Tipsport.cz

Protest proti výkonu rozhodčího Drábka

31.07.2012 / A tým

Vedení SK Sigma Olomouc podalo v řádném termínu a se všemi náležitostmi protest proti výkonu hlavního rozhodčího Drahoslava Drábka v zápase Dynamo České Budějovice – SK Sigma Olomouc. Kromě celé řady dalších pochybení rozhodčí hrubě ovlivnil průběh zápasu v neprospěch našeho klubu. Pochybení rozhodčích byla celá řada, pro dokreslení – počet odpískaných faulů v prvním poločase byl 3:13. Klíčovým momentem zápasu byla situace z 63. minuty, to byla po postavení mimo hru a následném pokračování akce odpískána penalta proti SK Sigma Olomouc za pád hráče soupeře Filipa Rýdla a byl vyloučen kapitán SK Sigma Olomouc Aleš Škerle, který byl od údajného nedovoleného zákroku v uctivé vzdálenosti. Tímto byl hrubě ovlivněn vývoj a další průběh utkání. SK Sigma Olomouc doufá, že příslušné komise Fotbalové asociace České republiky, disciplinární komise a komise rozhodčích, zaslaný protest důsledně projednají.

Daněk: Mohli jsme bodovat. Škoda jedné situaceDaněk: Mohli jsme bodovat. Škoda jedné situace
| 05.12.2021
Jílek: Dařila se nám kvalitní a poctivá defenzívaJílek: Dařila se nám kvalitní a poctivá defenzíva
Sigma nestačila na Slavii. S lídrem ligy prohrála těsně 0:1Sigma nestačila na Slavii. S lídrem ligy prohrála těsně 0:1
| 04.12.2021
17. kolo: Sigma hraje doma! Na Andrově stadionu přivítá Slavii17. kolo: Sigma hraje doma! Na Andrově stadionu přivítá Slavii
| 02.12.2021
Informace pro fanoušky k utkání se SlaviíInformace pro fanoušky k utkání se Slavií
| 29.11.2021
Růsek: Do dalších zápasů se máme od čeho odpíchnoutRůsek: Do dalších zápasů se máme od čeho odpíchnout
| 27.11.2021
Věřil jsem, že dnes vyhrajeme, řekl Jílek Věřil jsem, že dnes vyhrajeme, řekl Jílek
Sigma v Ďolíčku excelovala. Pardubice porazila vysoko 5:1Sigma v Ďolíčku excelovala. Pardubice porazila vysoko 5:1
Na stadiony pouze s 1000 diváků. Zpřísněno dokládání bezinfekčnostiNa stadiony pouze s 1000 diváků. Zpřísněno dokládání bezinfekčnosti