Sigma utrpěla první jarní porážku

24.04.2004 / A tým

Ve 27. kole I. Gambrinus ligy zavítal náš tým do Prahy na strahovský stadion k utkání se Slavií. O první jarní porážce našeho týmu rozhodl rychlý gól domácích a množství nevyužitých šancí našich hráčů. Slavia nám tak vrátila porážku o dvě branky z podzimní části sezóny. První se však mohli radovat naši příznivci. Reiter našel na pravé straně Randu, ten hledal před brankou Babniče, kterému chyběl kousek na dosažení míče. Pravidlo nedáš, dostaneš se potvrdilo. Na standardku Kolouška si počkal nekrytý Tomáš Došek a bylo to jedna nula pro domácí. Ve 22. minutě přišla gólová pojistka domácích v podobě branky Kalivody. O tři minuty později se do dobré příležitosti dostal Špiláček, netrefil však dobře míč. V 31. minutě musela domácí obrana vykopávat z branky Reiterovu dorážku. V závěru prvního poločasu byl sražen v pokutovém území Latkou Reiter, píšťalka sudího však mlčí. Úvod 2. poločasu byl ve znamení našeho tlaku, který jsme korunovali brankou Reiterem. Bohužel jsme hned vzápětí inkasovali po dalším zaváhání obrany. Autorem branky byl opět Tomáš Došek. V následujících minutách stála při domácích štěstěna. Šance postupně nevyužili Hubník, Reiter ani Babnič. V 73. minutě Vaniak musel vyrážet střelu Kolouška. Následuje závar před domácí brankou. Rohové kopy Babniče zavání gólem. Kučera střílí do břevna, další hlavičku Černý s námahou vyráží na roh, třetí odvrací na roh obrana. Na druhé straně se do otevřené obrany vřítil Koloušek, ale tváří v tvář Vaniakovi neuspěl. V závěrečných minutách se již Slavie zatáhla před svou branku a domácí vítězství ubránila.

Nebylo to vůbec špatné, hlásil Štěpán Langer po výhře nad Jihlavou Nebylo to vůbec špatné, hlásil Štěpán Langer po výhře nad Jihlavou
| 07.07.2022
Jílek: Výhru přeceňovat nechceme. Prostor pro zlepšení mámeJílek: Výhru přeceňovat nechceme. Prostor pro zlepšení máme
| 06.07.2022
Sigma v přípravě konečně vyhrála. Jihlavu zdolala 3:0Sigma v přípravě konečně vyhrála. Jihlavu zdolala 3:0
Ve středu další test. Sigma tentokrát proti JihlavěVe středu další test. Sigma tentokrát proti Jihlavě
| 05.07.2022
Jílek: Takhle se v defenzivě nesmíme chovat. Zužování začne po JihlavěJílek: Takhle se v defenzivě nesmíme chovat. Zužování začne po Jihlavě
| 03.07.2022
Příprava musí být náročná, ví Spáčil. S Prostějovem to bylo o góluPříprava musí být náročná, ví Spáčil. S Prostějovem to bylo o gólu
Sigmu srazily góly v závěru. Žilině podlehla 1:3Sigmu srazily góly v závěru. Žilině podlehla 1:3
| 02.07.2022
První sobotní duel bez branek. Sigma remizovala s Prostějovem 0:0První sobotní duel bez branek. Sigma remizovala s Prostějovem 0:0
Dvojitá porce zápasů. Sigmu v sobotu čeká Prostějov a ŽilinaDvojitá porce zápasů. Sigmu v sobotu čeká Prostějov a Žilina
| 01.07.2022
Na úvod přípravy prohra. Sigma podlehla Vyškovu 2:3Na úvod přípravy prohra. Sigma podlehla Vyškovu 2:3