Uličný: Byli jsme lepším týmem, zvítězili jsme zaslouženě

15.03.2004 / A tým

Jak trenér Petr Uličný před utkáním v Opavě řekl, tak se také stalo. Sigma jela do Slezska s cílem hrát mnohem aktivněji, dát branky a bodovat. To se Hanákům povedlo, získali tři body za vítězství dva ku jedné. Olomoucký kouč Petr Uličný byl spokojený se třemi body i s výkonem svého celku. „První půle byla ještě vyrovnaná, i když už tam jsme měli větší šance než domácí, ale po pauze už jsme byli lepší a za výkon ve druhém poločasu jsme si zasloužili vítězství,“ mínil Uličný. Byl samosebou rád, že jeho mužstvo na jaře konečně skórovalo. „Už před utkáním jsme říkali, že tentokrát budeme podporovat ofenzivu více než v předchozích zápasech. Chtěli jsme vyhrát, po přestávce jsme byli lepším týmem. Sice nás zastavila penalta, ale mužstvo se dokázalo zvednout a výsledek otočit,“ pokračoval Uličný. K obratu pomohlo i povedené střídání. V 69. minutě šli dolů ze hry Babnič s Reiterem a na hrotu operovali Vyskočil se Schulmeisterem. „Reiter nebyl ve své kůži, Babnič mohl dát tři góly, ale nedal,“ vysvětlil změnu Uličný. „Vyskočil byl u všech gólů. Nejdřív udělal penaltu, pak vyrovnal no a na závěr po jeho krásné akci skóroval Zbožínek,“ pochválil Uličný mladého útočníka.

Jílek: Zklamání. Vůbec jsme nenavázali na zápas na BaníkuJílek: Zklamání. Vůbec jsme nenavázali na zápas na Baníku
| 06.08.2022
Jemelka: Měli jsme rozhodnout na začátku, první gól byl z ničehoJemelka: Měli jsme rozhodnout na začátku, první gól byl z ničeho
Derby vyhrála Zbrojovka. Sigma - Brno 0:2Derby vyhrála Zbrojovka. Sigma - Brno 0:2
Sigma hostí v moravském derby Brno. Chceme potvrdit výhru z Ostravy!Sigma hostí v moravském derby Brno. Chceme potvrdit výhru z Ostravy!
| 05.08.2022
Vyjádření klubu k zahájení disciplinárního řízeníVyjádření klubu k zahájení disciplinárního řízení
Hostem v Podcastu SigmaJede byl Radim BreiteHostem v Podcastu SigmaJede byl Radim Breite
| 04.08.2022
Před zápasem s Brnem fanzóna s Uličným a MarošimPřed zápasem s Brnem fanzóna s Uličným a Marošim