Sigma potvrdila návrat formy a veze z Brna tři body

24.04.2005 / A tým

Ve 24. kole I. Gambrinus ligy se v Brně hrálo moravské derby domácích s olomouckou Sigmou. Hostující tým potvrdil své postavení v tabulce i to, že na Brno to v posledních zápasech umí a zvítězil 1 - 0. Ve vyrovnaném utkání měli více štěstí hosté, kterým se podařila vstřelit jediná branky utkání a které podržel brankář Martin Vaniak. V 1. poločase se hrál pohledný kombinační fotbal. Na straně Brna to byl především Černý, který táhl hru domácích. Na straně hostů exceloval několika bravurními zákroky Martin Vaniak. O jedinou branku utkání se postaral ve 47. minutě do té doby příliš nevýrazný David Kobylík. Brance předcházela bojovnost dvojice Bednář, Rýdel, který nastoupil od začátku utkání. Ve zbývajícím čase se domácí snažili o zvrat, ale ani z mnoha standardních situací branku nevytěžili.

Nejbližší program Sigmy v závěru podzimuNejbližší program Sigmy v závěru podzimu
| 27.11.2022
Saňák: Rozhodla penalta, do ní to byl otevřený zápasSaňák: Rozhodla penalta, do ní to byl otevřený zápas
| 26.11.2022
Sigma v poháru končí. V Liberci prohrála 1:4Sigma v poháru končí. V Liberci prohrála 1:4
Hanáci míří pod Ještěd. S Libercem se utkají o postup v poháruHanáci míří pod Ještěd. S Libercem se utkají o postup v poháru
| 25.11.2022
Trefil: Reprezentaci beru jako odměnu. Byla to skvělá zkušenostTrefil: Reprezentaci beru jako odměnu. Byla to skvělá zkušenost
| 23.11.2022
Tipsport ligu začala Sigma remízou se Zlatými MoravciTipsport ligu začala Sigma remízou se Zlatými Moravci
| 18.11.2022
V pátek hraje áčko Tipsport ligu. Soupeřem Zlaté MoravceV pátek hraje áčko Tipsport ligu. Soupeřem Zlaté Moravce
| 17.11.2022
Jarní permanentky za výhodnou cenu k dostání od čtvrtka!Jarní permanentky za výhodnou cenu k dostání od čtvrtka!
Chytil po hattricku: Krásný pocit. Po třetím gólu jsem byl dojatýChytil po hattricku: Krásný pocit. Po třetím gólu jsem byl dojatý