Tipsport.cz

Aktuality

Sigma má doma Liberec

05.05.2010 / A tým

Letošní ročník Gambrinus ligy jde do svého závěru. Dnes bude odehráno kompletní 28. kolo. V boji o titul mají papírově snadné soupeře Sparta s Baníkem, kteří jsou na tom bodově stejně. Sparta má doma zachraňující se Slovácko a Baník jede na půdu nejvíce namočeného Kladna. Třetí Jablonec, který ztrácí na tuto dvojici bod, hostí čtvrté Teplice a ty jsou jen o bod za ním. Do pořadí v první čtyřce již nemůže nikdo jiný zasáhnout. Gambrinus liga, 28. kolo: Středa 5. května: 17.30 Kladno - Ostrava 17.30 Sparta - Slovácko 17.30 Příbram - Bohemians 1905 17.30 Mladá Boleslav - České Budějovice 17.30 Brno - Bohemians Praha 17.30 Plzeň - Slavia 17.30 SK Sigma Olomouc – Liberec, rozhodčí: Adámek - Večeřa, Jiřík 20.00 Jablonec - Teplice (ČT2) Fotbalisté SK Sigma Olomouc mají před sebou poslední tři utkání letošní sezóny. Ve středu se na Andrově stadionu proti svěřencům trenéra Zdeňka Psotky postaví devátý tým tabulky Slovan Liberec a na ten Sigma v tomto ročníku umí. Na podzim jej skolila pod Ještědem 4:0, na jaře znovu na jeho hřišti zvítězila ve čtvrtfinále Ondrášovka Cupu 2:0 a v domácí odvetě pak 1:0. Ve všech těchto utkáních měl trenér Sigmy k dispozici takřka vždy kompletní kádr. V Českých Budějovicích dostal čtvrtou žlutou kartu Martin Komárek a Tomáš Janotka, což znamená pro toto utkání stop. S lehkým otřesem mozku musel v minulém kole střídat Aleš Škerle a jeho start je nejistý. Hádankou tedy bude, kdo se představí ve stoperské dvojici s Pavlem Dreksou. Po jednozápasovém trestu je k dispozici Michal Hubník, ale otazník visí nad startem Jana Schulmeistera a Pavla Šultese. Na přípravné utkání reprezentační devatenáctky do německého Aue navíc vyrazila trojice Ondra Murin, Milan Machalický, Václav Vašíček a v utkání juniorky si v neděli natrhl postranní vazy v koleni Tomáš Kazár. Liberecký trenér Petřík má kromě vykartovaného Vulina k dispozici kompletní kádr. Statistika: Oba dnešní soupeři se již potkali letos dvakrát v domácím poháru: Čtvrtfinále FC Slovan Liberec - SK Sigma Olomouc 0:2 (0:2) SK Sigma Olomouc - FC Slovan Liberec 1:0 (1:0) Statistika utkání obou soupeřů v samostatné lize má ve svých záznamech 33 utkání. Liberec zvítězil 13x, remíza byla výsledkem 11x a Sigma zvítězila 9x, při celkovém skóre 37:38 také pro Slovan. Podzimní ligové utkání v Liberci 7.11. 2009 FC Slovan Liberec - SK Sigma Olomouc 0:4 (0:2) Branky: 29. Ordoš (Hubník), 32. Šultes (Vepřek), 53. Rossi (Janotka), 60. Šultes Diváci: 2617 Liberec: Hauzr - Kelič, Holeňák, Janů, Gebre Selassie - Vácha, Bosančič (46. Papoušek), Dočkal (63. Frejlach) - Kerič, Krbeček (57. Nezmar), Blažek Sigma: Lovásik - Janotka, Dreksa, Škerle, Vepřek - Kaščák, Rossi - Ordoš (79. Štěpán), Hořava (90. Machalický), Hubník (72. Petr) – Šultes Poslední ligové utkání v Olomouci 24.10. 2008 SK Sigma Olomouc - FC Slovan Liberec 2:1 (1:0) Branky: 17. Ordoš (Rossi), 60. Ordoš (Hudec) - 78. Dočkal Diváci: 3532 Sigma: Dobisz - Rossi, Hudec, Komárek (46. Šuškavčevič), Heidenreich - Kaščák, Melinho, Hořava - Pospíšil (70. Janotka), Ordoš (77. Onofrej), Hubník Liberec: Haur - Gebre Salassie, Holeňák, Košťál, Janů (16. Polák) - Papoušek (75. Frejlach), Bílek, Dort, Dočkal - Nezmar, Kerič (66. Blažek) Fotbal INFO Slovo úvodem věnované divákům na tribuně Východ v sektoru „S“ Fotoreportáž Sigma vs. Slavia Praha Vizitky Sigmy a soupeře Statistiky Plakát – Martin Komárek Hrával jsem za Sigmu...Vladislav Lauda II.díl. 11 pro 25 – Jan Navrátil Výsledky mládeže Informace o členství ve Věrnostním programu pro příští rok a data výměny permanentních vstupenek. Utkání bývalých hvězd SK Sigma Olomouc 15. května, po posledním ligovém utkání sezóny, pro vás připravujeme utkání bývalých hráčů našeho klubu. Účast již přislíbili bratři Fialové, Roman Sedláček, Radek Drulák, Ota Vyskočil, Petr Mrázek, Leoš Kalvoda, Vladislav Lauda, Miloš Beznoska, Pepa Mucha, Milan Kerbr, Jirka Malík, Jiří Navrátil, Zdeněk Čížek, Olda Machala, Bohuslav Šnajdr, Ladislav Jegla, Laďa Kučerňák, Dan Matuška a pokud nebude mít pracovní povinnosti, objeví se na trávníku také Radek Látal. V jednání je také příjezd Jirky Povišera, Karla Rady, Miloše Slabého, Jana Marošiho a Jirky Hajského. Vyloučen není ani příjezd Luboše Reitera. V brance se vystřídají Vladimír Bubeník, držitel klubového rekordu v neprůstřelnosti Zdeněk Tulis a gólman s největší procentuální úspěšností při penaltách Jirka Doležílek! Další hráči jsou postupně oslovováni a o nových jménech na soupisce k utkání bývalých hvězd vás budeme informovat. Soutěže Před Fanshopem vás znovu čekají atrakce od GEMARE AGENCY a kvalifikace RÁDIA HANÁ o poločasové kopání s OLOMOUCKÝM DENÍKEM až o 50.000 Kč. Členy Věrnostního programu čeká dárek od partnera utkání, kterým je AQUAPARK OLOMOUC. Jeden z nich také poukázku 300 Kč do restaurace GARNET. Dva vylosovaní členové Věrnostního programu si půjdou kopnout o ceny s firmou ELEKTROWORLD. Samozřejmě další ceny pro vás připravil náš klub a také HERNA SPORTBAR SIGMA na Lazecké ulici – TIPUJTE NA ČÍSLE 721 101 351 HRÁČE UTKÁNÍ – a ze stejného čísla přijde třem tipujícím po utkání sms o výhře poukázky ke konzumaci 300 Kč, kterou si můžete vyzvednout ve Fanshopu. Restaurace BLUES ROCK CAFÉ – tam půjdou dva členové věrnostního programu, slavící narozeniny v den utkání s hráčem, kterého zvolíte svými hlasy. FOTBAL INFO - Dva z vás, najdou ve svém zpravodaji poukázku ke konzumaci v hodnotě 444 Kč do jedné ze tří restaurací společnosti PAVLÍK GROUP – restaurace GÓL, kavárna MAHLER a restaurace U KEJKLÍŘE. Počasí Odpoledne polojasno, se začátkem utkání se začne zatahovat, ale vydatný déšť přijde do Olomouce až kolem půlnoci. Teplota se bude pohybovat kolem 14-16 stupňů. Severovýchodní vítr bude mít rychlost do 6 m/s.A tým - další aktuality:

