Aktuality

Sigma naděluje pod stromeček!

14.12.2008 / Ostatní

Jak jsme vás již před koncem podzimní části sezóny informovali, připravil náš klub vánoční dárek pro každého člena Věrnostního programu SK Sigma Olomouc. Pro jednoho z Vás potom jeden speciální dárek, o kterém se dočtete níže. Vraťme se ale na začátek. Před zahájením stávající fotbalové sezóny Gambrinus ligy došlo poprvé v historii klubu k vytvoření programu, který má za cíl odměňovat věrné příznivce Sigmy po celou sezónu. A to nejen slevou na prvoligová utkání, ale celou řadou dalších výhod. Celý systém je šitý vám na míru, protože mnozí z vás jsou jeho spoluautory. Posílali jste nám konstruktivní připomínky a diskutovali na našich internetových stránkách. Věrnostní program je otevřenou záležitostí a tak pokud přemýšlíte o vánočním dárku, máte právě teď ideální příležitost ke vstupu! O podmínkách vstupu pro jarní část sezóny 2008/2009 jsme vás již informovali v předchozím článku, takže jen připomínáme, že pokud zakoupíte členství sobě, rodinnému příslušníkovi či známému ještě do Vánoc, můžete ušetřit i při nákupech jiných dárků díky slevové kartě Sphere. Seznam více než 6500 partnerů po celé České a Slovenské republice najdete na www.sphere.cz. A na závěr zmiňované vánoční překvapení! Na jednoho z vás, členů věrnostního programu, čeká v naší klubové prodejně Fanshop elektrický skútr EVT 168 – tuning v klubovém modrobílém provedení od společnosti EVC GROUP (www.evcgroup.cz). Počká, ale jen do 22. 12., kdy proběhne losování!


OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná