Aktuality

Sigma hraje v neděli opět doma!

13.03.2009 / A tým

V neděli pokračuje Gambrinus liga svým 20. kolem. Po smolném utkání s Mladou Boleslaví minulou neděli, přivítá olomoucká Sigma na domácím stadionu Kladno. K velmi kvalitní hře z předchozího utkání musí Hanáci přidat i kvalitní výsledek, výhru! Zeptali jsme se Marka Kaščáka, jak vidí nedělní utkání. „Čeká nás těžký zápas, podle mě těžší než s Ml. Boleslaví. Kladno brání v osmi lidech a tak musíme dát brzo branku, aby to museli otevřít. Hlavně musíme hrát to svoje a hlavně na vítězství. Už nic jiného než vítězství nemůžeme brát!“ S Bolkou jste zahráli super fotbal, ale nakonec remíza 2:2. „Ano, byl to asi pěkný fotbal, jenže výsledkem byla remíza. To naštvalo nás, naštvalo to diváky. Lidi musí štvát, že jsme se neposunuli tabulkou nahoru, ale fotbalově se jim to muselo líbit. Myslím, že když budeme hrát tak jak do té 70. minuty, tak ty body a vítězství určitě přijdou. Bohužel, nedáme góly a pak se to tak zvrtne. V tom je fotbal nevyzpytatelný.“ Diváky překvapilo, že jsi nenastoupil do druhé půle. „Někdy v 10. minutě jsem dostal koňara, pak mi to nějak zatvrdlo. V kabině jsme to zkoušeli rozmasírovat, led, obstřiky, ale nemohl jsem. Nešlo to. Ve středu jsem byl na tréninku poprvé a ještě to nebylo ono, ale včera i dnes už bez problémů. Pokud dostanu důvěru, budu v neděli připraven nastoupit.“ Podle Marka Kaščáka – v neděli výhra? „Nic jiného! Já pořád hraju na vítězství. I kdyby měl přijet AC Milán, tak pořád hraju na vítězství. Pořád chci vyhrávat! Budu zase makat, jezdit jak se říká po zadku, „Meli“ a spol. tomu musí dát fotbalovou myšlenku a věřím, že přijde výhra.“ Na marodce tak zůstává jen Pospíšil a k dispozici není ještě pro toto utkání potrestaný Daniel Rossi. V pořádku je již také Martin Komárek, který si zítra zahraje za juniorku a Michal Hubník. „Zápas s Ml. Boleslaví, to byla rána. Ale dali jsme se dohromady, také díky fanouškům, kteří nás podpořili a chválili nás za dobrý výkon. Kladno bude těžký soupeř. Má dobrou defenzívu a tu přejít, bude určitě složitější než v předchozím zápase. Máme však hráče jako Kobylík, Toleski, Melinho a další, kteří se dokážou prosadit i proti zatažené obraně. Jestli bude nějaká změna v sestavě, to se teprve uvidí“, řekl trenér Zdeněk Psotka. Sigma s Kladnem – statistiky Sigma odehrála s Kladnem v samostatné lize pouze 5 utkání. Jen 1x vyhrála, jedno utkání skončilo remízou a 3x vyhrálo Kladno, při celkovém skóre 5:7. Podzimní utkání – 6. kolo GL - 14. 9. 2008 SK Kladno – SK Sigma Olomouc 2:0 (1:0) Branka: 5. Procházka, 90+2 Szabo (p.k.) Rozhodčí: Paták – Kordula, Kubáň - Ochotnický Delegát: Hellebrant ŽK: 8. Strnad, 43. Zachariáš – 13. Janotka, 31. Rossi, 41. Onofrej, 76. Škerle, 90. Onofrej ČK: 90. Onofrej Diváci: 1940 Sestava SK Sigma: Drobisz – Škerle (K), Hudec, Komárek, Heidenreich (65. Kazár) – Janotka (79. Doležal), Rossi, Kaščák (86. Hořava), Melinho, Onofrej – Ordoš. Trenér: Zdeněk Psotka Sestava SK Skladno: Pavlík – Bartoš, Killar, Gross, Procházka – Zoubele, Szabo, Strnad, Cigánek – Šilhan (90. Beneš), Zachariáš (46. Dubský). Trenér: Martin Hřídel Poslední utkání na Andrově stadionu – 15. kolo GL 2007/08 1.12.2007 SK Sigma Olomouc - SK Kladno 1:1 (0:0) Góly: 82. Hubník - 79. Bartoš Návštěva: 3141 diváků Sestavy: Sigma: Drobisz - Jindřišek, Šuškavčevič, Škerle, Jurkič (82. Hudec) - Bajer, Rossi, Kaščák (46. Schulmeister), Onofrej (71. Kazár) - Melinho – Hubník. Trenér: Martin Pulpit Kladno: Pavlík - Bartoš, Killar, Gross, Kúdela - Zoubele (79. Vršajevič), Szabo, Gecov, Dočkal (88. Farbák) - Cigánek - Jeslínek (68. Semerák) Fotbal INFO V dalším vydání Fotbal INFO, které bude již dnes odpoledne (v pátek od 15.00) v prodeji v našem Fanshopu, najdete mimo jiné rozhovor s bývalým hráčem našeho klubu Markem Hollým. Předprodej vstupenek na utkání 22. kola GL SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha, které se hraje na Andrově stadionu v neděli 5. dubna ve 20.00 hodin, začíná v naší klubové prodejně Fanshop již ve středu 18. března! Pro další Fotbal INFO připravujeme rozhovor do rubriky Hrával jsem za Sigmu s Lubošem Reiterem. Svoje dotazy zasílejte na e-mail fanshop@sigmafotbal.cz a nebo na adresu Fanshop SK Sigma Olomouc, a.s., Legionářská 12, 779 00 Olomouc. Do předmětu zprávy, nebo do levého horního rohu obálky napište LUBOMÍR REITER. Své dotazy odešlete nejpozději do pondělí 23. března. Fanshop Novým prodejním místem bude stánek na hlavní tribuně, kde budete mít možnost zakoupit i vybrané klubové suvenýry. Doprovodný program pro diváky, soutěž o večeři s hráčem Sigmy Příznivci Sigmy mají možnost vyzkoušet si zábavné nafukovací atrakce společnosti Gemare Agency (www.zabavneatrakce.cz) přímo před stadionem Sigmy. Před utkáním s Mladou Boleslaví si tak třeba jízdu na elektrickém býkovi vyzkoušel personál prodejny Fanshop a náš kameraman David Kapsia. Jeho výkon můžete zhlédnout v multimédiích. Při utkání s Mladou Boleslaví jste měli šanci na výhru a při utkání s Kladnem tomu nebude jinak. I při utkání s Ml. Boleslaví byl pro diváky připraven bohatý doprovodný program. Tak je tomu na Andrově stadionu dobrým zvykem. Také tentokrát je tu pro diváky šance, odnést si z fotbalu něco víc, než „jen“kvalitní sportovní zážitek. Jak jste si vedli při soutěžích minule? Jak tomu bude v neděli? Přejeme vám při losování a v poločasovém kopání hodně štěstí. Kdo z vás půjde před utkáním kolem naší klubové prodejny, může se zúčastnit „kvalifikace“s naším mediálním partnerem RÁDIEM HANÁ. Malá branka a v ní otvory, správně mířit, vyplnit lístek a odpovědět na jednoduchou otázku. Moderátor Lukáš Kobza sečte body a dva nejlepší si i v neděli o poločase půjdou kopnout o 1000, 10000, nebo 50000 Kč s OLOMOUCKÝM DENÍKEM. Šance vyhrát finanční hotovost je o přestávce opravdu velká. Každý soutěžící má dva pokusy ze středu pokutového území a překážkou je pouze „hráčská zeď“. Při utkání s Mladou Boleslaví prošel kvalifikací vítězně Michal Černý z Olomouce a Ladislav Dunaja z Kožušan. Své kvality potvrdili oba i na trávníku Androva stadionu. Jejich pokusy směřovaly na tisícovku a tu trefil Ladislav Dunaja. Pro oba byly také připraveny upomínkové předměty od našeho klubu a obou mediálních partnerů. Před utkáním voláme dvěma vylosovaným členům Věrnostního programu SK Sigma Olomouc. Pro ty je připraveno