Tipsport.cz

Sigma jako tradičně podpořila Blanickou školku

08.12.2014 / A tým

Tým SK Sigma Olomouc si byl v pátek zapunčovat u stánku Dobrého místa pro život, pro Blanickou školku jsme uhráli 41 165 korun. Děkujeme všem, co přišli a zapojili se! A jinak můžete pokračovat, Dobré místo pro život má stánek na stejném místě až do 22. prosince.

Služby byly na páteční podvečer rozděleny následovně: od 16 do 18 hodin bylo za pultem duo Tomáš Janotka a Michal Ordoš, od 18 do 20 hodin Zdeněk Zlámal a David Holly, od osmi do 22 pak trojice Martin Hála, Martin Šindelář a trenér Leoš Kalvoda.

Reportáž z punčování pro Blanickou školku

„U stánku Dobrého místa pro život jsme byli již poněkolikáté. Velice si vážíme toho, že jsme mohli podpořit naší účastí Blanickou školku,“ řekl David Holly, marketingový manažer SK Sigma Olomouc. „V Olomouci jsem šest let a již šestým rokem prodávám ve stánku punče pro Blanickou školku,“ řekl kanonýr Sigmy Michal Ordoš.

11. kolo: Po repre přestávce se Sigma představí doma proti Karviné11. kolo: Po repre přestávce se Sigma představí doma proti Karviné
| 14.10.2021
MOL Cup: V osmifinále se Sigma potká s Českými BudějovicemiMOL Cup: V osmifinále se Sigma potká s Českými Budějovicemi
Utkání Sigmy s Karvinou ve znamení víkendu otců! Spouštíme předprodej.Utkání Sigmy s Karvinou ve znamení víkendu otců! Spouštíme předprodej.
| 11.10.2021
Sigmáci absolvovali testování v ReFit ClinicSigmáci absolvovali testování v ReFit Clinic
| 06.10.2021
Spáčil a Piña debutovali za Sigmu v 1. lizeSpáčil a Piña debutovali za Sigmu v 1. lize
| 04.10.2021
Bohemians nás přehráli agresivitou a nasazením, uznal JílekBohemians nás přehráli agresivitou a nasazením, uznal Jílek
| 02.10.2021
Hála: Dva rychlé góly soupeře nás srazilyHála: Dva rychlé góly soupeře nás srazily
Hanáci v Ďolíčku zaspali první poločas. Sigma prohrála s Bohemians 0:2Hanáci v Ďolíčku zaspali první poločas. Sigma prohrála s Bohemians 0:2
Poslední remízy bereme jako ztráty. Na Bohemce chceme vyhrát, řekl KerbrPoslední remízy bereme jako ztráty. Na Bohemce chceme vyhrát, řekl Kerbr