Sigma B porazila Benešov

04.11.2007 / B tým

Už ve čtvrté minutě se zrodila jediná branka zápasu, když rozehraný signál Michalčáka zakončil osmnáctiletý stoper Dreksa. „Vyšel nám signál, standardky jsou na těžkém terénu hodně důležité. spokojený jsem ale pouze s body,“ uvedl trenér olomoucké juniorky Jiří Balcárek. Dolní Benešov - Sigma B 0:1 (0:1) Branka: 4. Dreksa Diváků: 146. Sigma B: Vojáček - Hrdlovič, Bodeček, Dreksa, Heidenreich - Nuc (75. Škoda), Hořava, Gába, Štětina - Michalčák (90. Volf), Bueno (58. Hubník). Trenér Jiří Balcárek.

Béčko inkasovalo v závěru a prohrálo se SlováckemBéčko inkasovalo v závěru a prohrálo se Slováckem
| 11.10.2020
Béčko podlehlo Dolnímu BenešovuBéčko podlehlo Dolnímu Benešovu
| 05.10.2020
Nedělní zápas B-týmu proti Vyškovu odloženNedělní zápas B-týmu proti Vyškovu odložen
| 26.09.2020
Po první půli prohrával B-tým 0:3, s Vrchovinou nakonec bere bod Po první půli prohrával B-tým 0:3, s Vrchovinou nakonec bere bod
| 19.09.2020
B-tým porazil Hlučín. Prosadili se Šíp a RadičB-tým porazil Hlučín. Prosadili se Šíp a Radič
| 13.09.2020
Ondřej Hapal podepsal novou dvouletou smlouvuOndřej Hapal podepsal novou dvouletou smlouvu
| 11.09.2020
B-tým: Góly Radiče a Yunise na výhru v Ostravě nestačilyB-tým: Góly Radiče a Yunise na výhru v Ostravě nestačily
| 09.09.2020
B-tým veze ze Zlína bod za remízu 2:2B-tým veze ze Zlína bod za remízu 2:2
| 04.09.2020
B-tým nestačil v domácím prostředí na RosiceB-tým nestačil v domácím prostředí na Rosice