kopání, o hodnotné ceny se společnostní ELECTRO WORLD. Vylosováni byli Bořek Pecina z Doloplaz a Pavel Žáček z Olomouce. Ani jeden se však netrefil a tak si oba odnesli „jen“ repliku míče ADIDAS, klubové suvenýry a dárky od našich mediálních partnerů. Ve druhém poločase losujeme dvě výherní čísla zápasového bulletinu Fotbal INFO, která najdete na titulní straně vpravo nahoře. Pro dva vylosované byla připravena poukázka ke konzumaci do jedné z restaurací sítě PAVLÍK GROUP. O výhru se přihlásil Josef Navrátil z Nákla. Dnešní správná čísla Fotbal INFO vám přinesou poukázky v hodnotě 444,- Kč do kavárny Mahler. Výhru si můžete vyzvednout v restauraci Gól ihned po utkání. Během utkání tipujete formou SMS zpráv nejlepšího hráče utkání. Z došlých odpovědí vylosujeme tři z Vás, pro které je připravena poukázka v hodnotě 300,-Kč do HERNY SPORTBARU SIGMA na Lazecké ulici. Nedělní výherci budou informováni SMS zprávou ze stejného čísla. Výhru si pak vyzvednou v naší klubové prodejně. Dle Vašich hlasů na náš soutěžní telefon 721 101 351 určíme nejlepšího hráče utkání, se kterým půjdou dva členové Věrnostního programu slavící v den utkání narozeniny na večeři do restaurace BLUES ROCK CAFÉ. Jako hráče ligového utkání s Mladou Boleslaví jste vybrali Melinha. Ten však již s fanoušky večeřel a tak je na řadě další v pořadí Martin Hudec. Informace přineseme na www.sigmafotbal.cz . Dnešními oslavenci jsou Jiří Hackenwald, Martin Krejčí, Vladimír Drozda, Lukáš Raisinger, Jiří Zeman a Petr Kovařík. Přejeme vše dobré k nedělním narozeninám, spojeným s kvalitní podívanou a výhrou Sigmy. Jelikož je vás však šest narozených v jednom dni, budeme muset dva vylosovat. Jména řekne moderátor na stadionu po zápase se jménem hráče utkání, čili toho, se kterým na večeři půjdete. Na termínu se domluvíme telefonicky v průběhu příštího týdne.A tým - další aktuality:

Andrův stadion dnes ovládne Festival filharmonieAndrův stadion dnes ovládne Festival filharmonie
| 09.06.2023
Václav Jílek o sezoně, odchodu Chytila i návratu RůskaVáclav Jílek o sezoně, odchodu Chytila i návratu Růska
| 08.06.2023
Přípravy Festivalu filharmonie v plném proudu. Na ploše roste pódiumPřípravy Festivalu filharmonie v plném proudu. Na ploše roste pódium
| 06.06.2023
Čtyři roky v Olomouci byly fajn, řekl Lukáš Greššák Čtyři roky v Olomouci byly fajn, řekl Lukáš Greššák
| 05.06.2023
Nadstavbu jsme odehráli skvěle, řekl Jiří Sláma. Jak tráví dovolenou?Nadstavbu jsme odehráli skvěle, řekl Jiří Sláma. Jak tráví dovolenou?
| 03.06.2023
Mojmír Chytil v nominaci České fotbalové reprezentaceMojmír Chytil v nominaci České fotbalové reprezentace
| 02.06.2023
David Vaněček: Neodcházím ve zlém, chci změnit prostředíDavid Vaněček: Neodcházím ve zlém, chci změnit prostředí
| 01.06.2023
Permanentky v prodeji. Za výhodnou cenu už jen do 15. června! Permanentky v prodeji. Za výhodnou cenu už jen do 15. června!
| 01.06.2023
SK Sigma hledá maséra pro A-mužstvoSK Sigma hledá maséra pro A-mužstvo
| 31.05.2023
Ligové shrnutí: Poprvé skupina o titul a střelec ChytilLigové shrnutí: Poprvé skupina o titul a střelec Chytil
| 30.05.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri