Aktuality

Spouštíme Věrnostní program!

04.05.2008 / Ostatní

Vážení příznivci olomoucké Sigmy, je mi velkou ctí a milou povinností představit Vám věrnostní program. Sezóna 2008/2009 se zapíše do historie našeho klubu v každém případě. Věřím, že významně především sportovním úspěchem! Jistě se však tato sezóna stane průlomovou v péči o Vás, fanoušky Sigmy. Poprvé v historii klubu dochází k vytvoření programu, který má za cíl odměňovat věrné příznivce Sigmy po celou dobu sezóny. A to nejen slevou na prvoligová utkání, ale celou řadou dalších výhod. Celý systém je šitý Vám na míru, protože mnozí z Vás jsou jeho spoluautory. Posílali jste nám konstruktivní připomínky a diskutovali na našich internetových stránkách. Bylo zvykem dostat k zakoupené permanentní vstupence drobný dárek, letos však získáte mnohem více. Za Vaši věrnost Sigmě získáte nejen permanentku, ale také členskou kartu a mnoho dalších výhod! Stačí si vybrat jedno z pěti druhů členství! Partnerem věrnostního programu našeho klubu se stala společnost EFIN a její karta SPHERE. Tato společnost nám nabídla nejvíce výhod pro Vás všechny, příznivce olomoucké Sigmy. Výhody pramenící z členství a tedy držení členské karty můžete čerpat po celé České i Slovenské republice a to i v internetových obchodech u více než 6000 partnerů po celé České a Slovenské republice! Věřím, že si každý z Vás vybere.
1. Top klubové členství – cena 1100,- Kč Vám přinásí:
- jistotu stálého místa na kryté tribuně Západ či Východ pro všechna domácí prvoligová utkání sezóny - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6000 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 % - slevu 400,- Kč na domácí prvoligová utkání - volný vstup na domácí utkání juniorky - předkupní právo vstupenky na své místo v případě účasti Sigmy v domácím či evropském poháru - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání
2. Standard klubové členství – cena 800,- Kč Vám přináší:
- jistotu stálého nekrytého místa na tribuně pro všechna domácí prvoligová utkání sezóny, - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6000 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - slevu 250,- Kč na domácí prvoligová utkání, - volný vstup na domácí utkání juniorky, - předkupní právo vstupenky na své místo v případě účasti Sigmy v domácím či evropském poháru, - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání.
3. Fan klubové členství – cena 600,- Kč Vám přináší:
- jistotu stálého místa v sektoru pro domácí fanoušky na všechna domácí prvoligová utkání sezóny v podobě permanentní vstupenky, - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6000 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - slevu 150,- Kč na domácí prvoligová utkání, - volný vstup na domácí utkání juniorky, - předkupní právo vstupenky na své místo v případě účasti Sigmy v domácím či evropském poháru, - ZDARMA vstupenku do sektoru fanoušků na venkovní utkání, - jistotu účasti na fotbalovém turnaji fanoušků Sigmy v malé kopané, - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání.
4. Junior klubové členství – ZDARMA! přináší vašemu dítěti:
- jistotu stálého místa na všechna domácí prvoligová utkání sezóny (v případě volné kapacity vedle svého rodiče), - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6000 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky, - předkupní právo vstupenky na své místo v případě účasti Sigmy v domácím či evropském poháru, - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání, - upozornění: toto členství je pro děti do dvanácti let věku, tedy pro ty, kterým v den registrace nebylo 13 let.
5. Modrobílé členství – cena 300,- Kč Vám přináší:
- nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6000 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %. Upozornění: Klubová věrnostní karta je nepřenosná. Na zadní straně bude hůlkovým písmem uvedeno jméno a příjmení majitele karty. SK Sigma Olomouc povede seznam členů věrnostního programu s jejich osobními údaji za účelem možnosti zasílat informace o novinkách v klubu. V případě ztráty členské karty či permanentní vstupenky umožní registrace vystavení duplikátu. Zahájení předprodeje členství věrnostního programu: Pro společnosti vlastnící permanentí vstupenk(u/y) ze sezony 2007/2008 je vyhrazeno pondělí 2. června od 10 do 17 hod. Pro jednotlivce vlastnící permanentní vstupenku ze sezony 2007/2008 je vyhrazen zbytek týdne. Tedy od úterý do pátku mezi desátou a sedmnáctou hodinou. Noví zájemci se mohou do věrnostního programu registrovat od pondělí 9. června od 10 hod.


OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná