17.10.2014 / B tým
V 11. kole Moravskoslezské fotbalové ligy hraje tým SK Sigma Olomouc B doma proti Orlové. Utkání je na programu již v tradičním nedělním dopoledni, hraje se na hřišti číslo 2 Androva sportovního areálu.
„Viděl jsem zápas Orlové ve Vyškově, kde remizovala nula nula, hrála dobře, měla tam šance. V minulém kole porazili Holici, takže se zvedají. Je to farma Karviné, tak nevím, s jakou sestavou přijdou. Určitě to nebude nic lehkého,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. „Ale samozřejmě hrajeme doma, takže naším jediným cílem je bodovat naplno,“ poznamenal.
Béčko jde do boje o další ligové body v kompletním složení. „Všichni hráči jsou v pořádku, uvidíme, jaké budeme mít alternativy po dohodě s trenérem áčka Leošem Kalvodou,“ řekl Chromý.
Utkání SK Sigma Olomouc B – Slavia Orlová se hraje v neděli 19. října od 10.15 na hřišti číslo 2 Androva sportovního areálu (rozhodčí Tomanec – Ogrodník, Ondráš)