Tipsport.cz

Aktuality

Varadi: Čekal jsem na to dlouho

26.09.2011 / A tým

Útočník SK Sigma Olomouc Adam Varadi má za sebou střelecky úspěšný týden. Po letním příchodu na Hanou musel čekat trošku déle na první trefy v soutěžních zápasech. Smůlu protrhl v národním poháru i v lize. Nejprve ve středu dvakrát skóroval v Sezimově Ústí, pak v sobotu doma rozhodl výhře Modré laviny nad Teplicemi 1:0. A gól oslavil svým typickým saltem. „Doufám, že nebude poslední,“ řekl Adam Varadi. Sobotní zápas proti Teplicím byl pro Sigmu docela těžký, soupeř dobře bránil, vydržel dlouho odolávat. Bylo to určitě těžké. Teplice hrály na brejky a hrály velmi dobře. Zaplať pánbůh za ten gól, co jsme ke konci dali. Jsou to důležité tři body, Teplice byly silné. Ten gól jste dal vy, první v olomouckém dresu. Navrc šel do obránce, míč se ke mně odrazil. Já už jsem pak měl snadnou práci. Padlo to tam, zaplať pánbůh, protože takové góly do prázdné nedávám. Facebook SK Sigma Olomouc Měl jste čas mít pochybnosti, jestli tentokrát poloprázdnou bránu trefíte? Ne, to se událo strašně rychle. Balon tam vyplaval, byl jsem tam. Byl to určitě šťastný gól, ale já dávám jenom šťastné. Pomohly vám ty předchozí dvě branky v poháru? To musíte usoudit vy, jestli jsem se vám líbil na hřišti. Myslím, že psychicky mi to pomohlo určitě. Poprvé jste olomouckým divákům předvedl své obvyklé salto na oslavu vstřeleného gólu. Jak moc jste si ho užil? Čekal jsem na to dlouho, myslím si, že i diváci. Jsem rád, že jsem jim ho mohl konečně ukázat. A doufám, že nebude poslední. Bylo znát, že jste odháněl spoluhráče, abyste měl prostor pro akrobacii. No, už se mi stalo, že jsem spoluhráče kopl. Oni to ještě neznají, protože jsem gól ještě nedal, takže jsem Navrcovi říkal, ať jde raději dál, abych mu kolíkem neroztrhl pusu. Pojďme k zápasu s Teplicemi. Těžko jste se dostávali k zakončení. Teplice hrály velmi dobře v defenzivě, prostor před šestnáctkou zhustily tak, že se tam prakticky nedalo projít, nebyl prostor na kombinační hru, šlo to jen ze stran. A centry dobře bránili. Bylo to hodně těžké, ceníme si toho, že tam jedna šance spadla. Soupeř měl několik možností ke vstřelení branky, vyložených. My jsme hráli do plných, z toho vyplynuly jejich šance, chodili do brejků. Ale opět skvělý Zdeněk Zlámal to vychytal. O to jsou ty tři body cennější. Výhra je pro Sigmu důležitá, ve složitější době psychicky pomůže. Odlepíme se od toho dna, protože body potřebujeme. Psychicky nás to vzpruží do dalších zápasů, teď už to půjde. Musíme brát situaci takovou, jaká je, doufám, že těmi třemi body jsme potvrdili, že se budeme posouvat nahoru. Stav je takový, jaký je, musíme na hřišti udělat všechno pro to, abychom byli v tabulce někde jinde, tam, kam patříme. Dres SK Sigma Olomouc s potiskemA tým - další aktuality:

Video: Aleš Mandous po utkání se SlaviíVideo: Aleš Mandous po utkání se Slavií
| 09.05.2021
Spíše remízový zápas, řekl Látal. Co pověděl trenér Trpišovský?Spíše remízový zápas, řekl Látal. Co pověděl trenér Trpišovský?
| 09.05.2021
Sigma opět nestačila na Slavii. Tentokrát prohrála 0:1Sigma opět nestačila na Slavii. Tentokrát prohrála 0:1
| 09.05.2021
Tváří nového Sigmáka je Pablo González!Tváří nového Sigmáka je Pablo González!
| 07.05.2021
31. kolo: Sigma v neděli přivítá Slavii31. kolo: Sigma v neděli přivítá Slavii
| 07.05.2021
Informace pro permanentkáře k utkání se SlaviíInformace pro permanentkáře k utkání se Slavií
| 03.05.2021
Sigma se po sezóně rozloučí s trenéry Látalem a NečkemSigma se po sezóně rozloučí s trenéry Látalem a Nečkem
| 03.05.2021
Video: Michal Vepřek po zápase v JablonciVideo: Michal Vepřek po zápase v Jablonci
| 02.05.2021
Jablonec - Sigma 3:1. Jak zhodnotili utkání trenéři obou mužstev?Jablonec - Sigma 3:1. Jak zhodnotili utkání trenéři obou mužstev?
| 02.05.2021
Ze Střelnice s prázdnou. Sigma prohrála v Jablonci 1:3Ze Střelnice s prázdnou. Sigma prohrála v Jablonci 1:3
| 02.05.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná