Tipsport.cz

Sigma B porazila juniorku Baníku

23.02.2011 / B tým

Béčko SK Sigma Olomouc má za sebou další přípravný zápas. Doma na umělé trávě porazila naše juniorka Baník Ostrava B. Jedinou branku utkání dal dvě minuty před přestávkou útočník Rolinc. Juniorka Sigma nastoupila oslabena o zraněné hráče, také bez reprezentanta Plška. Po delší pauze do zápasu naskočili Chlebek, Žáček a Pančochář. Domácí tým měl více šancí, proměnil jen jednu. Ve 43. minutě se po rohovém kopu Nešického prosadil hlavou Rolinc. Více branek již nepadlo. "Až na ty proměněné šance to bylo dobré utkání. Byl to typický souboj juniorek, hrál se běhavý agresivní fotbal," řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Baník Ostrava B 1:0 (1:0) Branka: 43. Rolinc. SK Sigma B: Lovásik – Benýšek, Soušek (60. F. Přikryl), Hajčík, Machalický – Vavřík, Nešický, Štětina, Chlebek (46. Žáček) – Rolinc, Nekuda (65. Pančochář). Trenér Augustin Chromý.

Béčko udolalo po boji Zlín. Rozhodla penalta v závěruBéčko udolalo po boji Zlín. Rozhodla penalta v závěru
| 15.05.2022
Prodlouží béčko sérii výher? V neděli bude hrát doma se ZlínemProdlouží béčko sérii výher? V neděli bude hrát doma se Zlínem
| 14.05.2022
Béčko Sigmy zvítězilo v Blansku a uniká soupeřům! Béčko Sigmy zvítězilo v Blansku a uniká soupeřům!
| 08.05.2022
O další body se béčko Sigmy v neděli utká s BlanskemO další body se béčko Sigmy v neděli utká s Blanskem
| 07.05.2022
Béčko si poradilo doma s Uničovem. Dvakrát skóroval LangerBéčko si poradilo doma s Uničovem. Dvakrát skóroval Langer
| 01.05.2022
V neděli na derby! Béčko přivítá doma v MSFL UničovV neděli na derby! Béčko přivítá doma v MSFL Uničov
| 29.04.2022
Jízda pokračuje! Béčko Sigmy triumfovalo i ve ZnojměJízda pokračuje! Béčko Sigmy triumfovalo i ve Znojmě
| 27.04.2022
B-tým ve středu předehrává 33. kolo. Vypraví se do ZnojmaB-tým ve středu předehrává 33. kolo. Vypraví se do Znojma
| 26.04.2022
Chromý: První místo? Nic se nemění. Soustředíme se na Znojmo ve středuChromý: První místo? Nic se nemění. Soustředíme se na Znojmo ve středu
| 25.04.2022
Béčko vydřelo výhru ve Velkém Meziříčí a vede MSFL!Béčko vydřelo výhru ve Velkém Meziříčí a vede MSFL!