Tipsport.cz

Trenér Roman Pivarník mohl být spokojen

04.03.2013 / A tým

Bez dvou stabilních hráčů základní sestavy se opět musel obejít trenér Roman Pivarník. V neděli hrál tým SK Sigma Olomouc v Hradci Králové a znovu chyběli kapitán Aleš Škerle a reprezentant Tomáš Hořava. Místo nich Pivarník opět poslal do hry Martina Šindeláře (stoper) a Davida Housku (střed zálohy). I bez dvou opor Modrá lavina zápas zvládla, v omlazené sestavě uhrála tři body za vítězství 2:0. „Jsem samozřejmě spokojený, jak s výsledkem, tak i předvedenou hrou. Chtěli jsme s Hradcem, který se snaží hodně hrát vrchem, dostat hru na zem a kombinovat. A to se nám v utkání dařilo. Vyšel nám úvod utkání, kdy jsme se z kontru dostali do vedení. Dokázali jsme hrát velmi dobře kombinačně, hřiště bylo velmi dobře připravené, takže na něm šlo hrát. V prvním poločase jsme dokázali Hradec eliminovat a jeho standardky ubránit. V úvodu druhého poločasu se nám podařilo jít do dvoubrankového vedení. V závěru jsme měli při standardkách štěstí, ale věděl jsem, že tyto situace musíme ustát, protože máme v mužstvu tři nevysoké hráče a tohle nám problémy činí,“ řekl trenér SK Sigma Roman Pivarník. Sigma obě jarní utkání vyhrála, drží se v kontaktu s čelem tabulky. „Zvládli jsme utkání, dostali jsme se na plus devět bodů. S mladým mužstvem, máme momentálně nejmladší tým v lize, se pokusíme být nahoře a snažit se, abychom to uhráli,“ podotkl. Při absenci kapitána Aleše Škerleho opět dostal důvěru ve stoperské dvojici s Pavlem Dreksou Martin Šindelář. „Myslím, že to zvládli. Všechny šance, co měl soupeř, vznikaly ze skrumáží po standardkách, nebylo to jednouché. Co se týká hry, tak tam stopeři žádný problém neměli,“ uvedl Pivarník.

Sezónu zahájíme na Letné proti Spartě, pak přivítáme PardubiceSezónu zahájíme na Letné proti Spartě, pak přivítáme Pardubice
| 16.06.2021
Kopni do vrtule: Sigma se zapojila do dobročinné štafetyKopni do vrtule: Sigma se zapojila do dobročinné štafety
| 15.06.2021
Úžasná Olomouc. Těším se na spolupráci s trenérem Jílkem, řekl VaněčekÚžasná Olomouc. Těším se na spolupráci s trenérem Jílkem, řekl Vaněček
| 10.06.2021
První letní posila! Do Sigmy přichází útočník David VaněčekPrvní letní posila! Do Sigmy přichází útočník David Vaněček
| 09.06.2021
Letní příprava: Zápasy ve Slatinicích a soustředění v PolskuLetní příprava: Zápasy ve Slatinicích a soustředění v Polsku
| 08.06.2021
Statistický souhrn sezóny 2020/2021. Kdo odehrál nejvíce minut?Statistický souhrn sezóny 2020/2021. Kdo odehrál nejvíce minut?
| 04.06.2021
Matěj Hadaš má za sebou první ligový startMatěj Hadaš má za sebou první ligový start
| 01.06.2021
Václav Jílek opět povede Sigmu OlomoucVáclav Jílek opět povede Sigmu Olomouc
| 31.05.2021
Kluci se o výhru poprali, ocenil snahu trenér LátalKluci se o výhru poprali, ocenil snahu trenér Látal