soutěží před každým domácím zápasem Sigmy. Všichni získají po dvou vstupenkách a bulletin Fotbal INFO k tomu v naší klubové prodejně Fanshop. Upozornění pro návštěvníky stadionu Parkování v areálu Androva stadionu bude při utkání s Plzní umožněno pouze držitelům parkovacích karet vydaných SK Sigma Olomouc. Kapacita parkovacích míst v areálu stadionu Sigmy je snížena z důvodu právě vrcholících přípravných prací pro výstavbu fotbalového tréninkového centra. Parkování pro veřejnost bude možné na louce u tenisových kurtů TJ Milo a na parkovišti u pošty na Ladově ulici. Ke změně dojde i na tribuně Jih, která zůstane tentokrát uzavřena. Stále platí zákaz pyrotechniky. Při utkání se Slavií došlo na tribuně Jih opakovaně k zapálení choreografie, proto bude při utkání s Plzní stadion pečlivě monitorován kamerovým systémem. Novinka pro diváky! Premiéru bude mít v neděli roznáška FORTY´S PIZZA! Zatím pouze na tribunách Sever a Východ, ale věříme, že se rozšíří i na tribunu Západ. Navíc se diváci na stadionu mohou těšit na akci „Pizza na měsíc zdarma od FORTY´S PIZZA!“ Jeden z diváků bude vylosován a získá poukázku na odběr jedné pizzy dle vlastního výběru denně po dobu jednoho měsíce! Pochopitelně zdarma!!! FORTY´S PIZZA je jedinou pizzerií v Olomouci s on-line objednávkou a od dnešního je partnerem našeho klubu. Více informací najdete na www.fortys-pizza.czA tým - další aktuality:

Houska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóněHouska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóně
| 12.04.2021
Houska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rádHouska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rád
| 10.04.2021
Sigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil HouskaSigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil Houska
| 10.04.2021
26. kolo: Sigma cestuje do Příbrami26. kolo: Sigma cestuje do Příbrami
| 09.04.2021
Gól Sigmy proti Pardubicím měl platit, uvedla Komise rozhodčích FAČRGól Sigmy proti Pardubicím měl platit, uvedla Komise rozhodčích FAČR
| 08.04.2021
Ligový debutant Šíp: Jsem šťastný, ale mám ještě co dohánětLigový debutant Šíp: Jsem šťastný, ale mám ještě co dohánět
| 07.04.2021
Zmrzlý po Slovácku: Zajímavý zápas, šance musíme proměňovatZmrzlý po Slovácku: Zajímavý zápas, šance musíme proměňovat
| 06.04.2021
Brankáři s pomocí tyčí udrželi střelce na uzdě. Sigma – Slovácko 0:0Brankáři s pomocí tyčí udrželi střelce na uzdě. Sigma – Slovácko 0:0
| 06.04.2021
Sigmu čeká úterní dohrávka 23. kola se SlováckemSigmu čeká úterní dohrávka 23. kola se Slováckem
| 05.04.2021
Breite podpořil Mandouse po nešťastném odkopu: Šel mi pomoctBreite podpořil Mandouse po nešťastném odkopu: Šel mi pomoct
| 04.04.2021

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná