Aktuality

Startuje příprava fanoušků na sezónu!

08.06.2009 / Ostatní

Dámy a pánové, vážení přátelé a příznivci našeho klubu SK Sigma Olomouc. Náš tým se po hubenějších letech znovu vrátil mezi elitu nejvyšší domácí soutěže a probojoval se do druhého předkola Evropské ligy. Dvojici, ze které vzejde náš soupeř, se dozvíme 22. června. Jízdní řád Gambrinus ligy budeme vědět ve stejný den, ve kterém začíná také příprava našeho týmu. Příprava fanoušků na sezónu 2009/2010 však startuje již dnes! Dnes začíná předprodej členství. Zahájení předprodeje členství věrnostního programu na sezónu 2009/2010: Pro držitele permanentních vstupenek ze sezony 08/09 Firmy: pondělí 8. června 10:00 – 17:00 Jednotlivci: úterý 9. června – pátek 12. června 10:00 - 17:00 Pro nové zájemce o věrnostní program na sezonu 2009/2010: od 15. června 10:00 – 17:00. Ceny zůstávají stejné jako v loňské sezóně. Top klubové členství - 1100,-Kč krytá tribuna Standard klubové členství - 800,-Kč nekrytá tribuna Fan klubové členství - 600,-Kč domácí kotel Junior klubové členství - Děti do 12-ti let včetně zdarma Modrobílé členství – 300,- Kč Kdo je člen věrnostního programu? Podívejme se trošku podrobněji, na složení členů. Počet 1003 můžeme rozdělit na 940 mužů a 63 žen. Juniorů a juniorek, čili fandů, kterým ještě nebylo 13 roků, je celkem 72. Absolutně nejmladší členkou je Sylvie Černá z Lipníku nad Bečvou. Ta oslaví 3. 12. teprve 2 roky. Naopak nejstaršími jsou p. Josef Lorenc (nar. 26. 3. 1921), p. Alois Mutňanský (nar. 25. 4. 1921) a p. Zdeněk Lupečka (nar. 18. 6. 1922) z Olomouce. Vám pánové, děkujeme za věrnost a přejeme nadále pevné zdraví a radost z fotbalu. Modrobílé členství (bez permanentky) si zakoupilo 16 fanoušků. Člena Věrnostního programu můžete hledat hlavně v Olomouci a okolí. Velice silně je zastoupena severní část olomouckého okresu, Litovel, Uničov, Šternberk a jejich okolí, a také Lipník nad Bečvou. Nezanedbatelná část je z Mohelnicka, Konicka, Prostějovska a Přerovska. Ale pozor. Kromě již známé skupiny fandů z Kutné Hory, má Věrnostní program své členy také třeba v Jeseníku, Šumperku, Frýdlantu nad Ostravicí, Ostravě, Frýdku Místku, Novém Jičíně, Val. Meziříčí, Brně, Vyškově, Praze, Bruntálu a třeba také v Hulíně, nebo v Kroměříži. Na Sigmu také jezdí rodina žijící v Břeclavi a v Hodoníně. Mezi registrovanými jsou také cizinci. Například otec se synem z Belgie, kteří se již informovali o členství na novou sezónu! Samozřejmě nejde vyjmenovat všechna místa, kde má Sigma své fandy. Vám všem, kteří jste byli členy věrnostního programu v uplynulé sezóně, patří velké díky a všichni věříme, že se naše řady od dnešního dne, kdy vlastně začínáme od nuly, začnou zase rozrůstat a číslo 1003 překročíme. 1. Top klubové členství – cena 1100,- Kč Vám přinásí: - jistotu stálého místa na kryté tribuně Západ či Východ pro všechna domácí prvoligová utkání sezóny v podobě permanentní vstupenky. - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %. - slevu 400,- Kč na domácí prvoligová utkání. - volný vstup na domácí utkání juniorky. - předkupní právo vstupenky na své místo v případě účasti Sigmy v domácím či evropském poháru. - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2010/2011. - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání. 2. Standard klubové členství – cena 800,- Kč Vám přináší: - jistotu stálého nekrytého místa na tribuně pro všechna domácí prvoligová utkání sezóny v podobě permanentní vstupenky. - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %. - slevu 250,- Kč na domácí prvoligová utkání. - volný vstup na domácí utkání juniorky. - předkupní právo vstupenky na své místo v případě účasti Sigmy v domácím či evropském poháru. - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2010/2011. - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání. 3. Fan klubové členství – cena 600,- Kč Vám přináší: - jistotu stálého místa v sektoru pro domácí fanoušky na všechna domácí prvoligová utkání sezóny v podobě permanentní vstupenky - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %. - slevu 150,- Kč na domácí prvoligová utkání. - volný vstup na domácí utkání juniorky. - předkupní právo vstupenky na své místo v případě účasti Sigmy v domácím či evropském poháru. - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2010/2011. - ZDARMA vstupenku do sektoru fanoušků na venkovní utkání. - jistotu účasti na fotbalovém turnaji fanoušků Sigmy v malé kopané - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání 4. Junior klubové členství – ZDARMA přináší vašemu dítěti: - jistotu stálého místa na všechna domácí prvoligová utkání sezóny (v případě volné kapacity vedle svého rodiče) - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %. - volný vstup na domácí utkání juniorky. - předkupní právo vstupenky na své místo v případě účasti Sigmy v domácím či evropském poháru. - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2010/2011. - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání - upozornění: toto členství je pro děti do dvanácti let věku, tedy pro ty, kterým v den registrace nebylo 13 let 5. Modrobílé členství – cena 300,- Kč Vám přináší: - nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %. Upozornění: Klubová věrnostní karta je nepřenosná. Na zadní straně bude hůlkovým písmem uvedeno jméno a příjmení majitele karty. SK Sigma Olomouc povede seznam členů věrnostního programu s jejich osobními údaji. V případě ztráty členské karty či permanentní vstupenky umožní registrace vystavení duplikátu. Telefonní číslo a mail jsou údaje nepovinné. Klubu budou tyto údaje sloužit k zasílání informací členům o novinkách v klubu. Nahlášením těchto nepovinných údajů dává fanoušek souhlas se zpracováním těchto údajů.Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná