Tipsport.cz

Sigma B porazila juniorku Baníku

23.02.2011 / B tým

Béčko SK Sigma Olomouc má za sebou další přípravný zápas. Doma na umělé trávě porazila naše juniorka Baník Ostrava B. Jedinou branku utkání dal dvě minuty před přestávkou útočník Rolinc. Juniorka Sigma nastoupila oslabena o zraněné hráče, také bez reprezentanta Plška. Po delší pauze do zápasu naskočili Chlebek, Žáček a Pančochář. Domácí tým měl více šancí, proměnil jen jednu. Ve 43. minutě se po rohovém kopu Nešického prosadil hlavou Rolinc. Více branek již nepadlo. "Až na ty proměněné šance to bylo dobré utkání. Byl to typický souboj juniorek, hrál se běhavý agresivní fotbal," řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Baník Ostrava B 1:0 (1:0) Branka: 43. Rolinc. SK Sigma B: Lovásik – Benýšek, Soušek (60. F. Přikryl), Hajčík, Machalický – Vavřík, Nešický, Štětina, Chlebek (46. Žáček) – Rolinc, Nekuda (65. Pančochář). Trenér Augustin Chromý.

Béčko remizovalo se Zbrojovkou B. Dvě branky vstřelil GrečmalBéčko remizovalo se Zbrojovkou B. Dvě branky vstřelil Grečmal
| 07.05.2021
Béčko přehrálo rezervu Slovácka. Prosadili se Fiala a NeuerBéčko přehrálo rezervu Slovácka. Prosadili se Fiala a Neuer
| 18.04.2021
B-tým doplněný hráči U19 sehrál dva zápasy se Slavií Praha BB-tým doplněný hráči U19 sehrál dva zápasy se Slavií Praha B
| 09.04.2021
Béčko nestačilo na druholigovou LíšeňBéčko nestačilo na druholigovou Líšeň
| 13.02.2021
Útočník B-týmu Jan Fiala spojil svou budoucnost se Sigmou OlomoucÚtočník B-týmu Jan Fiala spojil svou budoucnost se Sigmou Olomouc
| 04.02.2021
Béčko porazilo rezervu SlováckaBéčko porazilo rezervu Slovácka
| 30.01.2021
Béčko opět v akci, přehrálo OpavuBéčko opět v akci, přehrálo Opavu
| 16.01.2021
B-tým Sigmy dnes zahájil zimní přípravné obdobíB-tým Sigmy dnes zahájil zimní přípravné období
| 06.01.2021
Béčko deklasovalo v přátelském utkání Nové SadyBéčko deklasovalo v přátelském utkání Nové Sady
| 17.12.2020
Béčko porazilo v přátelském utkání ŠumperkBéčko porazilo v přátelském utkání Šumperk