Tipsport.cz

Zápas rozhodl Pulkert

16.02.2007 / A tým

Ve druhém utkání na soustředění v Nymburku porazili fotbalisté SK Sigma Olomouc druholigový Hradec Králové. Zápas nedohráli stopeři Roman Hubník, který laboruje se svalovým zraněním, a Martin Hudec, ten byl s otřesem mozku odvezen do nemocnice. SK Sigma Olomouc - Hradec Králové 3:2 (1:2) Sigma ve 37. minutě prohrávala 0:2, ale nakonec stačila skore otočit. Ještě do pauzy snížil Škerle, krátce po přestávce srovnal Šedivý. A šest minut před koncem dal vítězný gól Pulkert. Branky: 45. Škerle, 51. Šedivý, 84. Pulkert – 10. Šmarda, 37. Munster. Rozhodčí: Kabyl - Buřil, Berka. Diváci: 50. SK Sigma: Černý - Škerle, R. Hubník (24. Hudec, 50. Komárek), Šedivý, Vepřek - Janotka (46. V. Schulmeister), Hořava, Melinho, Pulkert, Štěpán - Petr (46. M. Hubník). Trenér Vlastimil Petržela.

Informace pro permanentkáře k utkání se SlaviíInformace pro permanentkáře k utkání se Slavií
| 03.05.2021
Sigma se po sezóně rozloučí s trenéry Látalem a NečkemSigma se po sezóně rozloučí s trenéry Látalem a Nečkem
| 02.05.2021
Jablonec - Sigma 3:1. Jak zhodnotili utkání trenéři obou mužstev?Jablonec - Sigma 3:1. Jak zhodnotili utkání trenéři obou mužstev?
Ze Střelnice s prázdnou. Sigma prohrála v Jablonci 1:3Ze Střelnice s prázdnou. Sigma prohrála v Jablonci 1:3
30. kolo: Sigma jede do Jablonce30. kolo: Sigma jede do Jablonce
| 30.04.2021
Termíny a hrací časy posledních 5 ligových utkáníTermíny a hrací časy posledních 5 ligových utkání
| 29.04.2021
Vyřazení bolí. Chtěl jsem tady zažít ještě jeden úspěch, řekl HouskaVyřazení bolí. Chtěl jsem tady zažít ještě jeden úspěch, řekl Houska
| 28.04.2021
Sigma v poháru končí. Slavii podlehla 0:3Sigma v poháru končí. Slavii podlehla 0:3
Na čtvrtfinále MOL Cupu nakonec bez fanoušků!Na čtvrtfinále MOL Cupu nakonec bez fanoušků!