Sigma B podlehla Opavě

19.05.2007 / B tým

Zatímco B tým olomoucké Sigmy podlehl ve 26. kole II. ligy Opavě na její půdě 2:0, HFK Olomouc vyhrál, opět brankou v nastaveném čase, 3:2 nad Hlučínem. Zástupci Olomouce ve druhé nejvyšší soutěži bojují každý na jiném pólu tabulky. SFC Opava - SK Sigma Olomouc B 2:0 (0:0) V naprosto vyrovnaném prvním poločase gól nepadl, ale obě mužstva si hned v úvodu vypracovala solidní šance. V sedmé minutě Kozák zblízka vystřelil, ale obrana hostů dokázala srazit míč na roh, Hanáci mohli skórovat v zápětí, když Víšek trefil málem vlastní branku. Po změně stran domácí získali velkou územní převahu a vypracovali si celou řadu šancí. V 50. minutě neudržel brankář Vojáček střelu z dálky a Kozák zblízka trefil břevno. Už o šest minut později se ale po centru zprava dostal k odraženému míči Barteska, který s přehledem střelou k tyči otevřel skóre. V 67. minutě se Víškova bomba z dálky otřela o tyč olomoucké branky a chvíli nato pádem pod nohy Bartesky zabránil brankář Vojáček jistému gólu, posléze zlikvidoval i dělovku Halašky po průniku z úhlu. Až v 89. minutě jej překonal hlavou Kozák, který si naběhl na centr. Branky: 56. Barteska, 89. Kozák. Rozhodčí: Hájek - Chytil, Pelikán. ŽK: Víšek - Šalamoun, Chmelíček, Řehák. Diváci: 2645. Opava: Novák - Kolínek, Pejša, Mezlík, Víšek - Partyš, Würth, Barteska, Zapletal (85. Sluka), Půda (75. Halaška), Kozák (90. Uvíra). Trenér: Neček. Olomouc B: Vojáček - Kopecký, Šalamoun, Barcal, Stroupek (87. Rojka), Schulmeister, Řehák, Nepožitek, Hrdlovič - Chmelíček, Petr (70. Michalčák). Trenér: Weisser

Béčko bude v sobotu čelit Frýdku-MístkuBéčko bude v sobotu čelit Frýdku-Místku
| 26.01.2023
Béčko zdolalo Uničov 4:2. Fiala se blýskl hattrickemBéčko zdolalo Uničov 4:2. Fiala se blýskl hattrickem
| 21.01.2023
Uničov dalším soupeřem béčka v přípravěUničov dalším soupeřem béčka v přípravě
| 20.01.2023
Béčko v souboji ligových rezerv prohrálo se Slováckem 2:5Béčko v souboji ligových rezerv prohrálo se Slováckem 2:5
| 14.01.2023
Druhou prověrkou béčka v přípravě bude rezerva SlováckaDruhou prověrkou béčka v přípravě bude rezerva Slovácka
| 13.01.2023
Vítězný start přípravy. B-tým zdolal Kvítkovice 2:0Vítězný start přípravy. B-tým zdolal Kvítkovice 2:0
| 10.01.2023
B-tým v úterý prověří celek třetiligových KvítkovicB-tým v úterý prověří celek třetiligových Kvítkovic
| 09.01.2023
Přípravu na jaro zahájil také B-tým. Sehraje deset zápasůPřípravu na jaro zahájil také B-tým. Sehraje deset zápasů
| 05.01.2023
Béčko bude hrát většinu přípravy doma v Řepčíně. S kým se utká?Béčko bude hrát většinu přípravy doma v Řepčíně. S kým se utká?
| 19.12.2022
B-tým ve druhé lize: Vydařený start a přechod hráčů do áčkaB-tým ve druhé lize: Vydařený start a přechod hráčů do áčka