Aktuality

Skočte si zítra na Klokany!

15.02.2008 / A tým

Pokud chcete vidět klokany, nemusíte zítra do zoologické zahrady, ale namiřte si to na Andrův stadion. Startuje jarní část Gambrinus ligy a olomoucká Sigma hostí pražské Bohemians, Klokany z Vršovic! Nenechte si ujít první jarní duel na Andrově stadionu, přijďte všichni fandit a rozloučit se s Jirkou Vaďurou! Po zimní přestávce se opět roztáčí prvoligový kolotoč. Sigma hostí na Andrově stadionu, který získal svazové ocenění „nejlepší trávník v Gambrinus lize“, od 17 hodin tým Bohemians 1905. Svěřenci Martina Pulpita nechtějí nic než vítězství, stejně jako Vy, jejich věrní příznivci! S Klokany se do Olomouce chystá několik stovek věrných zelenobílých příznivců. Přijďte jim dokázat, že jste v tomto směru minimálně stejně věrní Sigmě! Navíc můžete vyhrát spoustu cen v soutěžích, které klub připravil. Rozloučení s Jirkou Vaďurou Někdejší opora prvoligového týmu SK Sigma Olomouc ve středu 26. prosince 2007 ve věku dvaačtyřiceti let podlehla těžké nemoci. Jiří Vaďura, přezdívaný Džules, přišel do Olomouce v lednu 1988. V olomouckém dresu odehrál 222 utkání, pouze tři hráči byli Sigmě věrnější. Jiří Vaďura byl členem slavného týmu z úvodu devadesátých let. „Stal se z něj hráč, který Sigmě obrovsky pomohl. Ty roky se nedají zapomenout. Je to smutné, moc smutné,“ vzpomněl Jiří Kubíček, sportovní ředitel Sigmy. Působil i jako trenér, vedl juniorku i prvoligového áčko Sigmy v sezoně 2001/2002. Trénoval také druholigový LeRK Prostějov a třetiligový Uničov. Rodina, kamarádi, bývalí spoluhráči, fanoušci i zástupci vedení Sigmy se rozloučili s Jirkou v obřadní síni olomouckého krematoria 4. ledna. Na jeho poslední cestě jej doprovázely kytice, klubové šály od fanoušků, věnec z růží s modrobílou stuhou od klubového vedení. Minuta ticha, článek v bulletinu s fotogalerií, vzpomínka na světelné tabuli a choreo fanoušků uctí památku Jirky Vaďury při zítřejším utkání na Andrově stadionu. Vstupenky jsou dražší, permanentky nikoliv Od jarní části podraží jednorázové vstupné. Původní ceny (80, 50 a 30) platily nepřetržitě šest a půl roku a patřily k nejnižším v Gambrinus lize. Důvody zvýšení jsou prosté. Zvýšila se daň z přidané hodnoty, několikrát zdražily energie a služby. Nové ceny vstupného (100, 70 a 50) se však nedotknou permanentních vstupenek. Na osm jarních utkání zůstává cena 640,- Kč (8 x 80,- Kč) na kryté sezení a 400,- Kč (8 x 50,- Kč) na nekryté sezení. Permanentky si můžete zakoupit v naší klubové prodejně Fanshop. Tribuna Jih je uzavřena Uzavřena i pro toto utkání zůstane tribuna Jih. Parkování pro veřejnost bude zajištěno opět na louce u vysokoškolských kolejí. Pro Vás, kteří využijete služeb Dopravního podniku města Olomouce bude opět po skončení utkání připraven posilový tramvajový spoj v ulici Sokolská. Tak jako v podzimní části sezóny i na jaře se můžete těšit na roznáškový prodej FORTY´S PIZZA. Na tribuně Východ budou opět grilované steaky z produkce BLUES ROCK CAFÉ! Kupte si vstupenku a vyhrajte pizzu na měsíc zdarma od FORTY ´S PIZZA Ti z Vás, kteří ještě nemají zakoupenu permanentní vstupenku, mohou využít sobotní předprodej v našem Fanshopu v hlavní tribuně Androva stadionu. Ten probíhá od 9 do 12 hodin, prodej na pokladnách potom od 15 hodin. Navíc každý, kdo si zakoupí vstupenku na toto utkání, dostane leták FORTY´S PIZZA a bude tím automaticky zařazen do slosování "Pizza na měsíc zdarma s FORTY´S PIZZA." To proběhne v 1. poločase utkání. Pro ty z vás, kteří chodí na náš stadion dříve, je připravena vědomostní soutěž. Zhruba 40 minut před úvodním hvizdem rozhodčího startuje soutěž pořádaná ve spolupráci našeho klubu a rádia Haná, mediálního partnera klubu. Speaker Mirek