Jakub Yunis otevřeně o spolupráci s mentálním koučem nebo studiu arabštinyJakub Yunis otevřeně o spolupráci s mentálním koučem nebo studiu arabštiny
| 14.04.2021
MOL Cup: V případném semifinále narazí Sigma na Spartu PrahaMOL Cup: V případném semifinále narazí Sigma na Spartu Praha
| 14.04.2021
Houska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóněHouska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóně
| 12.04.2021
Houska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rádHouska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rád
| 10.04.2021
Sigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil HouskaSigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil Houska
| 10.04.2021
26. kolo: Sigma cestuje do Příbrami26. kolo: Sigma cestuje do Příbrami
| 09.04.2021
Gól Sigmy proti Pardubicím měl platit, uvedla Komise rozhodčích FAČRGól Sigmy proti Pardubicím měl platit, uvedla Komise rozhodčích FAČR
| 08.04.2021
Ligový debutant Šíp: Jsem šťastný, ale mám ještě co dohánětLigový debutant Šíp: Jsem šťastný, ale mám ještě co dohánět
| 07.04.2021
Zmrzlý po Slovácku: Zajímavý zápas, šance musíme proměňovatZmrzlý po Slovácku: Zajímavý zápas, šance musíme proměňovat
| 06.04.2021
Brankáři s pomocí tyčí udrželi střelce na uzdě. Sigma – Slovácko 0:0Brankáři s pomocí tyčí udrželi střelce na uzdě. Sigma – Slovácko 0:0
| 06.04.2021

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná