Tipsport.cz

Sigma remizovala se Slováckem

22.01.2005 / A tým

V dalším přípravném domácím zápase remizoval prvoligový tým SK Sigma Olomouc na umělé trávě s týmem Slovácka 2 - 2. Ve vyrovnaném utkání se vedení ujali nejprve hosté, když ve 36. minutě dorážel hlavou nikým nekrytý Malár střelu jednoho ze svých spoluhráčů. O dvě minuty zvyšoval na dvoubrankový rozdíl domácí obránce Škerle, který pouze nadzvedl opakovaný rohový kop hostujícího celku. Míč doplachtil za záda bezmocného Martina Vaniaka. Ve 41. minutě se krásně uvolnil ve velkém vápně Pečnik, nová posila Sigmy, našel před brankou volného Kobylíka, který nemohl netrefit odkrytou branku Drobisze. V 60. minutě zatřásl břevnem domácí branky Polách tvrdou dalekonosnou střelou. Na druhé straně mohl rozvlnit síť Bednář, trefil ji však pouze ze strany. Další příležitost však již domácí útočník proměnil. Babnič zleva odcentroval, Bednář míč před hostujícím brankářem nadzvedl a bylo srovnáno.

Trenér Látal: Jsem rád, že jsme utkání rychle rozhodliTrenér Látal: Jsem rád, že jsme utkání rychle rozhodli
| 23.01.2021
První ligový gól? Parádní pocit, řekl osmnáctiletý DaněkPrvní ligový gól? Parádní pocit, řekl osmnáctiletý Daněk
Kryštof Daněk se stal nejmladším střelcem Sigmy v české lizeKryštof Daněk se stal nejmladším střelcem Sigmy v české lize
Čekání na výhru u konce. Sigma zdolala Opavu 4:1Čekání na výhru u konce. Sigma zdolala Opavu 4:1
První vydání Sigmáka v roce 2021 je tady!První vydání Sigmáka v roce 2021 je tady!
| 22.01.2021
Z Opavy pocházím, ale k Olomouci mám větší vztah, řekl masér ElekZ Opavy pocházím, ale k Olomouci mám větší vztah, řekl masér Elek
Látal: Opava chce ligu zachránit, nedá nám nic zadarmoLátal: Opava chce ligu zachránit, nedá nám nic zadarmo
| 21.01.2021
Sladký před Opavou: Tři body by nám pomohlySladký před Opavou: Tři body by nám pomohly
16. kolo: Sigma se utká s Opavou16. kolo: Sigma se utká s Opavou
| 20.01.2021
3. kolo MOL Cupu proti Domažlicím se odehraje na Andrově stadionu3. kolo MOL Cupu proti Domažlicím se odehraje na Andrově stadionu