Skácelík Vám v rozhlase pustí postupně tři písničky a řekne události z historie našeho klubu. Vaším úkolem bude poznat rok resp. fotbalovou sezónu, ve kterém tyto písničky vznikly a kdy se události staly. Nápověda zazní pochopitelně i z klubové historie. Dnes se vracíme do sezony, v jejíž zimní přestávce přišel do Sigmy z Dukly Praha Jirka Vaďura.Více Vám napoví speaker před utkáním, takže spěchejte na Andrův stadion. Čekání na utkání Vám zpříjemní třeba předzápas našich nejmenších fotbalistů. Váš tip na sezónu potom pošlete formou sms na náš soutěžní telefon 721 101 351. První dva, kteří správně odpoví, budou ihned kontaktováni. Mimo suvenýrů od našeho klubu a rádia Haná, získají suvenýry od Olomouckého deníku a hlavně možnost zakopat si na branku v soutěži Střelba s Olomouckým deníkem o finanční hotovost v přestávce utkání! Poločasová přestávka začíná právě touto soutěží. Každý soutěžící má pouze dva pokusy ze středu pokutového území. Jedinou překážkou je „hráčská zeď“. Výhry jsou lákavé: 1000, 10000 a 50000 Kč! Každé utkání má navíc svého partnera. Tím dnešním je společnost HELIA SPORT, která pro jednoho z Vás, držitelů vstupenek, připravila lyžařský set! K tomu také dostane poukázku do restaurace BLUES ROCK CAFÉ v hodnotě 500,- Kč. Další hodnotnou cenou je čerpadlo od společnosti SIGMA PUMPY HRANICE. Následuje soutěž se společností ELECTRO WORLD. Soutěžící jsou losováni z řad majitelů zakoupených permanentek. Každý má možnost zakopat si na branku a vystřelit si tak televizor, domácí kino či cd přehrávač! Oba si navíc odnesou míč adidas, klubové suvenýry a dále dárky od našich mediálních partnerů. Ve 2. poločase se také losují dvě výherní čísla našeho zápasového bulletinu Fotbal INFO, která najdete na titulní straně vpravo nahoře. Jeden z Vás vyhrává poukázku v hodnotě 555,- Kč na konzumaci do jedné z restaurací sítě PAVLÍK GROUP. Svou soutěž mají i zástupci médií. Jejich úkolem je tipnout přesný výsledek utkání. Partnerem další soutěže, tentokrát esemeskové, o nejlepšího hráče utkání, je Sportbar herna Sigma. Stačí poslat jméno hráče formou sms zprávy na mobilní telefonní číslo 721 101 351. Soutěž bude vyhodnocena ihned po skončení utkání a tři vylosovaní účastníci budou kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla. Tři výherci obdrží od partnera soutěže kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 300 Kč a sadu hráčských karet! Sportbar Sigma najdete na Lazecké ulici 55.A tým - další aktuality:

Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?
| 24.03.2023
Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!
| 20.03.2023
Výborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad BoleslavíVýborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad Boleslaví
| 18.03.2023
Konečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný MacíkKonečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný Macík
| 18.03.2023
Sigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasůSigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasů
| 18.03.2023
Dorostenci Sigmy si poradili s Českými BudějovicemiDorostenci Sigmy si poradili s Českými Budějovicemi
| 17.03.2023
Sigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestkuSigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestku
| 17.03.2023
Jiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otcůJiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otců
| 17.03.2023
Vodháněl: Boleslav je nebezpečná. Doma ale chceme tři bodyVodháněl: Boleslav je nebezpečná. Doma ale chceme tři body
| 17.03.2023
Mojmír Chytil se umístil v anketě Fotbalista rokuMojmír Chytil se umístil v anketě Fotbalista roku
| 16.03.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná