Tipsport.cz

Sigma remizovala s Třincem

21.01.2006 / A tým

Ve třetím utkání zimní přípravy prvoligový tým Sigmy pouze remizoval 2 – 2 s Třincem. V utkání se trenérům představili i rekonvalescenti Babnič, Hudec a Šalamoun. Mezi diváky byl i reprezentační kouč Karel Brückner. Domácí tým měl od začátku převahu a hrálo se převážně na polovině třineckých hráčů. První velkou šanci měl v 17. minutě Michal Hubník, který nikým nekrytý zpracoval těsně před brankářem míč, ale střelu nasměroval přímo do gólmana. Vyražený míč poslal do stejného místa. O dvě minuty později střílel hlavou vedle Hrdlovič. Ve 21. minutě se však síť vlnila, ale na druhé straně. Hosté předvedli domácím rychlou akci na jejímž konci byl Maceček, který nikým nehlídán hlavou překonal bezmocného Lovásika. V poslední minutě 1. poločasu to bylo dokonce 0 – 2, když pokutový kop za faul Krajčoviče proměnil Vyskočil Michal. Do 2. poločasu vlétla čerstvá síla domácích. Byli to však opět hosté, kteří se dostali na dostřel branky. Maceček využil zaváhání obranců Sigmy, převzal míč, ale poslal jej pouze do břevna. V 59. minutě se i domácí trefili. Po rohu Königa využil zaváhání hostujícího gólmana Horáček, který hlavou mířil přesně. V 74. minutě se kopala penalta i na druhé straně. Michal Vyskočil fauloval Šultése a domácí kapitán Kovář ji s přehledem proměnil. Na stavu 2 - 2 se do konce utkání již nic nezměnilo. Sestava Sigmy v 1. poločase: Lovásik (K) – Barcal D., Krajčovič, Hudec, Pečnik – Hrdlovič, Šalamoun (30. König), Špiláček, Onofrej – Hubník M., Babnič Sestava Sigmy ve 2. poločase: Černý – Hubník R., Kovář (K), Horáček, Barcal J. – Vyskočil, Rýdel, König (60. Stoklásek), Randa - Šultés, Chmelíček

Informace pro fanoušky k utkání se SlaviíInformace pro fanoušky k utkání se Slavií
| 29.11.2021
Růsek: Do dalších zápasů se máme od čeho odpíchnoutRůsek: Do dalších zápasů se máme od čeho odpíchnout
| 27.11.2021
Věřil jsem, že dnes vyhrajeme, řekl Jílek Věřil jsem, že dnes vyhrajeme, řekl Jílek
Sigma v Ďolíčku excelovala. Pardubice porazila vysoko 5:1Sigma v Ďolíčku excelovala. Pardubice porazila vysoko 5:1
Na stadiony pouze s 1000 diváků. Zpřísněno dokládání bezinfekčnostiNa stadiony pouze s 1000 diváků. Zpřísněno dokládání bezinfekčnosti
| 26.11.2021
16. kolo: Sigma bude hrát s Pardubicemi16. kolo: Sigma bude hrát s Pardubicemi
Sigma zdolala Dynamo na penalty a postoupila do čtvrtfinále MOL CupuSigma zdolala Dynamo na penalty a postoupila do čtvrtfinále MOL Cupu
| 23.11.2021
MOL Cup: Sigmu čeká zápas v Českých BudějovicíchMOL Cup: Sigmu čeká zápas v Českých Budějovicích
| 22.11.2021
Jílek: Absence hráčů nebyl důvod ztráty bodůJílek: Absence hráčů nebyl důvod ztráty bodů
| 20.11.2021
Vepřek: Bohužel jsme za stavu 2:0 přestali hrátVepřek: Bohužel jsme za stavu 2:0 přestali hrát