Tipsport.cz

Sigma B porazila juniorku Baníku

23.02.2011 / B tým

Béčko SK Sigma Olomouc má za sebou další přípravný zápas. Doma na umělé trávě porazila naše juniorka Baník Ostrava B. Jedinou branku utkání dal dvě minuty před přestávkou útočník Rolinc. Juniorka Sigma nastoupila oslabena o zraněné hráče, také bez reprezentanta Plška. Po delší pauze do zápasu naskočili Chlebek, Žáček a Pančochář. Domácí tým měl více šancí, proměnil jen jednu. Ve 43. minutě se po rohovém kopu Nešického prosadil hlavou Rolinc. Více branek již nepadlo. "Až na ty proměněné šance to bylo dobré utkání. Byl to typický souboj juniorek, hrál se běhavý agresivní fotbal," řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Baník Ostrava B 1:0 (1:0) Branka: 43. Rolinc. SK Sigma B: Lovásik – Benýšek, Soušek (60. F. Přikryl), Hajčík, Machalický – Vavřík, Nešický, Štětina, Chlebek (46. Žáček) – Rolinc, Nekuda (65. Pančochář). Trenér Augustin Chromý.

B tým porazil Vratimov dvěma góly GaluseB tým porazil Vratimov dvěma góly Galuse
| 23.10.2021
Zasloužené vítězství. B tým zdolal Vrchovinu pěti brankamiZasloužené vítězství. B tým zdolal Vrchovinu pěti brankami
| 17.10.2021
B tým přišel o výhru nad Zlínem v poslední minutě B tým přišel o výhru nad Zlínem v poslední minutě
| 08.10.2021
Čtvrté vítězství v řadě pro B tým. Sigma porazila Blansko 3:0Čtvrté vítězství v řadě pro B tým. Sigma porazila Blansko 3:0
| 03.10.2021
B-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankamiB-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankami
| 26.09.2021
Spáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému MeziříčíSpáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému Meziříčí
| 18.09.2021
Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0! Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0!
| 11.09.2021
První prohra v sezóně. Béčko nestačilo na RosicePrvní prohra v sezóně. Béčko nestačilo na Rosice
| 08.09.2021
Sedm gólů a povedený výkon. Béčko deklasovalo Frýdek-MístekSedm gólů a povedený výkon. Béčko deklasovalo Frýdek-Místek
| 04.09.2021
Béčko vyhrálo v Hlučíně! Vítězství zajistil UričaBéčko vyhrálo v Hlučíně! Vítězství zajistil Uriča