Sestava proti Slavii bez Hořavy a Škerleho

24.02.2013 / A tým

Jarní část sezony Gambrinus ligy zahájí tým SK Sigma Olomouc domácím utkání proti Slavii Praha. Hraj se dnes od 17.00. Trenér Roman Pivarník postrádá dva hráče základní sestavy, hrát nemůžou kapitán Aleš Škerle (zdravotní potíže) a reprezentant Tomáš Hořava (stop za čtyři žluté karty). Sestava proti Slavii: Zlámal – Janotka, Dreksa, Šindelář, Vepřek – Houska, Ordoš, Pospíšil – Schulmeister, Doležal, Navrátil. Na střídání jsou připraveni: Javůrek, Plšek, Sukup, Varadi, Petr, Koutný a Blaha.

Jílek: Zklamání. Vůbec jsme nenavázali na zápas na BaníkuJílek: Zklamání. Vůbec jsme nenavázali na zápas na Baníku
| 06.08.2022
Jemelka: Měli jsme rozhodnout na začátku, první gól byl z ničehoJemelka: Měli jsme rozhodnout na začátku, první gól byl z ničeho
Derby vyhrála Zbrojovka. Sigma - Brno 0:2Derby vyhrála Zbrojovka. Sigma - Brno 0:2
Sigma hostí v moravském derby Brno. Chceme potvrdit výhru z Ostravy!Sigma hostí v moravském derby Brno. Chceme potvrdit výhru z Ostravy!
| 05.08.2022
Vyjádření klubu k zahájení disciplinárního řízeníVyjádření klubu k zahájení disciplinárního řízení
Hostem v Podcastu SigmaJede byl Radim BreiteHostem v Podcastu SigmaJede byl Radim Breite
| 04.08.2022
Před zápasem s Brnem fanzóna s Uličným a MarošimPřed zápasem s Brnem fanzóna s Uličným a Marošim