Tipsport.cz

Sigmu v neděli píská Libor Kovařík

15.08.2012 / A tým

V neděli 19. srpna bude hrát SK Sigma Olomouc doma proti Hradci Králové. Na tento duel 4. kola Gambrinus ligy byl jako hlavní sudí delegován Libor Kovařík, na pomezí mu budou nápomocni Jan Paták a Tomáš Kovařík. Vstupenky na duel Modré laviny proti východočeskému soupeři jsou v prodeji už od minulého týdne, nezapomínejte, že fotbal je nejhezčí přímo na stadionu! SK Sigma Olomouc v síti Google +

29. kolo: Souboj o 8. místo. Sigma vyzve Baník29. kolo: Souboj o 8. místo. Sigma vyzve Baník
| 22.04.2021
Tipovačka: Kdo bude střelcem 1000. gólu? Vyhrajte mobilní telefon!Tipovačka: Kdo bude střelcem 1000. gólu? Vyhrajte mobilní telefon!
| 21.04.2021
Začátek nám nevyšel, týmu jsem ale dál věřil, řekl MacíkZačátek nám nevyšel, týmu jsem ale dál věřil, řekl Macík
| 20.04.2021
Hanáci vydřeli bod ve 2. poločase. Sigma remizovala v Budějovicích 2:2Hanáci vydřeli bod ve 2. poločase. Sigma remizovala v Budějovicích 2:2
Program zápasů aneb anglické týdny před námiProgram zápasů aneb anglické týdny před námi
| 19.04.2021
28. kolo: Sigma jede dobýt České Budějovice28. kolo: Sigma jede dobýt České Budějovice
Hrál jsem po delší době, užil jsem si to, řekl ZifčákHrál jsem po delší době, užil jsem si to, řekl Zifčák
| 17.04.2021
Gól Zifčáka na tři body nestačil. Sigma remizovala s Teplicemi 1:1Gól Zifčáka na tři body nestačil. Sigma remizovala s Teplicemi 1:1
Greššák podstoupil operaci kýly, Yunis utrpěl zranění koleneGreššák podstoupil operaci kýly, Yunis utrpěl zranění kolene