Tipsport.cz

Sigma potvrdila návrat formy a veze z Brna tři body

24.04.2005 / A tým

Ve 24. kole I. Gambrinus ligy se v Brně hrálo moravské derby domácích s olomouckou Sigmou. Hostující tým potvrdil své postavení v tabulce i to, že na Brno to v posledních zápasech umí a zvítězil 1 - 0. Ve vyrovnaném utkání měli více štěstí hosté, kterým se podařila vstřelit jediná branky utkání a které podržel brankář Martin Vaniak. V 1. poločase se hrál pohledný kombinační fotbal. Na straně Brna to byl především Černý, který táhl hru domácích. Na straně hostů exceloval několika bravurními zákroky Martin Vaniak. O jedinou branku utkání se postaral ve 47. minutě do té doby příliš nevýrazný David Kobylík. Brance předcházela bojovnost dvojice Bednář, Rýdel, který nastoupil od začátku utkání. Ve zbývajícím čase se domácí snažili o zvrat, ale ani z mnoha standardních situací branku nevytěžili.

Radek Látal odchází ze Sigmy do Mladé BoleslaviRadek Látal odchází ze Sigmy do Mladé Boleslavi
| 26.05.2022
Chvátal po nominaci do repre: Snad se dostanu i do zápasuChvátal po nominaci do repre: Snad se dostanu i do zápasu
| 23.05.2022
Manažer Minář o sezoně, Hubníkovi s Vepřekem, Daňkovi i přestupechManažer Minář o sezoně, Hubníkovi s Vepřekem, Daňkovi i přestupech
| 20.05.2022
Áčko Sigmy zahájí přípravu 20. června. Soustředění bude v RakouskuÁčko Sigmy zahájí přípravu 20. června. Soustředění bude v Rakousku
Ligové statistiky: Rekordní počet střelců, šest noviců, hvězda MacíkLigové statistiky: Rekordní počet střelců, šest noviců, hvězda Macík
| 16.05.2022
Stoppen po premiéře: První gól bych asi chytilStoppen po premiéře: První gól bych asi chytil
| 13.05.2022
Jílek: Naše hra v závěru sezony se blížila mým představámJílek: Naše hra v závěru sezony se blížila mým představám
Sigma v závěru přišla o výhru a končí osmáSigma v závěru přišla o výhru a končí osmá
Hanáky čeká poslední zápas sezony! Sigma jede do BoleslaviHanáky čeká poslední zápas sezony! Sigma jede do Boleslavi