Tipsport.cz

Aktuality

V neděli Sigma proti Slavii

23.04.2010 / A tým

Utkání sousedů v tabulce, našeho týmu SK Sigma Olomouc a osmé Slavie Praha, které dělí jen dva body, uvidí podle předprodeje solidně zaplněné tribuny Androva stadionu v neděli od 17.00 hodin. V ročníku 2009/2010 čekají Sigmu doma již jen tři zápasy. V neděli Slavia, příští středu Liberec a 15. května Bohemians Praha. Ale pozor! Již ve středu se hraje na Andrově stadionu od 17.30 hodin odveta semifinále Ondrášovka Cupu SK Sigma Olomouc - Viktorie Plzeň. Gambrinus liga, 26. kolo: Sobota 24. dubna: 16.00 Příbram - Liberec 16.00 Sparta - Bohemians Praha 16.00 Plzeň - České Budějovice 20.00 Jablonec - Brno (ČT4) Neděle 25. dubna: 17.00 Kladno - Slovácko 17.00 Mladá Boleslav - Teplice 17.00 SK Sigma Olomouc - Slavia Pondělí 26. dubna: 17.30 Bohemians 1905 - Ostrava (ČT2) V neděli se na Andrově stadionu proti našemu týmu představí Slavia Praha. Jak nahlíží na soupeře trenér Zdeněk Psotka? Zase pokračujeme v sérii se silnými soupeři. My bychom chtěli zůstat v první polovině tabulky a v soubojích s těmito protivníky obstát. Je to hodně prestižní utkání. Zejména pro olomoucké diváky, kteří chodí jenom na Spartu a na Slavii. Takže bychom, když se konečně přijdou podívat, chtěli ukázat, že fotbal hrát umíme, že můžou přijít i příště. Slavie nedávno vyměnila trenéra. Jak moc ji trenér Cipro změnil? Řekl bych, že hráči jsou výborně připraveni trenérem Jarolímem a budou ještě dlouho. Ať už se to týká kondice, techniky, taktiky a spolupráce. Teď z toho mužstva cítím větší pohodu, uvolněnost a větší hernost po příchodu nového trenéra. V Brně a také při utkání s Plzní to byl z obou stran ofenzivní fotbal. Dá se něco podobného čekat i v neděli? My se doma snažíme hrát pořád stejně, jestli se hraje ofenzivně, tak to záleží na obou dvou mančaftech. Věřím, že Slavia je tak silné mužstvo, že svou kvalitu ukáže a diváci uvidí hezký fotbal. Statistika V historii vzájemných utkání v samostatné lize je zapsáno 33 utkání. Slavie zvítězila celkem 17x, remíza byla výsledkem 8x a v osmi zápasech vyhrála Sigma. Také vzájemné skóre je pro Slavii v poměru 30:56. V posledních dvou zápasech však Sigma statistiky upravuje k lepšímu. Na podzim Sigma vykradla po jedenácti letech Eden výhrou 2:1 a více než před rokem skončilo utkání v našem chrámu výhrou 1:0. Podzimní utkání v Praze 26.10. 2009 SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc 1:2 (1:2) Branky: 33. Hloušek - 3. Hořava (Kaščák), 30. Šultes (Ordoš) Rozhodčí: Kovařík - Zlámal, Wilczek Diváci: 9159 ŽK: Vomáčka - Kaščák, Janotka, Dreksa, Škerle, Lovásik, Ordoš ČK: 61. Kaščák Slavia: Vaniak - Hubáček (46. Krajčík), Vomáčka, Suchý, Čelůstka - Skácel, Belaid (70. Vasiljevič), Ragued, Grajciar (77. Vlček) - Hloušek, Naumov. Sigma: Lovásik - Janotka, Dreksa, Škerle, Onofrej - Rossi, Kaščák - Šultes (69. Štěpán), Hořava (87. Bajer), Hubník (54. Petr) – Ordoš. Poslední utkání v Olomouci 5.4. 2009 SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha 1:0 (0:0) Branka: 65. Kobylík (Rossi) Diváci: 7047 Rozhodčí: Jech - Kordula, Urban ŽK: Kobylík, Melinho, Hořava - Trapp SK Sigma: Drobisz - Rossi, Hudec, Škerle, Heidenreich - Kaščák, Hořava - Petr (66. Hubník) , Melinho, Štěpán (59. Kobylík) - Ordoš (80. Nuc) SK Slavia: Vaniak - Hubáček, Suchý, Brabec, Švento - Janda, Jarolím, Trapp, Černý (88. Grajciar) - Besta (77. Fořt), Pekhart (46. Belaid) Utkání bývalých hvězd SK Sigma Olomouc se blíží! 15. května, po posledním ligovém utkání sezóny, pro vás připravujeme utkání bývalých hráčů našeho klubu. Účast již přislíbili bratři Fialové, Roman Sedláček, Radek Drulák, Ota Vyskočil, Petr Mrázek, Leoš Kalvoda, Vladislav Lauda, s ním přijede Miloš Beznoska, který je trenérem SK Nusle a snad v nejbližších dnech potvrdí příjezd také Miroslav Mlejnek. V jednání je také příjezd Jirky Povišera, Karla Rady a Miloše Slabého. V brance se vystřídají Vladimír Bubeník, držitel klubového rekordu v neprůstřelnosti Zdeněk Tulis a gólman s největší procentuální úspěšností při penaltách Jirka Doležílek! Další hráči jsou postupně oslovováni a o nových jménech na soupisce k utkání bývalých hvězd vás budeme informovat. Pro letošní rok se omluvil Luboš Reiter, který však bude přítomen na nedělním utkání se Slavií. Udělejte si čas po posledním utkání letošního ročníku 15. května! V 17.30 bude hrát Sigma proti Bohemians Praha utkání 30. kola GL a po něm vyběhnou na trávník Androva stadionu bývalé hvězdy našeho klubu! „Už se na to moc těším. Bude sranda a věřím, že zase lidi s klukama na hřišti pobavíme,“ řekl k pozvánce na toto utkání Vladislav „Niki“ Lauda, se kterým najdete v nedělním Fotbal INFO první část rozhovoru v rubrice Hrával jsem za Sigmu. Druhý díl uvedeme při utkání s Libercem. Fotbal INFO V neděli na stadionu a v těchto chvílích již na pobočkách Tipsportu v herně Merkur, na Palackého, v OD Timpo, u Penny marketu na Zikové ulici a na Masarykově třídě můžete zakoupit Fotbal INFO. Kromě rozhovoru s „Niki“ Laudou si můžete přečíst 11 otázek pro 19 – Ondřej Murin, rozhovor s trenérem Zdeňkem Psotkou, jak hrála mládež, kviz na poločas, plakát Michal Hubník, Sigma pomohla dětskému domovu, U1O se vrátila z úspěšného turnaje a hlavně… Ve Fotbal INFO také najdete. Možnost vymyslet nové jméno zpravodaje – anketní kupón! Veškeré informace o zahájení obnovení a prodeje členství pro příští sezónu!!! Počasí Fotbal se zřejmě nemůže hrát při lepším počasí, než které bude tuto neděli!!! Během víkendu nespadne na území ČR ani kapka. Na začátku utkání bude teploměr ukazovat kolem 18 stupňů, vítr slabý, proměnlivý do 4 m/s a obloha jasná. Vstupenky Vstupenky na nedělní utkání šly velice solidně na odbyt. Zakoupit je můžete ještě v sobotu ve Fanshopu od 9 do 12 hodin. Pokladny budou otevřeny v neděli od 15 hodin. Pokud vstupenku nemáte, přijďte na utkání včas! Nezapomeňte také, že již ve středu 28.4. hraje Sigma odvetné utkání semifinále domácího poháru proti Viktorii Plzeň. Pro fanouška Sigmy je povinností přijít! Vždyť náš klub má solidně nakročeno k historickému úspěchu. Vstupenky si můžete zajistit ve Fanshopu. Soutěže Před Fanshopem vás znovu čekají atrakce od GEMARE AGENCY a kvalifikace RÁDIA HANÁ o poločasové kopání s OLOMOUCKÝM DENÍKEM až o 50.000 Kč. Členy věrnostního programu čeká dárek od partnera utkání, kterým je BENESPORT. Jeden z členů věrnostního programu obdrží poukázku na THAJSKÉ MASÁŽE do SALÓNU ORCHIDEJ v Pavelčákově ulici v hodnotě 1000 Kč Další pak poukázku 300 Kč do restaurace GARNET. Dva vylosovaní členové věrnostního programu si půjdou kopnout o ceny s firmou ELEKTROWORLD. Samozřejmě další ceny pro vás připravil náš klub a také HERNA SPORTBAR SIGMA na Lazecké ulici – TIPUJTE NA ČÍSLE 721 101 351 HRÁČE UTKÁNÍ – a ze stejného čísla přijde třem tipujícím po utkání sms o výhře poukázky ke konzumaci 300 Kč- kterou si můžete vyzvednout ve Fanshopu. Restaurace BLUES ROCK CAFÉ – tam půjdou dva členové věrnostního programu, slavící narozeniny v den utkání s hráčem, kterého zvolíte svými hlasy. FOTBAL INFO - Dva z vás, najdou ve svém zpravodaji poukázku ke konzumaci v hodnotě 444 Kč do jedné ze tří restaurací společnosti PAVLÍK GROUP – restaurace GÓL, kavárna MAHLER a restaurace U KEJKLÍŘE.A tým - další aktuality:

Jakub Yunis otevřeně o spolupráci s mentálním koučem nebo studiu arabštinyJakub Yunis otevřeně o spolupráci s mentálním koučem nebo studiu arabštiny
| 14.04.2021
MOL Cup: V případném semifinále narazí Sigma na Spartu PrahaMOL Cup: V případném semifinále narazí Sigma na Spartu Praha
| 14.04.2021
Houska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóněHouska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóně
| 12.04.2021
Houska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rádHouska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rád
| 10.04.2021
Sigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil HouskaSigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil Houska
| 10.04.2021
26. kolo: Sigma cestuje do Příbrami26. kolo: Sigma cestuje do Příbrami
| 09.04.2021
Gól Sigmy proti Pardubicím měl platit, uvedla Komise rozhodčích FAČRGól Sigmy proti Pardubicím měl platit, uvedla Komise rozhodčích FAČR
| 08.04.2021
Ligový debutant Šíp: Jsem šťastný, ale mám ještě co dohánětLigový debutant Šíp: Jsem šťastný, ale mám ještě co dohánět
| 07.04.2021
Zmrzlý po Slovácku: Zajímavý zápas, šance musíme proměňovatZmrzlý po Slovácku: Zajímavý zápas, šance musíme proměňovat
| 06.04.2021
Brankáři s pomocí tyčí udrželi střelce na uzdě. Sigma – Slovácko 0:0Brankáři s pomocí tyčí udrželi střelce na uzdě. Sigma – Slovácko 0:0
| 06.04.2021

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná