Aktuality

Petr John Uličný začíná psát autobiografii

Petr John Uličný začíná psát autobiografii

27.06.2014 / Ostatní

Pro fans olomouckého fotbalu, a nejen pro ně, se začal chystat jeden literární bonbonek. Legenda SK Sigma Olomouc trenér Petr John Uličný, velký hanácký patriot, začal psát autobiografii, jejím autorem bude pedagog a publicista Roman Smutný.

Roman Smutný pracuje na autobiografii Petra Uličného již mnoho let, ale dlouho se nepodařilo Johna na psaní knihy umluvit. Podařilo se to až nyní. Na vydání knihy se bude podílet náš klub. Trpělivost marketingového manažera SK Sigma Olomouc Davida Hollyho se vyplatila. „Roman Smutný vyučuje v našem klubu angličtinu nejen hráče, ale i ty, kteří v SK Sigma pracují. A při jedné z hodin vyučování jsme se dostali i na tohle téma. Řekli jsme si, že Johna oslovíme a na knize začneme pracovat. Nicméně Petr Uličný k tomu nebyl z prvopočátku vůbec nakloněný. Po pár měsících „přemlouvání“ a po dohodě s rodinou řekl, že by se mu to líbilo,“ řekl Holly.

Včera proběhla první pracovní schůzka na fotbalovém hřišti ve Slavoníně, kde trenér Petr Uličný bydlí, u sklenky malého plzeňského piva. „Řešili jsme již scénář a postup práce na autobiografii,“ podotkl Holly.

Fanoušci fotbalu se už nyní můžou těšit na zajímavou knížku. „Máme před sebou několik měsíců práce, příjemné práce a ten kdo Petra Uličného zná, ať už osobně, z fotbalu nebo jen z médií, tak ví, že se má na co těšit,“ řekl autor Roman Smutný.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri