Sobotní zápas Sigmy píská Orel

07.08.2014 / A tým

První domácí mistrovské utkání sehrají v sobotu fotbalisté SK Sigma Olomouc. Hanáci nastoupí na Andrově stadionu proti Frýdku-Místku. K zápasu byl jako hlavní rozhodčí delegován Pavel Orel, asistovat mu budou David Hock a Petr Antoníček. Utkání SK Sigma Olomouc versus Frýdek-Místek se hraje v sobotu 9. srpna od 17.00.

Vstupenky jsou v předprodeji jako obvykle v klubové prodejně Fanshop v areálu Androva stadionu. Na utkání budou v provozu tribuny západ a východ, další sektory budou pořadatelé připraveni otevřít operativně v případě potřeby. Brány stadionu otvíráme hodinu před výkopem.

Jílek: Zklamání. Vůbec jsme nenavázali na zápas na BaníkuJílek: Zklamání. Vůbec jsme nenavázali na zápas na Baníku
| 06.08.2022
Jemelka: Měli jsme rozhodnout na začátku, první gól byl z ničehoJemelka: Měli jsme rozhodnout na začátku, první gól byl z ničeho
Derby vyhrála Zbrojovka. Sigma - Brno 0:2Derby vyhrála Zbrojovka. Sigma - Brno 0:2
Sigma hostí v moravském derby Brno. Chceme potvrdit výhru z Ostravy!Sigma hostí v moravském derby Brno. Chceme potvrdit výhru z Ostravy!
| 05.08.2022
Vyjádření klubu k zahájení disciplinárního řízeníVyjádření klubu k zahájení disciplinárního řízení
Hostem v Podcastu SigmaJede byl Radim BreiteHostem v Podcastu SigmaJede byl Radim Breite
| 04.08.2022
Před zápasem s Brnem fanzóna s Uličným a MarošimPřed zápasem s Brnem fanzóna s Uličným a Marošim