Aktuality

Sigmu čeká první domácí utkání sezóny

09.08.2007 / A tým

Již tuto sobotu se od 19 hodin roztáčí pro olomouckého diváka prvoligový kolotoč. Sigma nevstoupila do sezóny pravou nohou, ale na domácí půdě chce porážku z Českých Budějovic odčinit. Hanácká družina trenéra Pulpita hostí na svém stadionu tým Mladé Boleslavi a počítá s podporou svých fanoušků. Parkování Areál stadionu byl po celou dobu letní přípravy uzavřen. „V úterý 7.8. 2007 byl ale vydán kolaudační souhlas s užíváním části prostor pro parkování v areálu bývalého tzv. Spartakiádního stadionu,“ řekl pro sigmafotbal.cz předseda představenstva Jaromír Gajda. Vzhledem k omezené kapacitě těchto parkovacích míst a vzhledem k sousedství staveniště a nedostatečnému dopravnímu značení, budou moci tohoto parkoviště využít před a při utkání pouze držitelé parkovacích karet vydaných SK Sigma Olomouc. V tomto smyslu bude organizována i kontrola a regulace před odbočením do sportovního areálu v ulici Na Střelnici. Pro veřejnost je k dispozici nedaleká louka mezi tenisovými kurty a VŠ kolejemi, na kterou však není možno odbočovat ve směru od Hejčína. Nové pokladny V souvislosti s celkovou přestavbou sportovního areálu bývalého tzv. Spartakiádního stadionu byly zbourány nevzhledné pokladny ve směru od centra města i na druhé straně při vjezdu do areálu od tenisových kurtů a VŠ kolejí. „Jsou nahrazeny novými pokladnami a to jednak v těsném sousedství Fanshopu, dále na rohu sportovní haly v ulici Na Střelnici a zdvojením pokladen ve schodišťových tubusech severní tribuny,“ řekl Jaromír Gajda. Tribuna Jih bude při utkání s Mladou Boleslaví uzavřena. Vstupenky Novou podobu získaly před sezónou nejen permanentní vstupenky, ale i jednorázové vstupenky. Barvy vstupenek pro jednotlivé tribuny však byly zachovány. Doprovodný program pro diváky na stadionu Do nové sezóny připravil klub pro své diváky opět bohatý soutěžní program. Stálé partnery Electro World a Olomoucký deník doplní restaurace Blues Rock Café na Bořivojově ulici nedaleko Androva stadionu. Jeden z diváků získá při každém utkání poukázku na konzumaci v hodnotě 500,- Kč. Dalším novým soutěžním partnerem je rádio Haná, mediální partner klubu, který připravil vědomostní soutěž. Vylosovaní fanoušci, kteří vzejdou z této soutěže, která odstartuje zhruba 45 minut před začátkem utkání, postoupí do další soutěže tentokrát s Olomoucký deníkem. A jak budou soutěže probíhat? V klubovém rozhlase Vám pustíme postupně tři písničky a odhalíme události z historie našeho klubu. Vaším úkolem bude poznat rok, ve které tyto písničky vznikly a kdy se události staly. Vaši odpověď pošlete formou sms na náš telefon 721 101 351. První dva, kteří správně odpoví, budou ihned kontaktováni. Mimo suvenýrů od našeho klubu a rádia Haná, získají suvenýry od Olomouckého deníku a hlavně možnost zakopat si na branku v soutěži Střelba s Olomouckým deníkem o finanční hotovost v přestávce utkání až o 50.000,- Kč! Pro čtenáře Fotbal INFO stále platí možnost výhry poukázky na konzumaci do restaurací sítě Pavlík group v hodnotě 555,- Kč. V průběhu utkání můžete také hlasovat o nejlepšího hráče utkání. Vyhrát můžete poukázky na konzumaci do Sportbaru Sigma na Lazecké ulici. Občerstvení Ke změnám dochází i na občerstvovacích místech. Před hlavní tribunou budou nově k dispozici pojízdné výčepy, které posílí restauraci Gól. K dispozici buče nejen čepované pivo, ale nově i Kofola. Vzhledem k terénním úpravám v prostoru před restaurací Gól bude probíhat grilování steaků vedle restaurace směrem k tribuně Sever. Pokračuje i grilování kuřat v prostoru před klubovou prodejnou Fanshop. Na tribuně Sever a Východ můžete počítat s roznáškou od Forty´s pizza. V jednání je prodej zmrzliny. Internetové stránky Byla opět spuštěna podsekce Zeptejte se, která je určena fanouškům Sigmy. Ti mohou pokládat otázky hráčům, trenérům i funkcionářům. Sportovní úsek klubu (trenér Martin Pulpit a jeho asistent a sportovní manažer Augustin Chromý) bude odpovídat dvakrát týdně vždy v úterý a ve čtvrtek. Nově potom byla spuštěna sekce Multimédia.A tým - další aktuality:

Zorvan: Gól byl pěkný, ale bohužel k bodům nevedlZorvan: Gól byl pěkný, ale bohužel k bodům nevedl
| 23.09.2023
Jílek po Bohemians: Štvou mě dva góly po brejkových situacíchJílek po Bohemians: Štvou mě dva góly po brejkových situacích
| 23.09.2023
Hanáci dvakrát vedli, vrací se ale bez bodů. Bohemians – Sigma 3:2Hanáci dvakrát vedli, vrací se ale bez bodů. Bohemians – Sigma 3:2
| 23.09.2023
Juliš před utkáním: Bohemka má silný tým. Doma ji poženou fanoušciJuliš před utkáním: Bohemka má silný tým. Doma ji poženou fanoušci
| 22.09.2023
O další body bude Sigma v sobotu bojovat v Ďolíčku proti BohemiansO další body bude Sigma v sobotu bojovat v Ďolíčku proti Bohemians
| 22.09.2023
Vstupenky na zápasy s Líšní a Baníkem v prodeji! Vstupenky na zápasy s Líšní a Baníkem v prodeji!
| 19.09.2023
Sigma prožívá nejlepší start do ligy za 32 letSigma prožívá nejlepší start do ligy za 32 let
| 18.09.2023
Inkasovaný gól nás probral, řekl Radim Breite po BudějovicíchInkasovaný gól nás probral, řekl Radim Breite po Budějovicích
| 16.09.2023
Jílek ocenil charakter týmu. Výhrady mám, ale vyhráli jsme zaslouženěJílek ocenil charakter týmu. Výhrady mám, ale vyhráli jsme zaslouženě
| 16.09.2023
Hanáci opět vítězní! Sigma po obratu porazila Dynamo 2:1Hanáci opět vítězní! Sigma po obratu porazila Dynamo 2:1
| 16.09.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri